Barwy Szczęścia streszczenia odcinków 2838, 2839, 2840. Powtórki VOD online za darmo

Barwy Szczęścia streszczenie odcinkow. Oglądaj serial online za darmo bez rejestracji i bez logowania można oglądać dzięki platformie VOD TVP. Wszystkie odcinki dostępne są tam tuż po premierze w telewizji, a nawet wcześniej. Prezentujemy streszczenia odcinków serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęścia online za darmo

Jednym z najpopularniejszych polskich seriali emitowanych przez telewizję TVP 2, są właśnie Barwy Szczęścia. Kiedy lecą, gdzie oglądać i ile odcinków ma serial?

Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. W najbliższych dniach premiera odcinków Barwy Szczęścia 2838, 2839, 2840, 2841. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze następnego dnia o 19:30.

Wszystkie odcinki Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać dzięki platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Serial dostępny jest tam bez rejestracji i bez logowania.

OGLĄDAJ SERIAL BARWY SZCZĘŚCIA NA TVP VOD

Ponadto każdy odcinek serialu Barwy Szczęścia na żywo można oglądać jako live stream online z telewizji TVP 2. Jest to legalne źródło do oglądania telewizji w internecie.

Barwy Szczęścia VOD online za darmo na platformie TVP VOD sprawia, że odcinków nie trzeba szukać na CDA, Youtube i Dailymotion.

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków

Barwy Szczęścia 2836 streszczenia

Przed rodzinną Wigilią Bogusia wyznaje Damianowi, że wciąż obwinia się o zniszczenie jego dzieciństwa. Później spotyka się z Danką, a gdy wraca do domu, syn od razu wyczuwa od niej alkohol. Wstydzi się przed Beatą oraz Grzesiem i zmusza matkę, by wieczór spędziła sama w pokoju. Tymczasem Natalia i Cezary Wigilię mają świętować osobno. Każde ze swoją rodziną ze względu na konflikt swoich matek. Rawicz robi jednak ukochanej niespodziankę i w końcu zjawia się u niej w domu przebrany za świętego Mikołaja. Dodatkowo po rozdaniu prezentów prosi nagle Natalię o rękę. Natomiast kolejnymi gośćmi Dominiki i Sebastiana są w święta Renata z Marcinem. Zakochani wpadają tylko na kilka chwil tuż przed wycieczką na Wyspy Zielonego Przylądka. Z kolei Sonia po wspólnej Wigilii wyznaje Kowalskim, że kolejny rok musi spędzić w więzieniu. W związku z tym prosi przyjaciół, by pod jej nieobecność zajęli się jej synem Mateuszem.

Barwy Szczęścia 2837 streszczenia

Po wigilijnej wpadce Bogusia jest załamana. Mirek z kolei buntuje się i przenosi na squat, by nie mieszkać dłużej z babcią – alkoholiczką. Luiza popiera brata i ostrzega ojca, że przez zachowanie seniorki on również może sięgnąć na nowo po alkohol. Później Damian żąda od matki, by wróciła na odwyk. Tymczasem Natalia po zaręczynach z Cezarym jest naprawdę szczęśliwa. Sielanka trwa do chwili, gdy Małgorzata próbuje pogodzić się z Rawiczową, a ta rozmowę szybko ucina. Matka Cezarego jedzie do Sofii i namawia dziewczynę, by odbiła Zwoleńskiej narzeczonego. Sonia wyznaje Kowalskim, że na rok trafi za kratki i przekonuje Dominikę oraz Sebastiana, by znów jej pomogli. Chce by przejęli oni na czas jej odsiadki opiekę nad Mateuszem.

Barwy Szczęścia 2838 streszczenia

Sonia okłamuje Mateusza. Mówi synowi, że musi zostać z Kowalskimi, bo ona wyjeżdża do pracy za granicę. Zobowiązuje Dominikę, by obiecała jej dochowanie tajemnicy. Gdy z chłopcem chce porozmawiać sędzia, przed wydaniem zgody, by Kowalscy zostali jego prawnymi opiekunami, jest bliska paniki, że mały pozna jednak prawdę. Tymczasem Bogusia wraca do pracy w szkole, Mówi Beacie, że zamieszkała u koleżanki, bo wcale nie zamierza wrócić na odwyk, choć wie, że Damian właśnie tego od niej oczekuje. Kolejna rozmowa kobiety z synem szybko zmienia się w kłótnię, której świadkiem jest Kujawiak. Malwina wyznaje Natalii, że spodziewa się dziecka, Wcale jednak nie jest z tego powodu szczęśliwa – obawiając się, że w trakcie ciąży powróci jej choroba. Gdy Brodzińska przekazuje nowinę Hermanowi, ten wybucha radością. On jest przekonany, że oboje poradzą sobie ze wszystkimi problemami.

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo