Transmisja z Djurgarden – Lech online za darmo. Czy leci w TVP Sport na żywo?

Djurgarden – Lech transmisja online. Gdzie oglądać mecz na żywo w TV i internecie za darmo? Transmisja z rewanżu dostępna jest tylko w ViaPlay. Niestety TVP Sport nie pokaże tego spotkania za darmo.

Transmisja z Djurgarden – Lech w TV. Gdzie obejrzeć?

Przez ostatnie dwa dni emocjonowaliśmy się Ligą Mistrzów, a dzisiaj ciekawie zapowiada się dzień z Ligą Konferencji UEFA. O awans do ćwierćfinału rywalizuje Lech Poznań, którego rywalem jest szwedzki klub Djurgardens IF. Lechici są blisko celu, bo w pierwszym spotkaniu wygrali 2:0.

Gdzie oglądać mecz Djurgarden – Lech na żywo? Transmisja w TV nie będzie dostępna w TVP Sport, ponieważ kanał ten pokazuje jedynie mecze u siebie Lecha Poznań.

Djurgarden – Lech online za darmo. Transmisja w internecie

Live stream z meczu można obejrzeć oczywiście w ViaPlay, gdzie na kibiców czeka również długie przedmeczowe studio. Ponadto transmisja z Lech – Djurgardens online za darmo dostępna będzie na sport.tvp.pl oraz w aplikacjach mobilnych TVP Sport i TVP GO.

W naszym serwisie możesz śledzić darmową relację live.

djurgarden lech online transmisja
W pierwszym meczu Lech wygrał 2:0 po golach Antonio Milicia i Filipa Marchwińskiego

Mecz Lecha to jedna z wielu atrakcji w Poznaniu. Na trybunach pojawi się komplet 41 tysięcy widzów. Czy pomogą oni mistrzom Polski wywalczyć zaliczkę przed rewanżem?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo