23 Jump Street. Czy oczekiwana premiera będzie miała miejsce?

Premiera 23 Jump Street oczekiwana jest od wielu lat. Pomimo spekulacji i zapowiedzi do tej pory nie doczekano się kontynuacji losów dwóch policjantów Jenko i Schmidta.

W oczekiwaniu na trzeci film

Do tej pory ukazały się dwa filmy z tej serii. 21 Jump Street premierę miał w 2012 roku i zebrał bardzo dobre opinie. Obecnie średnia ocena na filmweb wynosi 6,9, co jak na komedię jest całkiem solidnym wynikiem. Dwa lata później światło dzienne ujrzał film 22 Jump Street. Jego ocena w 2024 roku to 6.8.

23 Jump Street premiera

Od tamtego czasu fani przygód Jenko i Schmidta oczekiwali premiery 23 Jump Street. Spekulacji było sporo i film miał być realizowany. Niestety do tej pory nie został nakręcony. Mimo iż od premiery poprzedniej części minęło dziesięć lat, to wciąż sporo widzów szuka informacji kiedy premiera 23 Jump Street.

Początkowo ruszyły prace, został nawet zatrudniony scenarzysta, ale ostatecznie szczegóły nie zostały sfinalizowane. Dziś ciężko liczyć, że ten film powstanie i pytanie czy w ogóle po tak długiej przerwie miałoby to sens.

,

21 i 22 Jump Street generowały rekordowe przychody, ale mimo to nie udało się osiągnąć porozumienia pomiędzy wszystkimi zainteresowanymi stronami, aby kontynuować tą serię.

Gdzie zoabczyć Jonaha Hilla i Channinga Tatuma?

A co słychać u główych aktorów? Jonah Hill, który występował jako Schmidt, w ostatnim czasie wystąpił w filmie „My i Wy” (2023), „Nie patrz w górę” (2021) i „Plażowy haj” (2019). Zdecydowanie więcej ról łapał Channing Tatum. W 2023 roku wystąpił w filmach „Blink Twice”, „Magic Mike: Ostatni taniec”, „Project Artemis”, w 2022 roku można było go obejrzeć w filmach „Zaginione miasto”, „Pies”, „Bullet Train”.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo