Alfabet – karty klamerkowe do druku

Karty klamerkowe to świetny sposób, aby nauczyć dziecko liter i alfabetu. Przygotowaliśmy zestaw 25 kart. Zadaniem dziecka jest zaznaczenie za pomocą klamerki obrazków zaczynających się na daną literę.

Zadania klamerkowe pozwalają nie tylko zapoznać się z literami oraz alfabetem, ale również ćwiczyć motorykę małą za pomocą klamerek. 

Przygotowany przez nas zestaw kart klamerkowych zawiera 25 liter. Na każdej karcie o wymiarze 18×12 cm znajduje się siedem różnych obrazków, z czego tylko część zaczyna się na daną literę. Zadaniem dziecka jest zaznaczenie za pomocą klamerki prawidłowych obrazków.

KUP KARTY KLAMERKOWE ALFABET + CYFRY GRATIS

Plik PDF z alfabetem klamerkowym można nabyć w cenie 7 zł. Jako gratis dodajemy 10 kart klamerkowych z cyframi od 1-10. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu w wiadomości prywatnej przez nasz fanpage na Facebooku lub do naszego sklepu KLIKNIJ TUTAJ.

Zachęcamy do zakupu kart klamerkowych. Po wydrukowaniu warto je wyciąć i zalaminować, dzięki czemu będą służyć przez długi czas.

KUP KARTY KLAMERKOWE ALFABET + CYFRY GRATIS

Jeśli podobają Ci się karty klamerkowe, to zapraszamy do pobrania darmowych zadań matematycznych.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych „Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy „Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy „Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.