Akacjowa 38 odc. 106, 107, 108. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Akacjowa 38 odc. 106, 107, 108 streszczenia. Serial po polsku można oglądać w telewizji w TVP 2. obacz więcej szczegółów na temat nowego serialu. ile ma odcinków, jaka jest obsada, streszczenia, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Akacjowa 38?

Hiszpański serial Akacjowa 38 po polsku w TVP 2

Do tej pory popołudniami w TVP 2 widzowie mogli oglądać niezwykle popularny turecki serial Zranione Ptaki. W piątek wyemitowany został ostatni odcinek, a od poniedziałku 9 stycznia jego miejsce zajmie hiszpański serial Akacjowa 38. Kręcony był w latach 2015-2021.

Akacjowa 38 odc. 1 wyemitowany został 9 stycznia. Odcinki serialu można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 18:45 w TVP 2.

W wtorek 6 czerwca premiera Akacjowa 38 odc. 106. W kolejnych dniach premiera odcinków 107, 108, 109.

Akacjowa 38 ile odcinków w Polsce?

Hiszpański tytuł serialu to „Acacias 38”. Ile odcinków ma serial Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało aż 1483 odcinków. Czy wszystkie zobaczymy po polsku? Czas pokaże. Dużo zależeć będzie od popularności serialu, ale o nią raczej martwić się nie trzeba. Nie jest to co prawda turecki serial, a te w Polsce lubiane są najbardziej, ale produkcja z Hiszpanii również powinna przypaść do gustu widzom.

Powtórki serialu w TV i online

Akacjowa 38 powtórki dostępne są zarówno w telewizji, jak i przez internet. Ostatni odcinek emitowany jest następnego dnia (poniedziałek – piątek) o godzinie 13:15 w TVP 2. Ponadto wszystkie odcinki dostępne są również w internecie. Po polsku, za darmo i bez rejestracji. Serial Akacjowa 38 VOD po polsku można oglądać na TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ SERIAL NA TVP VOD

Akacjowa 38 streszczenia odcinków

W naszym serwisie znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków serialu Akacjowa 38.

Akacjowa odc. 104 streszczenie

Pablo przekonuje Casildę, że ptak, którym się opiekowali jest już zdrowy i należy go wypuścić. Consuelo nie jest zadowolona z lektur swojej córki. Germn aplikuje Justowi laudanum, ale pacjent dostaje drgawek. Ursula wymyśla pretekst, by zbliżyć się do Manueli. Clara rozgrywa z Leandrem partyjkę szachów.

Akacjowa odc. 105 streszczenie

Rita opowiada na poddaszu o swojej karierze w teatrze. Zaprasza wszystkich na przedstawienie. Leonor zachęca Casildę, by robiła to o czym marzy. Fabiana spotyka się z dawnym ukochanym, Mateo. Justo chce zrezygnować z dalszego leczenia i prosi Felipe, by przekazał to Germanowi. Cayetana składa w kawiarni duże zamówienie.

Akacjowa odc. 106 streszczenie

Consuelo namawia córkę na przejażdżkę rowerem, który jest nowością. Do tego kobiety muszą włożyć spodnie, a to wywołuje skandal. Celia jest załamana zachowaniem matki, a Felipe wciąż ją krytykuje. German kończy leczenie Justa. Mężczyzna wciąż nie odzyskał pamięci, ale jego stan zdrowia jest dobry. Wypytuje Germana o Manuelę. W kawiarni wybucha pożar. Nikt nie podejrzewa, że ogień został podłożony celowo. Pablo zauważa dym i rusza na ratunek.

Akacjowa odc. 107 streszczenie

Justo ratuje Manuelę z pożaru w kawiarni. Juliana jest ciężko ranna. Jej życie wisi na włosku. Casilda jest wdzięczna Pablowi, że ją uratował. Felipe postanawia częściej przebywać poza domem, by unikać teściowej. Tymczasem ona przychodzi na męskie spotkanie w mieszkaniu Ramona.

Akacjowa odc. 108 streszczenie

Cayetana żąda, by German przestał leczyć Manuelę. Justo interesuje się zdrowiem Manueli. Matka Celii wprowadza w kamienicy zamieszanie swoim swobodnym zachowaniem i przekonaniami sufrażystki. Don Maximiliano próbuje pomóc Wiktorowi zdobyć pożyczkę bankową na odbudowanie kawiarni.

Obsada i fabuła serialu

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują.

Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

Obsada:

– David Venancio Muro jako Servando Gallo
– María Blanco jako Carmen
– Sandra Marchena jako Rosina Rubio
– Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
– Juanma Navas jako Ramón Palacios
– Jorge Pobes jako Liberto
– Roger Berruezo jako German
– Andrea López jako Carlota

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo