Akademia Jednorożców kolorowanki do druku. Darmowy PDF do pobrania i wydruku

Darmowe kolorowanki do druku z bajki Akademia Jednorożców. Przygotowaliśmy różne rysunki do pokolorowania z głównymi postaciami. Każda kolorowanka dostępna jest również w pliku PDF do wydruku.

Kolorowanki Akademia Jednorożców do druku

Poniżej znajdują się kolorowanki Akademia Jednorożców do wydruku. Wybierz obrazek, który chcesz pokolorować. Poniżej możesz pobrać wszystkie malowanki w jednym pliku PDF. Zapraszamy również do zapoznania się z kolekcją kolorowanek z jednorożcami dla dzieci.

Kolorowanki z postaciami Akademii Jednorożców

W Akademii Jednorożców występują m.in. następujące postacie: Sophia, Ava, Rory, Layla, Valentina, Isabel, Pani Primrose, Crimsette, Ravenzella, Ash, Pani Furi, Pani Wildwood, Pan Tansy i Pani Rosemary. Najważniejsi bohaterzy znajdują się na powyższych kolorowankach. Oczywiście wraz ze swoimi jednorożcami.

Akademia Jednorożców na Netflix

Akademia Jednorożców opowiada historię odważnej nastolatki Sophii i jej pięciorga przyjaciół, którzy stają w obronie zagrożonej przez mroczną siłę Wyspy Jednorożców. Serial skupia się zapewne na przygodach bohaterów i ich jednorożców, uczeniu się magii i pokonywaniu przeciwności.

,

Jeśli Twoje dziecko jest fanem lub fanką Akademii Jednorożców, to kolorowanki do druku będą świetną rozrywką, niosącą za sobą wiele korzyści.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo