1670 sezon 2 kiedy? Data premiery na Netflix?

Czy i kiedy powstanie sezon 2 serialu 1670? Produkcja ta zyskała dużą popularność i zbiera bardzo dobre opinie. Zobacz co wiemy na temat kontynuacji.

Serial 1670 o polskiej szlachcie na Netflix

Serial 1670 premierę miał 13 grudnia 2023 roku. Ile ma odcinków? Sezon 1 składa się z ośmiu epizodów trwających ponad 30 minut. Serial opowiada o polskiej szlachcie i jest to produkcja satyryczna, więc dostarcza nam sporo humoru i rozrywki.

1670 zbiera dobre i na serwisie filmweb.pl ma opinie 8,1 (przy 15 tysiącach głosów). Szybko zajął miejsce numer jeden w najchętniej oglądanych serialach na Netflixie.

1670 sezon 2 data premiery. Kiedy?

Oczywiście sporo osób zastanawia się czy powstanie sezon 2. Pierwszy sezon ogląda się tak dobrze, że każdy chciałby oglądać dalsze losy bohaterów. Jak na razie nie ma informacji kiedy mogłaby się pojawić data premiery 1670 sezon 2. Wątpliwe w ogóle, że nowe odcinki powstaną. Wiele wskazuje na to, że historia została opowiedziana w ośmiu odcinkach, choć oczywiście przy dużym zainteresowaniu nie można wykluczać zamówienia przez Netflix sezonu 2.

Obsada serialu 1670

W obsadzie serialu 1670 w głównej roli występuje Bartłomiej Topa jako szlachcic Jan Paweł Adamczewski. W jego żonę Zofię wcieliła się Katarzyna Herman, a ich córkę Anielę gra Martyna Byczkowska, a syna Jakuba Michał Sikorski. Ponadto na ekranie zobaczymy m.in. Paulinę Matusewicz, Andrzeja Kłaka, Dobromira Dymeckiego oraz Kiryła Pietruczuk.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo