Brzydula 2 streszczenia odc. 221, 222. Ile odcinków, powtórki online VOD

Serial Brzydula online i streszczenia. Ile odcinków ma 2 sezon? Kiedy oglądać w TV i powtórki online za darmo? Zobacz co wydarzy się w najbliższych odcinkach Brzydula 221 i 222.

Brzydula 2 ile odcinków?

Brzydula to polski serial komediowy, które swoją premierę miał w 2008 roku. Przez 13 miesięcy widzowie TVN 7 mogli oglądać sezon 1. Cieszył się on dużą popularnością, ale na wyprodukowanie Brzydula sezon 2 trzeba było czekać aż 11 lat.

Brzydula 2 ile odcinków ma serial? Dotychczas wyemitowano ponad 200 odcinków. Po zimowej przerwie serial do ramówki TVN 7 wraca 14 stycznia 2022 roku..

Brzydula 221 to ostatni odcinek wyemitowany przed przerwą. Na odcinek 222 należy poczekać do połowy stycznia.

Wszystkie odcinki przedpremierowo można oglądać na platformie Player na kilka dni przed emisją.

Brzydula 2 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki

Serial Brzydula 2 online można oglądać jako live stream z TVN 7 lub jako powtórki w formie VOD. Powtórka ostatniego odcinka Brzydula 2 w TV emitowana jest na następny dzień o godzinie 17:30. W sobotę można obejrzeć również „maraton”, w którym lecą wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Brzydula VOD to z kolei możliwość obejrzenia odcinków online. Jest to bardzo popularna opcja wśród fanów serialu. Jak to uczynić? Niestety jest to nieco bardziej skomplikowane niż jeszcze kilka miesięcy temu.

OGLĄDAJ SERIAL BRZYDULA NA PLAYER.PL

Brzydula 2 online za darmo na Player.PL nie jest już dostępna, ponieważ platforma ta nie udostępnia już darmowej biblioteki VOD z serialami i programami. Aby oglądać powtórki w internecie, a nawet odcinki przed premierą w TV, należy wykupić dowolny pakiet. Najtańszy kosztuje już kilka złotych za miesiąc. Dzięki temu możemy oglądać nie tylko odcinki Brzydula online, ale również innych seriali i programów z TVN, TTV i pokrewnym ich kanałów, jak choćby „Na Wspólnej„.

Streszczenia odcinków Brzydula 2

Brzydula 220 streszczenie

Ania sprawdza, czy Bożenka nie symuluje choroby. Dziewczyna jest oburzona. Finalnie jednak zbiera się do pracy. Na miejscu okazuje się, że jedynie ona i Teresa są w firmie. Reszta koleżanek poszła na zwolnienie, a przynajmniej tak twierdzi.

Wojtek i Jasiek czekają na Bartka, który przygotował spicz biznesowy i ma zamiar go im przedstawić. Nie mają pojęcia, jak powiedzieć Dąbrowskiemu, że nie chcą go w swojej firmie. Są jednak zdeterminowani to zrobić. Niespodziewanie zamiast syna pojawia się Dąbrowska.

Kurier ponownie przynosi materiał. Alan chce go odesłać – to nie jest dobry dzień. Niestety, Mirosław zauważa dostawcę, zanim temu udaje się zniknąć. Otwiera paczkę i czujnym okiem ogląda materiał…

Ewa pojawia się w Hu-Fe. Chce, żeby Aleks zabrał ją z F&D. Febo ma jednak inne zmartwienia na głowie. Dziewczyna próbuje rozmawiać z siostrą. Ta jednak tradycyjnie bagatelizuje sprawę.

Ula i Mirosław rozmawiają o dalszych planach. Projektant nie chce kończyć kolekcji recyklingowej. Również szefowa nie ma dobrych przeczuć – jeśli ministerstwo nie przyjmie odwołania, za moment zostaną bez wpływu gotówki.

Brzydula 221 streszczenie

Po rozmowie z Ulą Mirosław nie wie, czy dobrze postąpił. Nachodzą go wątpliwości. Po radę udaje się do Izy i Alana. Z kolei Ula i Marek szukają rozwiązania swoich kłopotów. Nie tylko zawodowych.

Pan Hu zjawia się w siedzibie Hu-Fe. Doszły do niego słuchy o pozwie przygotowywanym przez F&D. Aleks zapewnia go, że wszystko jest dobrze, a Violetta jest w rozsypce. Hu nie ufa jego słowom, postanawia przekonać się, czy Febo mówi prawdę.

Jasiek i Wojtek rozmawiają ze zmartwioną Dąbrowską. Niestety, w ich firmie nie ma miejsca dla Bartka, ale chętnie pomogą mu rozkręcić własny biznes. Sąsiadka Cieplaków odzyskuje optymizm.
Aleks korzysta z dobrego humoru pana Hu i próbuje dowiedzieć się czegoś o Yu Tian. Wspólnik przestrzega go przed swoją asystentką.

Marek i Ula spędzają czas z dziećmi. Ojciec odrabia lekcje z Kubą, z kolei matka rozmawia z Julką. Po spędzonym wieczorze w domu Marek musi wracać do siebie. Nie jest to jednak takie proste.

brzydula streszczenie odcinkow
Scena z serialu Brzydula 2 odcinek 178 (fot.x-news/TVN)
2 komentarze
Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
  1. Nie ma już powtórek w soboty w tvn, ciekawe dlaczego? Nie ma żadnych informacji o tym nigdzie

  2. Niestety ale groch z kapustą to wszystko po latach. Pierwsza edycja z 2008 to było coś a ta to pasztet. Słabe to wszystko. Już paru aktorów widać zrezygnowało jak np jeden z projektantów czy siostra Aleksa. Za bardzo wszystko rozwlekle. W praktyce 2 odc na tydz coś się dzieje a reszta to zapchaj-dziura. Do tego rozwód Dobrzańskich i trzymanie wtyki Aleksa jak on już spłacony to głupota. Ileż można ciągnąć taki serial.

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general