365 dni 4 kiedy data premiery? Czy będzie na Netflix?

Czy będzie czwarty sezon filmu 365 dni? Takie pytanie zadaje sobie sporo widzów, którzy obejrzeli dotychczasowe trzy części ekranizacji bestsellera Blanki Lipińskiej. Co wiemy na ten temat? Kiedy ewentualnie 365 dni 4 miałby datę premiery na Netflix?

Jakie są po kolei części 365 dni?

Do tej pory ukazały się trzy książki i filmy z serii „365 dni”. Autorką tych bestsellerów jest Blanka Lipińska. Na podstawie jej powieści nakręcono już trzy filmy. I choć nie mają one najlepszej opinii, to mogą pochwalić się wysoką oglądalnością.

Jakie są po kolei części 365 dni? Pierwsza część „365 dni” w formie filmu ukazała się w 2020 roku. Dwa lata później premierę miała część druga „365 dni: Ten Dzień” oraz trzecia „Kolejne 365 dni”.

365 dni 4 czy powstanie?

I choć książki i filmy wzbudzają skrajne opinie i emocje, to zainteresowanie zarówno książkami, jak i filmami jest bardzo duże. Sporo osób zadaje sobie pytanie „365 dni 4 kiedy premiera?”. Data nie jest znana. Póki co nie wiadomo nawet czy czwarta część w ogóle powstanie.

Czy będzie 4. część? Nie wydaje się mnie – odpowiedziała w rozmowie z serwisem Party Anna-Maria Sieklucka, grająca główną rolę w filmie. Najnowsze informacje dają jednak nadzieję, że czwarte część doczeka się premiery, ale kiedy… niestety nie wiadomo.

Kiedy premiera 365 dni 4 na Netflix?

Do tej pory nie powstała nawet książka, więc na film na pewno będzie trzeba sporo poczekać. Blanka Lipińska korzystając z dużej popularności, zdecyduje się skończyć 4. część 365 dni, a następnie powstanie jej ekranizacja. Kiedy film mógłby się ukazać na Netflix? Wydaje się, że nie wcześniej niż w 2025 roku, ale póki co są to jedyne przypuszczenia. Równie dobrze data premiery może być szybsza lub późniejsza. Oczywiście dużo zależy kiedy Blanka Lipińska zakończy pisać książkę, a jak mówiła już w zeszłym roku, pracuje na tym dość powoli.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo