Angielski z native speakerem online. Kiedy rozpocząć taką formę nauki?

Myślisz o zajęciach z native speakerem dla swojego dziecka? Poznaj korzyści zajęć z języka angielskiego z native speakerem. W poniższym wpisie znajdziesz również informacje, ile kosztują zajęcia języka angielskiego. Native speakerzy z pewnością szybko poprawią umiejętności językowe Twoich dzieci. 

Jak wyglądają zajęcia w języku angielskim, które prowadzi native speaker?

Native speaker jest odpowiednią metodą nauki dla dzieci i młodzieży, które znają już podstawy języka angielskiego i potrafią się komunikować, bo wtedy taka nauka będzie dawała najlepsze rezultaty. Mamy bowiem do czynienia z językiem ojczystym nauczycieli. Można poznać nie tylko słówka, ale i poznać akcent danej narodowości. Z pewnością dzieci zaczną szybko mówić płynnie, bo omawiane są dla nich ciekawe tematy z danym nativem. Co ważne można ćwiczyć dany język z dowolnego miejsca w dowolnym czasie, nawet w wakacje. Dzieci już od samego początku mogą uczyć się akcentu charakterystycznego w Stanach Zjednoczonych, czy też Wielkiej Brytanii. 

Zajęcia z native speakerem rządzą się swoimi prawami. Przykładem strony z takimi zajęciami można znaleźć na: talkback.pl. Wybierając naukę angielskiego w tej szkole:

  • nie musisz podpisywać długoterminowych umów – zaczynasz i kończysz kurs, w momencie, gdy chcesz,
  • wybierasz pakiet 10 zajęć i wtedy płacisz mniej,
  • pakiety nie mają daty ważności
  • zajęcia można bezpłatnie odwołać, w przypadku informacji do godziny 18.00 w dniu poprzedzającym dzień zajęć.

Jak widać zasady współpracy ze szkołą talkback są bardzo proste. Zajęcia online są organizowane w różnych porach dnia, zarówno rano, popołudniami jak i wieczorem. Można wybrać spośród różnych poziomów zaawansowania. Angielski z native speakerem to okazja rozmowy na codzienne tematy oraz naukę języka biznesowego (dla rodziców). Lekcje prowadzą doświadczone osoby, które posiadają wyższe wykształcenie. Mają nie tylko język na wysokim poziomie, ale i umiejętności komunikacyjne, w tym doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. 

,

Ile kosztuje angielski online z native speakerem?

Lekcje z native speakerem online wcale nie są tak drogie jak mogłoby się wydawać. Ceny za zajęcia angielskiego są zależne od liczby godzin oraz czy zajęcia z native speakerami to konwersacje, czy nauka języka angielskiego specjalistycznego. Ceny nauki języka angielskiego najczęściej dotyczą 60 minut lekcji.

Wykupując zajęcia z native speakerem w pakiecie np. 10 zajęć można liczyć na bardziej korzystną ofertę. W wielu przypadkach w ofercie znajduje się bezpłatna lekcja próbna. Taka pierwsza lekcja daje również pogląd, jakiego poziomu można się spodziewać oraz w przypadku dzieci, jak dogadają się z lektorem.

Cena za lekcje z native speakerem to około 120-140 złotych.  

Język angielski –  kiedy rozpocząć naukę? 

Na naukę online z native speakerem nigdy nie jest za późno. W przypadku, gdy wybieramy angielski online najczęściej można zacząć zajęcia  w dowolnym czasie. Nauka angielskiego nie musi np. zaczynać się w marcu, czy wrześniu, jak to czasem zajęcia językowe w szkołach.

Jeżeli chodzi o wiek, nie ma żadnych kryteriów. Z językiem angielskim  należy mieć choć mały kontakt w życiu, ale nie musi być to poziom zaawansowany, aby zacząć lekcje z nativem. Jednak warto rozpocząć naukę od najmłodszych lat, wtedy łatwiej przyswaja się wiedzę. Takie konwersacje w wolnym czasie mogą stać się małym nawykiem i w naturalny sposób nasza nauka angielskiego online wejdzie na wyższy level.

Angielski jest najczęściej wybieranym językiem na zajęcia z nativem, ale nie należy się obawiać. Speaker dopasuje poziom do Was. Korepetycje mają być przyjemnością, nie koniecznością.

Co jest Waszym zdaniem najważniejsze w trakcie takich lekcji? Mieliście okazję jako dziecko brać udział w zajęciach z nativem? 

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo