Brawl Stars kolorowanki do druku

Brawl Stars kolorowanki do druku za darmo. Brawl Stars to bardzo popularna gra mobilna. Na całym świecie grają w nią setki milionów ludzi. Postacie z gry, czyli tzw. zadymiarze, są bardzo popularni. Aby nie spędzać czasu przy smartfonie lub tablecie, a jednocześnie pozostać w klimacie gry są kolorowanki Brawl Stars do druku.

Poniżej znajdziesz wiele kolorowanek do wydruku Brawl Stars w formie PDF. Wybierz swojego ulubionego zadymiarza i pokoloruj go zgodnie z kolorystyką, bądź uruchom fantazję i stwórz mu nowy niepowtarzalny wygląd, stosując wybrane przez siebie kolorowy. Kolorowanki mają nie tylko relaksować, bawić, ale także rozwijać motorykę małą i kreatywność.

Kolorowanki Brawl Stars do druku

Gra Brawl Stars

Gra Brawl Stars powstała w 2018 roku i została wyprodukowana przez Supercell. Jest to wieloosobowa gra mobilna, której największa atrakcją jest gra w trybie multiplayer, czyli przez internet. Istnieją różne sposoby rozgrywki. Można również grać w pojedynkę, z botami.

Polecamy również:
Zestaw na wiosnę
7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Brawl Stars w 2019 roku zostało nominowane do nagrody najlepszej gry mobilnej. W tym samym czasie firma pochwaliła się, że grę pobrano już ponad 100 milionów razy. To świetny wynik.

Do dziś Brawl Stars jest niezwykle popularną grą. Dużym zainteresowaniem cieszą się również kolorowanki do druku, gadżety i wszystko co związane z grą.

Brawl Stars trybem gry jest bardzo podobna do League of Legends i Overwatch. Można w nia grać zarówno w systemie Android, jak i iOS. 

Postacie Brawl Stars, to tzw. zadymiarze. Wraz z rozwojem gry pojawiają się nowe postacie, podobnie jak tryby gry i skiny. Popularność nie słabnie, a wręcz przeciwnie – stale rośnie. 

Brawl Stars do druku

brawl stars kolorowanka
Kolorowanka Brawl Stars do wydrukowania

Kolorowanka Brawl Stars to świetny sposób, aby urozmaicić czas i zabawę fanom tego tytułu. Jeśli Twoje dziecko gra w Brawl Stars, to z pewnością łatwiej oderwie się od smartfona wiedząc, że może wziąć kredki lub pisaki i pokolorować swojego ulubionego zadymiarza Brawl Stars. 

Istnieją również malowanki online, ale ponieważ Brawl Stars to gra mobilna, to zachęcamy jednak, aby dzieci nie spędzały zbyt dużo czasu przed ekranem. Zdecydowanie lepszym sposobem na rozrywkę będą kolorowanki do wydruku. 

Warto pamiętać, że dziecko w taki sposób ćwiczy nie tylko precyzję i motorykę małą, ale również kreatywność, pomysłowość, wyobraźnie. Choć każdy zadymiarz ma swoją kolorystykę, to można go pokolorować na wybrany przez siebie kolor. 

Gra Brawl Stars jest darmowa i można ją pobrać ze sklepu Play. Warto jednak zablokować aplikacji możliwość zakupów, ponieważ w trakcie gry można zakupić dodatkowe wyposażenie i akcesoria, co może generować niespodziewane koszty.

Na szczęście nasze kolorowanki Brawl Stars do wydruku są dostępne za darmo w formie PDF, jak i obrazka. Każda malowanka online to nie tylko możliwość drukowania, ale również malowania w internecie.

Postacie Brawl Stars

Zadymiarze Brawl Stars są podzielone na kategorie: postacie rzadkie, super rzadkie, epickie, mityczne oraz legendarne.

Oto lista postaci: 8-bitowiec, Amber, Barley, Bea, Belle, Bibi, Bo, Brock, Bull, Byron, Carl, Colette, Colt, Darryl, Dynamike, Edgar, El Primo, Emz, Frank, Gale, Gene, Jacky, Jessie, Kiełek, Kruk, Leon, Lou, Maks, Mortis, Nani, Nita, Pam, Pan P, Penny, Piper, Poco, Pułkownik Ruffs, Rico, Rosa, Sandy, Shelly, Spike, Squeak, Stu, Surge, Tara, Tick.

Warto pamiętać, że wraz z rozwojem gry pojawiają się nowe postacie i inne gadżety. Przygotowaliśmy kolorowanki do druku z wszystkimi zadymiarzami. Która postać jest Twoją ulubioną?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo