Azja Express online za darmo. Gdzie oglądać powtórki, ile odcinków, lista uczestników.

Azja Express online za darmo – odc. 12. Gdzie oglądać całe odcinki w internecie? Telewizja TVN udostępnia darmowy i legalny live stream. Wszystkie odcinki jako powtórki VOD dostępne są na Playerze. Ile odcinków ma Azja Express 2023 i jaka jest lista uczestników?

Azja Express 2023 odcinki w TV i internecie

Po długiej przerwie do ramówki telewizji TVN wraca program Azja Express. odc. 12 wyemitowany zostanie 20 maja 2023 roku o godzinie 20:00. Nowe odcinki pojawiać się będą w każdą sobotę.

Azja Express 2023 ile odcinków liczy nowy sezon? Program składa się z 13 odcinków. Prowadzi go Daria Ładocha, która w tej roli pojawiła się już podczas Ameryka Express.

Azja Express online za darmo – odcinki w internecie

Sporo osób chciałoby oglądać Azja Express online za darmo. Czy w internecie dostępne są całe odcinki za free? Można je oglądać w porze emisji w TV. TVN online stream bez opłat udostępnia na platformie WP Pilot. Można również skorzystać z platformy Player.

,

KLIKNIJ TUTAJ, ABY OBEJRZEĆ TVN LIVE STREAM

Trafiają tam wszystkie odcinki w formie powtórki, co jest znakomitą okazją, aby oglądać program w dowolnym momencie.

Uczestnicy Azja Express 2023

W programie udział weźmie osiem par. Ich liczba oczywiście będzie się zmniejszać, ponieważ po każdym etapie odpada najwolniejsza para. Kogo zobaczymy w edycji 2023?

1. Czesław Mozil i Dorota Mozil
2. Kasia i Andrzej Gąsienicowie
3. Krystian Pesta i Oliwia Pesta
4. Reni Jusis i Remigiusz Dorawa
5. Adam Zdrójkowski i Dariusz Zdrójkowski
6. Paulina Krupińska i Izabela Połeć
7. Wojciech Łozowski i Bartosz Kochanek
8. Angelika i Łukasz Trochonowicz

Azja Express 2023 uczestnicy
Azja Express 2023 uczestnicy (fot. x-news/TVN)

Azja Express 2023 odc. 7 streszczenie

To już ostatni odcinek w Turcji! Tym razem uczestnicy będą ścigać się po malowniczej Kapadocji. Czy zapierające dech w piersiach widoki pomogą im przezwyciężyć zmęczenie i natchną optymizmem oraz nową energią?

Podczas wyścigu o bilet do Gruzji pary otrzymają zadanie – zebranie na trasie Nazarów, słynnych niebieskich amuletów, chroniących przed złym urokiem. Ilość talizmanów będzie miała wielkie znaczenie na mecie. Para, która zbierze ich najwięcej, awansuje o jedno miejsce w rankingu. Uczestnicy staną więc przed pytaniem, jaką obrać strategię i na co postawić – na szybkość czy ilość Nazarów. 

Odcinek rozpocznie się od misji, podczas której duety przejdą przyspieszony kurs sztuki Ebru, czyli malowania na wodzie. Natomiast kolejne zadanie da im okazję do konnej przejażdżki po zapierającej dech w piersiach Kapadocji. Gdy tylko dojadą do skalnego miasta, będą musieli odnaleźć tradycyjne hetyckie dzbany na wino, ukryte w jaskiniach i przywieźć je, wraz z całą zawartością, do prowadzącej, czekającej na szczycie zamkowej wieży. Dwie najszybsze pary zakwalifikują się do gry o amulet.

Kolejna misja będzie polegała na odtworzeniu z gliny słynnych, przypominających kominy, formacji skalnych, chociaż niektórym nasuną się zupełnie inne, nieco frywolne skojarzenia. Rzęsista ulewa nie ułatwi nikomu zadania. Kto wykona je najlepiej i posmakuje gruzińskiego wina oraz legendarnej gościnności, a kto będzie musiał wrócić do Polski? 

Trzecia edycja programu Azja Express

Azja Express to popularny program telewizyjny, który łączy w sobie elementy reality show oraz wyścigu po egzotycznych zakątkach Azji. Do rywalizacji przystąpiło osiem par uczestników, których zadaniem jest pokonać trasę z jednego kraju do drugiego w ciągu kilku tygodni, podróżując jedynie autostopem. Uczestnicy muszą radzić sobie z trudnymi warunkami, zmieniającymi się pogodowymi, kulturą i zwyczajami krajów, przez które przemierzają. Zadania, które stawiane są przed uczestnikami, wymagają zarówno wytrzymałości fizycznej, jak i sprytu, co sprawia, że program cieszy się ogromną popularnością.

Program Azja Express odbywa się w różnych krajach Azji. W nowym sezonie trasa rozpoczyna się w Stambule i łącznie liczy ponad 4000 kilometrów. Uczestnicy będą w Turcji, Gruzji i Uzbekistanie. Podczas wyścigu muszą odnaleźć schronienie na noc, zdobyć jedzenie i wodę oraz przemierzać setki kilometrów na własną rękę.

Program prowadzi Daria Ładocha, która towarzyszy uczestnikom w trakcie ich przygody, opowiada o kulturze i historii odwiedzanych przez nich krajów oraz przeprowadza wywiady z uczestnikami. Każdy odcinek skupia się na innej etapie wyścigu, z zaskakującymi wyzwaniami i niespodziewanymi zwrotami akcji, co sprawia, że program wciąga widzów i dostarcza wielu emocji.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo