Black Space sezon 2 kiedy? Data premiery na Netflix

Black Space na Netflix to serial wciąż cieszący się dużą popularnością, choć powstał w 2020 roku. Widzowie cały czas zastanawiają się czy powstanie Black Space sezon 2. Kiedy data premiery na Netflix mogłaby mieć miejsce?

Black Space na Netflix

O czym opowiada izraelski serial Blackspace? Niepokorny i niekonwencjonalny detektyw prowadzi śledztwo w sprawie popełnionej w izraelskim liceum masakry, której zamaskowani sprawcy mieli maski jednorożców.

Serial wyprodukowany został pod koniec 2020 roku, na Netflixa trafiła jakiś czas później. Sezon 1 składa się z ośmiu odcinków. Każdy z nich trwa około 45 minut.

Black Space sezon 2 kiedy data premiery? Czy powstaną nowe odcinki?

I choć od daty premiery na Netflix minęło już sporo czasu, to serial znów cieszy się dużą oglądalnością. W sierpniu 2023 roku zdołał przebić się nawet do TOP 10 najpopularniejszych seriali. Pojawiły się więc pytania czy powstanie Black Space sezon 2 i kiedy ewentualnie mógłby mieć premierę?

,

Do tej pory nie ma żadnej informacji, aby nowy sezon miał się ukazać. Nie trwają nad nim prace, ani nawet nie pojawiły się żadne spekulacje. Wszystko wskazuje więc na to, że Black Space 2 nie ujrzy światła dziennego.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo