Akacjowa 38 odc. 356, 357, 358. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Akacjowa 38 odc. 356, 357, 358 streszczenia. Serial po polsku można oglądać w telewizji w TVP 2. obacz więcej szczegółów na temat nowego serialu. ile ma odcinków, jaka jest obsada, streszczenia, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Akacjowa 38?

Hiszpański serial Akacjowa 38 po polsku w TVP 2

Akacjowa 38 to hiszpański serial, który kręcony był w latach 2015-2021.Odcinek 1 po polsku wyemitowany został 9 stycznia 2023 roku. Obecnie serial można oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 w TVP 2.

W wtorek 16 kwietnia nastąpi emisja Akacjowa 38 odc. 356. W kolejnych dniach premiera odcinków 357, 358, 359 po polsku.

Akacjowa 38 ile odcinków w Polsce?

Hiszpański tytuł serialu to „Acacias 38”. Ile odcinków ma serial Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało aż 1483 odcinków. Czy wszystkie zobaczymy po polsku? Czas pokaże. Dużo zależeć będzie od popularności serialu, ale o nią raczej martwić się nie trzeba. Nie jest to co prawda turecki serial, a te w Polsce lubiane są najbardziej, ale produkcja z Hiszpanii również powinna przypaść do gustu widzom.

,

Powtórki serialu w TV i online

Akacjowa 38 powtórki dostępne są zarówno w telewizji, jak i przez internet. Telewizja TVP 2 powtórki emituje pięć razy w tygodniu (poniedziałek – piątek) o godzinie 13:15 w TVP 2. Ponieważ premiery lecą również w soboty, to robi się coraz większa dysproporcja pomiędzy premiera, a powtórkami.

Na szczęście wszystkie odcinki dostępne są również w internecie. Po polsku, za darmo i bez rejestracji. Serial Akacjowa 38 VOD po polsku można oglądać na TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

Akacjowa 38 streszczenia odcinków

W naszym serwisie znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków serialu Akacjowa 38.

Akacjowa odc. 354 streszczenie

Mauro próbuje przekonać swojego szefa, że prawdziwi zamachowcy są wciąż na wolności, a Casilda nie ma nic wspólnego z zamachem. Teresa okłamuje siostrę Brigidę, żeby wkraść się w łaski Cayetany. Trini jest zaskoczona zachowaniem męża, który chce się bawić jak w młodości. Domyśla się, że tak wpłynął na niego zamach. Susana zwalnia Martina i chłopak idzie prosto na policję, żeby pomóc Casildze.

Akacjowa odc. 355 streszczenie

Ramon organizuje w domu kino. Na pokaz zaprasza sąsiadów i przyjaciół. Wyjaśnia im, że życie jest krótkie i trzeba z niego korzystać. Humildad w końcu oznajmia Mauro, że jest chora i nie ma dla niej ratunku. Mauro postanawia się nią zająć i zrezygnować ze swojej miłości do Teresy. Victor zamierza pogodzić Leandra z Julianą. Mauro chce zmusić Martina do podania nazwisk prawdziwych organizatorów zamachu. Servando wystawia figurkę Matki Boskiej od cudów.

Akacjowa odc. 356 streszczenie

Mauro oświadcza Teresie, że obowiązek nakazuje mu zaopiekować się umierającą Humildad i na razie nie mogą być razem. Casilda wraca na Akacjową, ale Rosina i Leonor nie chcą jej wysłuchać, a liczni sąsiedzi ją piętnują. Ramon przeżywa kryzys oddechowy i musi przejść na dietę. Lenardo wyjawia Julianie powód swojej złości – wie, że Victor jest jego synem, i zamierza mu o tym powiedzieć.

Akacjowa odc. 357 streszczenie

Cayetana poucza Teresę jak wykorzystywać mężczyzn, zaś Juliana twierdzi, że powinna walczyć o miłość i nie pozwolić jej sobie odebrać. Mieszkańcy Akacjowej są oburzeni wyglądem figurki Matki Boskiej Cudownej, z której taki dumny jest Servando. Mauro przekonuje Humildad, że jest z nią, bo tego chce, nie z litości, a ona stara się dla niego jak może. Próbuje też przekonać Martina, by wyznał, iż jest niewinny i pomógł odnaleźć Calandę.

Obsada i fabuła serialu

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują.

Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

Obsada:
– David Venancio Muro jako Servando Gallo
– María Blanco jako Carmen
– Sandra Marchena jako Rosina Rubio
– Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
– Juanma Navas jako Ramón Palacios
– Jorge Pobes jako Liberto
– Roger Berruezo jako German
– Andrea López jako Carlota

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo