Bezduszna ile odcinków ma serial? Streszczenia, gdzie oglądać powtórki?

Serial Bezduszna ile ma odcinków i gdzie je oglądać? Jest to meksykańska produkcja, którą w Polsce emituje telewizja Novelas+.

Kiedy lecą odcinki i powtórki meksykańskiego serialu Bezduszna?

I choć w Polsce rekordy popularności biją tureckie seriale, to telenowele z innych krajów również cieszą się dużą oglądalnością. Sporą rzeszę fanów zebrał również meksykański serial Bezduszna. Gdzie i kiedy można go oglądać?

Bezduszna emitowana jest w telewizji Novelas+, dostępnej dla abonentów Canal+. Odcinki premierowo można oglądać od poniedziałku do piątku 15:00, 19:35 i 0:10. Ostatni odcinek w formie powtórki można obejrzeć zawsze następnego dnia o godzinie 5:00, 9:30 lub 14:05.

W weekend w formie powtórki emitowane są wszystkie odcinki z danego tygodnia. W soboty od godziny 9:30 do 14:00, a w niedzielę od 14:05 do 17:45.

,

Serial Bezduszna ile odcinków w Polsce?

Sporo widzów zastanawia się ile odcinków serialu Bezduszna wyemitowanych zostanie w Polsce. Nie jest to niestety zbyt długa produkcja. Całość liczy 90 odcinków, co oznacza, że finał serialu obejrzymy w połowie listopada.

Odcinki trwają w okolicach 40-55 minut.

Gdzie oglądać w internecie?

Telewizja Novelas+ nie jest w Polsce zbyt ogólnodostępna. Dostęp do niej mają jedynie abonenci Canal+, więc sporo osób szuka serialu Bezduszna online za darmo na CDA, Youtube, Dailymotion. Wszystkie odcinki legalnie można obejrzeć w formie VOD na Canal+ Online, ale trzeba posiadać wykupiony pakiet filmy i seriale.

Fabuła i obsada

Główną bohaterką jest Fernanda, młoda i szlachetna kobieta, która marzy o nowym życiu u boku ukochanego Santiago w malowniczym Ichámal. Jednakże, jej szczęście zostaje krwawo przerwane w noc poślubną, gdy Santiago pada ofiarą brutalnego morderstwa, a Fernanda zostaje zgwałcona. To okropne przeżycie zmienia ją diametralnie. Gnana pragnieniem zemsty, staje się zimną i nieprzystępną kobietą, która postanawia odnaleźć mordercę męża. Jedynym wskazówką, jaką pamięta z tamtej nocy, jest antyczny naszyjnik z porożem byka noszony przez oprawcę. Jednak życie przygotowuje dla niej niespodziankę w postaci Rafaela, który staje na jej drodze i budzi nową miłość. Fernanda musi teraz dokonać wyboru między zemstą a nowym życiem u jego boku. Dodatkowo, odkrywając podobieństwo Rafaela do oprawcy, Fernanda musi zmierzyć się z własnymi demonami. Zagadkowa rola ojca Rafaela, Octavio, wciąż pozostaje niewiadomą, a losy Fernandy i Rafaela rysują się pełne napięcia i emocji, zapewniając widzom niezapomnianą podróż przez świat „Bezdusznej”.

W obsadzie głównych bohaterów grają Azela Robinson, Eduardo Santamarina, José Ron.


Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo