Azja Express online za darmo. Gdzie oglądać powtórki, ile odcinków, lista uczestników.

Azja Express online za darmo. Gdzie oglądać całe odcinki w internecie? Telewizja TVN udostępnia darmowy i legalny live stream. Wszystkie odcinki jako powtórki VOD dostępne są na Playerze. Ile odcinków ma Azja Express 2023 i jaka jest lista uczestników?

Azja Express 2023 odcinki w TV i internecie

Po długiej przerwie do ramówki telewizji TVN wraca program Azja Express. odc. 4 wyemitowany zostanie 25 marca 2023 roku o godzinie 20:00. Nowe odcinki pojawiać się będą w każdą sobotę.

Azja Express 2023 ile odcinków liczy nowy sezon? Program składa się z 13 odcinków. Prowadzi go Daria Ładocha, która w tej roli pojawiła się już podczas Ameryka Express.

Azja Express online za darmo – odcinki w internecie

Sporo osób chciałoby oglądać Azja Express online za darmo. Czy w internecie dostępne są całe odcinki za free? Można je oglądać w porze emisji w TV. TVN online stream bez opłat udostępnia na platformie WP Pilot. Można również skorzystać z platformy Player.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ TVN LIVE STREAM

Trafiają tam wszystkie odcinki w formie powtórki, co jest znakomitą okazją, aby oglądać program w dowolnym momencie.

Uczestnicy Azja Express 2023

W programie udział weźmie osiem par. Ich liczba oczywiście będzie się zmniejszać, ponieważ po każdym etapie odpada najwolniejsza para. Kogo zobaczymy w edycji 2023?

1. Czesław Mozil i Dorota Mozil
2. Kasia i Andrzej Gąsienicowie
3. Krystian Pesta i Oliwia Pesta
4. Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
5. Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
6. Paulina Krupińska i Izabela Połeć
7. Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
8. Angelika i Łukasz Trochonowicz

Azja Express 2023 uczestnicy
Azja Express 2023 uczestnicy (fot. x-news/TVN)

Azja Express 2023 odc. 2 streszczenie

Po pełnej perypetii drodze ze Stambułu do Bursy, czas na kolejne wyzwania! Czy uczestnicy, mając za sobą pierwsze misje, doświadczenia w szukaniu transportu i noclegu, zdecydują się objąć jakąś strategię, a może zaskoczeni nieprzewidywalnością wyścigu, dadzą się ponieść przygodzie?

W drugim odcinku zasada numer jeden brzmi: nie być ostatnim na mecie! Jedynym ratunkiem dla spóźnialskich okaże się bowiem zawartość czarnej koperty, przekazanej przez prowadzącą. Jeśli w środku znajdzie się zielony kartonik, para zostanie w wyścigu. Czerwona kartka to zejście ze szlaku i powrót do domu. 

Sukces pierwszej misji będzie zależał od celnego i czujnego oka. By ruszyć w dalszą drogę, pary spróbują trafić z łuku do tradycyjnej osmańskiej tarczy i policzyć wszystkie części garderoby, ubranego na cebulkę, łucznika. Kolejne zadanie odbędzie się na polach słoneczników. Dwa duety, które najszybciej wykonają misję, zawalczą o amulet wartości 10 tysięcy złotych. Ale to jeszcze nie koniec wyzwań przed jakimi staną uczestnicy! Będą musieli wykazać się spostrzegawczością i odnaleźć igłę w stogu siana, czyli konkretne figurki z pianki morskiej w specjalnie oznaczonych sklepach. Prowadząca natomiast przywita uczestników na mecie odcinka w miejscowości Kütahya. Tam okaże się co skrywa czarna koperta! Czy pierwsza para pożegna się z programem, a może jednak w trzecim odcinku nadal będzie komplet uczestników?

Trzecia edycja programu Azja Express

Azja Express to popularny program telewizyjny, który łączy w sobie elementy reality show oraz wyścigu po egzotycznych zakątkach Azji. Do rywalizacji przystąpiło osiem par uczestników, których zadaniem jest pokonać trasę z jednego kraju do drugiego w ciągu kilku tygodni, podróżując jedynie autostopem. Uczestnicy muszą radzić sobie z trudnymi warunkami, zmieniającymi się pogodowymi, kulturą i zwyczajami krajów, przez które przemierzają. Zadania, które stawiane są przed uczestnikami, wymagają zarówno wytrzymałości fizycznej, jak i sprytu, co sprawia, że program cieszy się ogromną popularnością.

Program Azja Express odbywa się w różnych krajach Azji. W nowym sezonie trasa rozpoczyna się w Stambule i łącznie liczy ponad 4000 kilometrów. Uczestnicy będą w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Podczas wyścigu muszą odnaleźć schronienie na noc, zdobyć jedzenie i wodę oraz przemierzać setki kilometrów na własną rękę.

Program prowadzi Daria Ładocha, która towarzyszy uczestnikom w trakcie ich przygody, opowiada o kulturze i historii odwiedzanych przez nich krajów oraz przeprowadza wywiady z uczestnikami. Każdy odcinek skupia się na innej etapie wyścigu, z zaskakującymi wyzwaniami i niespodziewanymi zwrotami akcji, co sprawia, że program wciąga widzów i dostarcza wielu emocji.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo