Behawiorysta streszczenia, ile odcinków? Gdzie obejrzeć odcinki online za darmo

Behawiorysta ile odcinków?. Zobacz gdzie oglądać odcinki online za darmo, a także przeczytaj ich streszczenie. Sprawdź a jaki sposób można obejrzeć powtórki. Ile odcinków ma Behawiorysta i czy powstanie sezon 2?

Behawiorysta kiedy leci w TVN?

Serial Behawiorysta to jedna z popularniejszych produkcji Playera. Jesienią 2023 roku odcinki można oglądać w telewizji TVN. Lecą one w poniedziałki o godzinie 21:35. Serial Behawiorysta powstał na podstawie bestsellera Remigiusza Mroza.

13 listopada premiera Behawiorysta odcinek 5, a tydzień później odc. 6.

W obsadzie znajdziemy m.in. takich aktorów jak Robert Więckiewicz, Krystian Pesta, Katarzyna Dąbrowska, Anna Mrozowska, Magdalena Czerwińska, Mirosław Haniszewski, Rafał Zawierucha, Maria Sobocińska i Anna Próchniak.

,

Behawiorysta online za darmo. Powtórki VOD

Jak oglądać serial Behawiorysta na żywo w internecie za darmo? W porze emisji w TV można skorzystać z WP Pilot, gdzie dostępna jest telewizja TVN online za free. Inną opcją jest Player. Tam dostępne są również wszystkie odcinki w formie VOD, dzięki czemu możecie błyskawicznie pochłonąć sezon 1.

Ostatni odcinek Behawiorysty w formie powtórki TV leci w środy o 0:15.

Behawiorysta ile odcinków? Kiedy data premiery sezonu 2?

Do tej pory ukazał się tylko jeden sezon. Ile ma odcinków ma serial Behawiorysta? Składa się on z ośmiu epizodów, ale to nie koniec historii. Wiadomo już, że ma powstać sezon 2. Szczegóły nie są jeszcze znane. Behawiorysta sezon 2 data premiery nie jest jeszcze znana. Póki co trzeba uzbroić się w cierpliwość i czekać na informacje kiedy nowe odcinki pojawią się na Playerze, a kiedy w TVN.

Streszczenie odcinków

Behawiorysta odcinek 3 streszczenie

Wycieka film, w którym jeden z przetrzymywanych – Orson w lekceważący sposób wypowiada się o osobach, które zabił w wypadku. Powoduje to oburzenie opinii publicznej, pojawiają się głosy, że w DYLEMACIE zginął niewłaściwy człowiek.

Natomiast Gerard próbuje odnaleźć związek między ofiarami Dylematu, aby przewidzieć kto zostanie porwany w następnej kolejności. Pomaga mu Weronika. Bada film o Orsonie i trafia na trop użytkownika, który wrzucił go do social mediów. Okazuje się, że burza medialna wywołana nagraniem została precyzyjnie zaprojektowana przez Horsta.

Behawiorysta odcinek 4 streszczenie

Bestialskie zabójstwo małej dziewczynki w DYLEMACIE powoduje ogromne poruszenie wśród ludzi. Przewidywania Gerarda się nie sprawdziły, zawiódł po raz kolejny, ale tym razem stał się również współwinny śmierci dziecka. Koledzy z prokuratury obwiniają Edlinga.

Behawiorysta odcinek 5 streszczenie

Po tym, jak media dowiadują się od żony porwanego biznesmena, że Garard współpracował z Horstem, Edling zostaje okrzyknięty partnerem Zeigera. Naczelnik Prokuratury – Ubertowska jest wściekła, podczas konferencji prasowej musi tłumaczyć się dziennikarzom, dlaczego Gerard został w ogóle dopuszczony do śledztwa. Edlingowi udaje się uwolnić dziewczynki, czym rujnuje precyzyjny plan Horsta. Zamachowiec postanawia się na nim odegrać. Organizuje specjalny DYLEMAT, tylko dla Gerarda. Tym razem to on, a nie widzowie będzie musiał zdecydować o życiu innych. Tytułowy behawiorysta staje przed straszliwym wyborem. Dostaje godzinę na podjęcie najtrudniejszej decyzji w swoim życiu…

Behawiorysta odcinek 6 streszczenie

Brygida wraca do domu. Prosi córkę, by ta wytłumaczyła jej, w co zamieszany jest Gerard. Emilia początkowo opiera się, ale ostatecznie, pokazuje matce wszystkie dylematy. Także ten, na którym jest  Edling. Zdezorientowana i przytłoczona całą sytuacją Brygida, postanawia uciec. Co łączy ją z Horstem? Czy mają wspólną przeszłość?

Tymczasem Gerard szuka bezpiecznego schronienia. Szuka go policja, a on chce się zaszyć u Beaty. Gdy idzie w kierunku jej mieszkania, zauważa siedzących w aucie „tajniaków”. Odchodzi niezauważony. Drejer wracając do domu, również orientuje się, że wejście do jej klatki jest obserwowane. Domyśla się, że Rosner wystawia ją jako przynętę. Postanawia więc pojechać do ulubionego miejsca jej i Gerarda z nadzieją, że tam się spotkają.

W tym samym czasie Emilka orientuje się, że Brygidy nie ma w domu, zniknęła.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo