Barwy Szczęścia streszczenia. Odcinki 2446, 2447, 2448 VOD online za darmo

Barwy Szczęścia online za darmo bez rejestracji i bez logowania można oglądać dzięki platformie VOD TVP. Wszystkie odcinki dostępne są tam tuż po premierze w telewizji, a nawet wcześniej. Prezentujemy streszczenia odcinków serialu Barwy Szczęścia.

Barwy Szczęścia online za darmo

Jednym z najpopularniejszych polskich seriali emitowanych przez telewizję TVP 2, obok M jak Miłość, są właśnie Barwy Szczęścia. Kiedy lecą, gdzie oglądać i ile odcinków ma serial?

Nowe odcinki emitowane są od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00. W środę 12 maja premiera Barwy Szczęścia 2445. Ostatni odcinek powtarzany jest zawsze następnego dnia o 19:30.

Wszystkie odcinki Barw Szczęścia online za darmo można oglądać dzięki platformie TVP VOD (vod.tvp.pl). Serial dostępny jest tam bez rejestracji i bez logowania.

Ponadto każdy odcinek serialu Barwy Szczęścia na żywo można oglądać jako live stream online z telewizji TVP 2. Jest to legalne źródło do oglądania telewizji w internecie.

Barwy Szczęścia VOD online za darmo na platformie TVP VOD sprawia, że odcinków nie trzeba szukać na CDA, Youtube i Dailymotion.

OGLĄDAJ BARWY SZCZĘŚCIA NA VOD TVP PL

Barwy Szczęścia streszczenia odcinków

Barwy Szczęścia 2445 streszczenia

Gabi jest załamana. Jej rozebrane zdjęcie trafiło nie tylko do sieci i mediów, ale również do kuratorium, przez co jej praca jest zagrożona. Gdy Witek donosi o problemach nauczycielki ojcu, ten od razu proponuje pomoc w wytropieniu sprawcy. Dawną ukochaną wspiera także Darek. Za to reakcja Józka, mocno rozczarowuje Niedzielską. Tylko pozornie nie mające nic wspólnego z aferą rzeczy dzieją się w Feel Good. Dominika zdradza Renacie, że widziała, jak Mirek oglądał fotografie nagich kobiet i sugeruje przyjaciółce, żeby nakłoniła Damiana do uświadamiającej rozmowy z synem. Tymczasem związek Agaty i Patryka zaczyna wchodzić w fazę poważnego kryzysu.

Barwy Szczęścia 2446 streszczenia

Po aferze z rozebranym zdjęciem w szkole prowadzonej przez Niedzielską, ku zadowoleniu Kujawiak zjawiają się żądni sensacji dziennikarze. Gabi podejrzewa, że fotomontaż jest dziełem Aleksa i wzywa na rozmowę Aldonę i Borysa. Z kolei młody Grzelak sądzi, że za wszystkim stoi Witek. Damian, zaalarmowany przez Renatę i Dominikę, usiłuje odbyć z Mirkiem męską rozmowę na temat seksu. W lokalu niespodziewanie zjawia się Marek próbujący rozwikłać sprawę fotomontażu. W tym samym czasie Malwina przyjmuje fałszywą tożsamość i idzie na kolejne spotkanie z Wojtasikiem, pośrednikiem w nielegalnych małżeństwach.

Barwy Szczęścia 2447 streszczenia

Damian jest wściekły, kiedy Mirek przyznaje, że to on zrobił fotomontaż ze zdjęciem dyrektorki szkoły i zmusza syna, by przeprosił nauczycielkę. Niedzielska musi jednak zgłosić sprawę cyberprzemocy do kuratorium. W końcu chłopak wybucha i wypomina ojcu, jak wielką krzywdę wyrządził mu swoim uzależnieniem od alkoholu. Justin świętuje z przyjaciółmi urodziny. Do imprezowiczów nieoczekiwanie dołącza Sławka, gotowa bawić się z młodymi całą noc. Z kolei pokłócony z Agatą Patryk spędza cały wieczór w towarzystwie Oliwki. Tymczasem Dominika próbuje wydobyć od Marka informacje o przebywającym w szpitalu Sebastianie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.