Akacjowa 38 odc. 377 streszczenie odcinka: Pablo wyjawia prawdę o Casildzie

Akacjowa 38 odc. 377 wyemitowany zostanie w środę 15 maja w telewizji TVP 2. Pablo wyjawia Martinowi prawdę o Casildzie, Victor wraca do matki. Co jeszcze wydarzy się w środowym odcinku?

Przed nami emisja serialu Akacjowa 38 odcinek 377. Nastąpi to już w środę o godzinie 18:45 w telewizji TVP 2. Co wydarzy się w dzisiejszym odcinku? Prezentujemy streszczenie odcinka.

Streszczenie odcinka 377 serialu Akacjowa 38:

W dzisiejszym odcinku 377 Akacjowa 38 Pablo zdradza Martinowi szokującą prawdę – Casilda żyje i jest bezpieczna. Namawia go również, by ujawnił tożsamość osób odpowiedzialnych za zamach na jej życie. Tymczasem Susana, przepełniona żalem i goryczą, bezpardonowo atakuje Casildę, obwiniając ją o wszystkie tragedie, które spotkały ją i jej syna. W tym samym czasie Ramon przeżywa przerażający koszmar, w którym w bestialski sposób rozprawia się z dłużnikiem, który go oszukał. Budzi się zlany potem i ogarnięty strachem. Z drugiej strony, Victor, choć niechętnie, za namową Leandra decyduje się powrócić do swojej matki.

,

Gdzie obejrzeć powtórkę odcinka?

Akacjowa 38 odc. 377 VOD można obejrzeć na platformie TVP (vod.tvp.pl). Odcinek dostępny będzie po wyemitowaniu w telewizji TVP 2. Powtórki w telewizji również są emitowane, ale z dużym opóźnieniem, dlatego jeśli chcesz nadrobić zaległości, to pozostaje przeczytanie streszczenia lub powtórka VOD.

Serial emitowany jest w TVP 2 od poniedziałku do soboty.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo