Bridgertonowie sezon 3 kiedy? Data premiery na Netflix

Bridgertonowie kiedy sezon 3? Takie pytanie codziennie zadaje sobie mnóstwo fanów tego serialu. Data premiery jest już oficjalnie znana. Zobacz co wiadomo o kontynuacji serialu.

W 2020 roku na platformie Netflix zadebiutował serial „Bridgertonowie”, który spotkał się z ogromnym entuzjazmem widzów. Ta pełna romantyzmu produkcja oparta na powieściach Julii Quinn wprowadziła widzów w świat zdominowany przez towarzyskie bale, rodzinne dramaty i soczyste plotki. Serial opowiada historię rodziny Bridgertonów szukającej szczęścia i miłości wśród wyższych sfer Londynu.

Bridgertonowie kiedy sezon 3?

Do tej pory ukazały się dwa sezony serialu. Oba liczyły po osiem odcinków, a każdy z nich trwał około godziny. Drugi sezon premierę miał w marcu 2022 roku. Od tego czasu fani czekają na datę premiery Bridgertonowie sezon 3. Kiedy ukaże się na Netflix?

Kontynuacja serialu została oficjalnie ogłoszona i pojawiły się nawet pierwsze zdjęcia z planu. Ekipa pojawiła się na nim w lipcu 2022 roku. Zamówiono nie tylko sezon 3, ale również czwarty. Możliwe, że z tego powodu na premierę kolejnych odcinków będzie trzeba poczekać nieco dłużej.

,

W grudniu 2023 roku ogłoszono oficjalną datę premiery. Sezon 3 został podzielony na dwie części. Pierwsza ukaże się 16 maja 2024 roku, a druga niespełna miesiąc później – 13 czerwca.

Wiosną 2023 roku na Netflixie pojawił się również Prequel serialu „Bridgertonowie” pt. „Królowa Charlotta. Opowieść ze świata Bridgertonów”. Liczy on osiem odcinków i zebrał bardzo dobre opinie. To jednak tylko umiliło czas oczekiwania na Bridgertonowie sezon 3.

Obsada trzeciego sezonu Bridgertonów

W trzecim sezonie serialu „Bridgertonowie” powróci większość znanych twarzy, na które jesteś przyzwyczajony. Coughlan i Newton wciąż będą pełnić główne role, do których dołączą Jonathan Bailey (Anthony Bridgerton), Luke Thompson (Benedict Bridgerton), Jessie, nowa twarz – Hannah Dodd (Francesca Bridgerton) oraz Ruth Gemmell (Lady Violet Bridgerton).

Wideo zapowiadające rozpoczęcie produkcji trzeciego sezonu „Bridgertona” ukazuje również obecność takich aktorów jak Adjoa Andoh (Lady Agatha Danbury), Harriet Cains (Philipa Featherington), Bessie Carter (Prudence Featherington), Martins Imhangbe (Will Mondrich), Jessica Madsen (Cressida Cowper), Emma Naomi (Alice Mondrich), Hugh Sachs (Brimsley), Polly Walker (Lady Portia Featherington) oraz sama królowa, Golda Rosheuvel.

Bridgertonowie sezon 3 przywita także trzech nowych aktorów, którzy wprowadzą nas w tę romantyczną opowieść. Daniel Francis, znany z serialu „Stay Close”, wcieli się w postać Marcusa Andersona, charyzmatycznego nowego członka towarzystwa. Sam Phillips, znany z serialu „The Crown”, pojawi się jako Lord Debling, sympatyczny lord o ekscentrycznych zainteresowaniach (i wystarczający majątku, by każdy mógł na nie przymknąć oko). Natomiast James Phoon wcieli się w postać Harry’ego Dankwortha, który może nie posiadać błyskotliwości, ale wynagradza to swoim urokiem.

Gdzie obejrzeć serial Bridgertonowie?

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu Bridgertonowie, to gorąco zachęcamy do nadrobienia zaległości. Wszystkie odcinki dostępne są w VOD na platformie Netflix. Na filmweb serial ma ocenę 6,8. Ale jeśli lubicie tego typu seriale, historyczne, kostiumowe, pełne miłosnych perypetii i intryg, to z pewnością losy rodziny Bridgertonów przypadną Wam do gustu.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo