Berlin sezon 2. Kiedy data premiery na Netflix

Berlin sezon 2 kiedy ukaże się na Netflix? Takie pytanie pojawia się u widzów, którzy zakończyli oglądać pierwszy sezon tego serialu. Co wiemy o ewentualnej kontynuacji tej produkcji?

Serial Berlin na Netflix

Serial „Berlin” to spin-off popularnej produkcji „Dom z papieru”. Akcja serialu rozgrywa się lata przed wydarzeniami z „Domu z papieru” i skupia się na postaci Berlina, granej przez Pedro Alonso. Choć nie należał do najprzyjemniejszych charakterów, to zyskał sporo fanów „Domu z papieru”. 

W swoich złotych czasach, Berlin organizuje w Paryżu gang, który ma dokonać rzeczy niemal niemożliwej – przeprowadzić jeden z najambitniejszych skoków w historii, planując ukraść klejnoty o wartości 44 milionów euro.

Pierwszy sezon serialu „Berlin” składa się z ośmiu odcinków, które zostały udostępnione na platformie Netflix 29 grudnia 2023 roku. Serial spotkał się z różnymi opiniami widzów. Niektórzy krytykowali go za infantylizm, płytkie sceny i zbyt dużo wątków miłosnych, podczas gdy inni doceniali obecność Berlina i byli ciekawi, jak potoczą się jego losy.

,

Podobne emocje wzbudzał „Dom z papieru”. Nie da się ukryć, że do tego typu seriali należy podchodzić z przymrużonym okiem, nie skupiać się na nierealnych scenach, tylko na głównych postaciach i ich kunszcie aktorskim.

Berlin sezon 2 czy powstanie? Kiedy data premiery?

I choć „Berlin” wzbudza różne opinie, to nie da się ukryć, że cieszy się dużą popularnością i jak można było się spodziewać szybko trafił na czołówkę najchętniej oglądanych seriali Netflixa. W drugiej połowie lutego 2024 oficjalnie ogłoszono, że Berlin wróci na drugi sezon. Prace nad nim rozpoczną się jednak dużo później.

Kiedy Berlin sezon 2 ukażę się na Netflix? Data premiery z pewnością oscylować będzie w granicach końcówki 2025 lub początku 2026 roku. Póki co to tylko spekulacje.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo