Akacjowa 38 odc. 246, 247, 248. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Akacjowa 38 odc. 246, 247, 248 streszczenia. Serial po polsku można oglądać w telewizji w TVP 2. obacz więcej szczegółów na temat nowego serialu. ile ma odcinków, jaka jest obsada, streszczenia, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Akacjowa 38?

Hiszpański serial Akacjowa 38 po polsku w TVP 2

Do tej pory popołudniami w TVP 2 widzowie mogli oglądać niezwykle popularny turecki serial Zranione Ptaki. W piątek wyemitowany został ostatni odcinek, a od poniedziałku 9 stycznia jego miejsce zajmie hiszpański serial Akacjowa 38. Kręcony był w latach 2015-2021.

Akacjowa 38 odc. 1 wyemitowany został 9 stycznia. Odcinki serialu można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w TVP 2.

W sobotę 2 grudnia premiera Akacjowa 38 odc. 246. W kolejnych dniach premiera odcinków 247, 248, 249.

Akacjowa 38 ile odcinków w Polsce?

Hiszpański tytuł serialu to „Acacias 38”. Ile odcinków ma serial Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało aż 1483 odcinków. Czy wszystkie zobaczymy po polsku? Czas pokaże. Dużo zależeć będzie od popularności serialu, ale o nią raczej martwić się nie trzeba. Nie jest to co prawda turecki serial, a te w Polsce lubiane są najbardziej, ale produkcja z Hiszpanii również powinna przypaść do gustu widzom.

Powtórki serialu w TV i online

Akacjowa 38 powtórki dostępne są zarówno w telewizji, jak i przez internet. Ostatni odcinek emitowany jest następnego dnia (poniedziałek – piątek) o godzinie 13:15 w TVP 2. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są również w internecie. Po polsku, za darmo i bez rejestracji. Serial Akacjowa 38 VOD po polsku można oglądać na TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

Akacjowa 38 streszczenia odcinków

W naszym serwisie znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków serialu Akacjowa 38.

Akacjowa odc. 244 streszczenie

German łamie prawo lecząc chorującego na pelagrę Segunda. Niestety, pacjent umiera. Victor i Servando chcą wykorzystać strajk karczmarzy, by zarobić na handlu alkoholem. Cayetana przygotowuje się do pójścia do opery z królową. Lolita przestrzega Celię przed zakusami mężczyzn na kobiece wdzięki.

Akacjowa odc. 245 streszczenie

Królowa w obecności mieszkańców Akacjowej upokarza Cayetanę mówiąc, że ciążą na niej zarzuty oszustwa na procesie i zabójstwa córki. Załamana i wściekła Cayetana posądza o zdradę Justa. Guadalupe jest chora na rumień, na który wcześniej umarł pacjent Germana. German żąda od Justa dowodów na zbrodnie Cayetany.

Akacjowa odc. 246 streszczenie

Celia postanowiła oddać się Jesusowi. Ostrzeżony przez Lolitę Felipe wraca do domu na czas i powstrzymuje Jesusa. Chcąc odzyskać zaufanie Cayetany, Justo przepisuje na nią cały swój majątek. Cayetana tylko udaje, że znowu mu ufa, bo wie od sędziego, że to Justo kazał mu zniszczyć jej reputację u królowej. Tymczasem w kamienicy na Akacjowej pojawia się Lourdes – uznana za zmarłą żona Ramona i matka Marii Luisy.

Akacjowa odc. 247 streszczenie

Okazuje się, że Guadalupe cierpi na śmiertelną chorobę. German obiecuje zrobić wszystko, by ją wyleczyć. Victor i Sevando wreszcie wyprodukowali dobry bimber. Są pewni, że zbiją na nim majątek. Celia jest w szoku, bo w obronie męża zabiła Jesusa. Wraz z powrotem Lourdes, Trini i Ramón znaleźli się w trudnej sytuacji. Ramón zapewnia Trini o swojej miłości do niej.

Akacjowa odc. 248 streszczenie

Gubern, na polecenie Cayetany, ma śledzić Germana i Manuelę, gdyż podejrzewa, że współpracują z Justem. Manuela wyznaje Guadalupe prawdę, że ta choruje na rumień, i że nie ma dla niej ratunku. Karczmarze grożą Servando i Victorowi. Maria Luisa zdradza Victorowi i Susanie, że wróciła jej matka. Don Ramon przychodzi z tą wiadomością do Felipe, udręczonego złym stanem psychicznym Celii.

Obsada i fabuła serialu

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują.

Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

Obsada:

– David Venancio Muro jako Servando Gallo
– María Blanco jako Carmen
– Sandra Marchena jako Rosina Rubio
– Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
– Juanma Navas jako Ramón Palacios
– Jorge Pobes jako Liberto
– Roger Berruezo jako German
– Andrea López jako Carlota

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo