Arielka kolorowanki do druku za darmo. 30+ kolorowanek w PDF

Kolorowanki Arielki z Małej Syrenki do druku cieszą się popularnością wśród dzieci. Postać ta jest bardzo lubiana, a na bajce wychowują się kolejne roczniki naszych pociech. Przygotowaliśmy darmową kolekcję kolorowanek Arielki w PDF do druku.

Arielka kolorowanka do druku

Poniżej znajdują się obrazki z Małą Syrenką i jej przyjaciółmi, które można pobrać lub wydrukować. Całość dostępna jest również w pliku PDF.

Syrenka „Ariel” to postać ze słynnej bajki dla dzieci „Mała Syrenka” stworzonej przez studio Disneya. Jest morską księżniczką, która pragnie poznać ludzki świat i zakochuje się w młodym księciu. Głównymi tematami baśni są miłość i poświęcenie. „Arielka” znana jest również ze swojego pięknego głosu i charakterystycznego wyglądu dzięki charakterystycznej czerwonej fryzurze w kształcie rybiego ogona. Bajka „Mała Syrenka” cieszy się dużą popularnością wśród dzieci na całym świecie.

W bajce „Mała Syrenka” występuje kilka charakterystycznych postaci. Oprócz głównej bohaterki, Arielki, w historii pojawiają się m.in. jej przyjaciele: Florka, krab będący doradcą króla mórz, oraz Sebastian, zabawny krab pełniący funkcję opiekuna Arielki. Ponadto, wśród postaci negatywnych możemy wyróżnić Urszulę, morską wiedźmę, która odgrywa istotną rolę w fabule.

,
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo