Barwy Szczęścia streszczenia. Odcinki 2527, 2528, 2529 VOD online za darmo

Barwy Szczęścia streszczenie i odcinki online za darmo bez rejestracji i bez logowania można oglądać dzięki platformie VOD TVP. Wszystkie odcinki dostępne są tam tuż po premierze w telewizji, a nawet wcześniej. Prezentujemy streszczenia odcinków serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęścia online za darmo

Jednym z najpopularniejszych polskich seriali emitowanych przez telewizję TVP 2, są właśnie Barwy Szczęścia. Kiedy lecą, gdzie oglądać i ile odcinków ma serial?

Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. W najbliższych dniach premiera odcinków 2543, 2544, 2545. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze następnego dnia o 19:30.

Wszystkie odcinki Barwy Szczęścia online za darmo można oglądać dzięki platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Serial dostępny jest tam bez rejestracji i bez logowania.

Ponadto każdy odcinek serialu Barwy Szczęścia na żywo można oglądać jako live stream online z telewizji TVP 2. Jest to legalne źródło do oglądania telewizji w internecie.

Barwy Szczęścia VOD online za darmo na platformie TVP VOD sprawia, że odcinków nie trzeba szukać na CDA, Youtube i Dailymotion.

OGLĄDAJ BARWY SZCZĘŚCIA NA VOD TVP PL

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków

Barwy Szczęścia 2541 streszczenia

Klara wraca do lombardu, w którym znalazła skradzioną przez Laurę biżuterię, tym razem z Agatą oraz policjantem, który prowadzi sprawę, aspirantem Marcinem Kodurem. A później pomaga szwagierce wybrać suknię ślubna. Ewa stresuje się przed komisyjnym egzaminem z polskiego, a Aleks nie zamierza biernie się temu przyglądać i postanawia wesprzeć przyjaciółkę. Przyjaciele z Zacisznej mają nadzieję, że przyjazd Walerii do Polski jest szansą na ratunek dla małżeństwa Górków i że do rozwodu nie dojdzie. Tymczasem Stefan znika bez śladu, a wraz z nim jego motocykl.

Barwy Szczęścia 2542 streszczenia

\Własny biznes winiarski Jowity rozkręca się z pomocą Sergiusza, lecz chłopak wchodzi z Jezierską w konflikt, gdy ta nie zgadza się, by został jej wspólnikiem. Tymczasem Justin spotyka się z Protem. Kasia wraca w końcu do Polski – ku radości bliskich, którzy urządzają jej w domu huczne powitanie. Brakuje tylko Stefana, który nadal nie wraca ze swojej motocyklowej eskapady. Waleria martwi się, że uciekł przed rozmową o ich wspólnej przyszłości. Humor Sadowskich psuje też fakt, że całą rodziną na nowo interesują się żądni sensacji dziennikarze. Ewa przystępuje z Aleksem do egzaminu komisyjnego z polskiego i ku przerażeniu nauczycieli traci nagle przytomność.

Barwy Szczęścia 2543 streszczenia

Sergiusz nie tylko rzuca pracę w firmie Jowity, ale wyprowadza się też ze wspólnego mieszkania choć Justin robi wszystko, by konflikt między przyjaciółmi załagodzić. A kilka godzin później Jezierska odkrywa, że kolega został jej konkurentem i wszedł w spółkę z Protem. Dawid i Adrian są gotowi na wszystko, by zdobyć sławę w Internecie. Bohaterem ich kolejnego nagrania zostaje Jaworski. Łukasz jest wściekły, gdy odkrywa, że „Szok” jednak opublikował artykuł o Kasi bez jej zgody. Tymczasem Wangel właściciel brukowca ma dla Sadowskiego zaskakującą propozycję. Kasia zmusza Stefana i Walerię do szczerej rozmowy o przyszłości ich małżeństwa.

Barwy Szczęścia 2544 streszczenia

Justin coraz bardziej niepokoi się o Jowitę, która po „zdradzie” Sergiusza i Prota jest naprawdę załamana, Dzwoni po pomoc do Sławki. Dawid i Adrian wymyślają nową akcję na swój kanał w Internecie i przy okazji kolejny raz spotykają Hanię. Kasia opowiada Umińskiej o propozycji Wangela, przekonana, że Łukasz powinien ją odrzucić. Tymczasem Sadowski zaczyna tęsknić za pracą w dziennikarstwie.

Barwy Szczęścia 2545 streszczenia

Józek odwiedza z Darkiem klub w Puławach, gdzie poznaje swoje lokalne fanki – w tym śliczną Anię. Po powrocie do domu piłkarz odkrywa, że Julita próbuje na nowo utrudniać mu kontakty z córką. A Natalia dowiaduje się od Klemensa, że to prawnik polecił klientce ograniczenie kontaktów z Sałatką i zbieranie na niego „haków”. Marek uświadamia Dawida i Adriana, że potrzebują zgody Jaworskiego na publikację jego wizerunku w Internecie. Chłopaki umiejętnie go „podchodzą” i filmik trafia do sieci. Łukasz wciąż waha się przed podjęciem decyzji o odejściu z firmy kurierskiej i powrocie do mediów. Tymczasem Wangel nie poddaje się, uparcie kusi Sadowskiego i podbija stawkę.

Barwy Szczęścia 2546 streszczenia

Darek odwiedza Puławy i próbuje przekonać prezesa klubu, by jednak zgodził się na krótki wyjazd Józka do Niemiec. Później Sałatka przyjeżdża na klubowy mecz razem z Gabrysią, która widząc młode fanki piłkarza robi się odrobinę zazdrosna. Dawid z Adrianem nadal promują akcję „Czytanie na przystanie” i w końcu wpadają przez to w kłopoty. Łukasz wciąż waha się, czy przyjąć propozycję Wangela i odejść z firmy Wyrwasa, z którym już się zaprzyjaźnił i którego zaufania nie chce zdradzić. Wydawca „Szoku” zjawia się nagle u niego w pracy.

1 Komentarz
  1. gabrysia zrozum też juzka on nie chce myśleć o dawnym związku z julitą bo chce z tobą zaręczyć i jest wyżucony z drużyny prosze powiedz tak

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general