Akacjowa 38 odc. 415, 416, 417. Streszczenia, ile odcinków, powtórki, obsada

Akacjowa 38 odc. 415, 416, 417 streszczenia. Serial po polsku można oglądać w telewizji w TVP 2. obacz więcej szczegółów na temat nowego serialu. ile ma odcinków, jaka jest obsada, streszczenia, powtórki VOD – gdzie i kiedy oglądać Akacjowa 38?

Hiszpański serial Akacjowa 38 po polsku w TVP 2

Akacjowa 38 to hiszpański serial, który kręcony był w latach 2015-2021.Odcinek 1 po polsku wyemitowany został 9 stycznia 2023 roku. Obecnie serial można oglądać od poniedziałku do soboty o godzinie 18:45 w TVP 2.

W poniedziałek 15 lipca nastąpi emisja Akacjowa 38 odc. 415. W kolejnych dniach premiera odcinków 416, 417, 418 po polsku.

Akacjowa 38 ile odcinków w Polsce?

Hiszpański tytuł serialu to „Acacias 38”. Ile odcinków ma serial Akacjowa 38? W Hiszpanii powstało aż 1483 odcinków. Czy wszystkie zobaczymy po polsku? Czas pokaże. Dużo zależeć będzie od popularności serialu, ale o nią raczej martwić się nie trzeba. Nie jest to co prawda turecki serial, a te w Polsce lubiane są najbardziej, ale produkcja z Hiszpanii również powinna przypaść do gustu widzom.

Powtórki serialu w TV i online

Akacjowa 38 powtórki dostępne są zarówno w telewizji, jak i przez internet. Telewizja TVP 2 powtórki emituje pięć razy w tygodniu (poniedziałek – piątek) o godzinie 13:15 w TVP 2. Ponieważ premiery lecą również w soboty, to robi się coraz większa dysproporcja pomiędzy premiera, a powtórkami.

Na szczęście wszystkie odcinki dostępne są również w internecie. Po polsku, za darmo i bez rejestracji. Serial Akacjowa 38 VOD po polsku można oglądać na TVP VOD (vod.tvp.pl).

OGLĄDAJ SERIAL AKACJOWA 38 NA TVP VOD

Akacjowa 38 streszczenia odcinków

W naszym serwisie znajdziesz szczegółowe streszczenia odcinków serialu Akacjowa 38.

Akacjowa odc. 415 streszczenie

Mauro ostrzega Teresę przed Cayetaną, jednak ona ma duży żal do mężczyzny i już mu nie ufa. Podczas pierwszej gry w szachy Tano pokonuje ojca, mocno doświadczonego w tej dziedzinie. Caytana zleca Susanie uszycie sukni z niezwykle kosztownej jedwabnej tkaniny, przywiezionej przez księcia Hermelanda z Japonii. Ramon, Trini i Maria Luisa przeprowadzają się do skromnego lokum. Ta ostatnia jest załamana warunkami, w jakich muszą teraz mieszkać.

Akacjowa odc. 416 streszczenie

Martin występuje w kręconym na Akacjowej filmie. Sąsiadki nie są zachwycone komediową rolą, którą gra. Pokaz produkcji ma odbyć się w La Deliciosa. Maria Luisa nie może przeboleć, że sytuacja finansowa jej rodziny tak bardzo się pogorszyła. Wbrew namowom Felipe Ramon nie chce konfrontacji z Clemente. Liberto zabiega o względy Rosiny. Tymczasem ona zgadza się na zakup konia dla Pabla. Tano na każdym kroku udowadnia, że jest wybitnie zdolny.

Akacjowa odc. 418 streszczenie

Felipe nie chce dłużej wspierać Maura w próbach zniszczenia Cayetany. Humildad i Teresa kłócą się o nauczanie religii w szkole. Kobieta chce, by Mauro odsunął swoją żonę od fundacji, jednak on się na to nie zgadza. Widzowie gromadzą się na pokazie filmu „Złodziej jabłek”. Książę Somoza stara się o względy Cayetany.

Obsada i fabuła serialu

Rok 1899. Zamożny Justo często bywa agresywny wobec swojej żony Carmen. Pewnej nocy mężczyzna usiłuje zgwałcić będącą w zaawansowanej ciąży partnerkę. Próbująca się bronić kobieta uderza męża twardym narzędziem w głowę. Carmen, przekonana, że go zabiła, postanawia wraz ze swoją matką Teresą uciec z domu. Zabiera ze sobą drogi zegarek Justo, złoty łańcuszek, obrączkę i trochę pieniędzy. Kobiety wywożą ciało zmarłego do lasu, gdzie go zakopują.

Podczas ucieczki ciężarna kobieta rodzi dziewczynkę, którą nazywa Inocensją. Zagubiona i przerażona Carmen decyduje się zostawić dziecko w przyklasztornym przytułku. Obiecuje sobie, że po nie wróci. Teresa wraz z córką jadą pociągiem do miasta, w którym przebywa jej syn, Pablo. Stan Carmen, która ciągle krwawi, się pogarsza. Jej brat postanawia jak najszybciej sprowadzić lekarza, Germana. Doktor ratuje jej życie. Pablo nalega, aby jego matka i siostra zmieniły tożsamość. Kobiety przybierają imiona Guadalupe i Manuela. Serial opowiada o losach i perypetiach grupy pokojówek, które pracują dla mieszczańskich rodzin.

Obsada:
– David Venancio Muro jako Servando Gallo
– María Blanco jako Carmen
– Sandra Marchena jako Rosina Rubio
– Inma Pérez-Quirós jako Fabiana
– Juanma Navas jako Ramón Palacios
– Jorge Pobes jako Liberto
– Roger Berruezo jako German
– Andrea López jako Carlota

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo