Brzydula 2 streszczenia odc. 153 i 154. Ile odcinków, powtórki online VOD

Streszczenia serialu Brzydula 2. Ile odcinków ma 2 sezon? Kiedy oglądać w TV i powtórki online za darmo? Zobacz co wydarzy się w najbliższych odcinkach Brzydula 153 i 154.

Brzydula 2 ile odcinków?

Brzydula to polski serial komediowy, które swoją premierę miał w 2008 roku. Przez 13 miesięcy widzowie TVN 7 mogli oglądać sezon 1. Cieszył się on dużą popularnością, ale na wyprodukowanie Brzydula sezon 2 trzeba było czekać aż 11 lat. Nowe odcinki emitowane są od jesieni 2020.

Brzydula 2 ile odcinków ma serial? Niestety sezon 2 zmierza ku końcowi. W najbliższych dniach serialu nie będzie można już oglądać od poniedziałku do piątku.

Brzydula odcinek 152 wyemitowany w czwartek 20 maja, a odcinek 153 w piątek 21 maja. Najprawdopodobniej będzie to ostatni odcinek w najbliższych miesiącach. Nowe odcinki, czyli Brzydula 154 i kolejne pojawią się we wrześniu 2021 roku, ale nie ma wątpliwości, że historia Brzyduli zmierza ku końcowi. Być może Brzydula sezon 3 pojawi się na początku przyszłego roku i to najprawdopodobniej zakończy serial.

“To nie jest soap jak „Na Wspólnej”, gdzie można dodawać nowe wątki i nowych bohaterów i ciągnąć serial latami. Ta historia była zaplanowana na sto kilkadziesiąt odcinków i nie da się jej rozciągać w nieskończoność. Zobaczymy, jakie będą pomysły scenarzystów, jeśli uznamy, że jest potencjał do kontynuacji to być może nagramy jeszcze odcinki na pierwsze półrocze 2022 roku” – powiedział Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN.

Brzydula 2 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki

Serial Brzydula 2 online można oglądać jako live stream z TVN 7 lub jako powtórki w formie VOD. Powtórka ostatniego odcinka Brzydula 2 w TV emitowana jest na następny dzień o godzinie 17:30. W sobotę można obejrzeć również “maraton”, w którym lecą wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Brzydula VOD to z kolei możliwość obejrzenia odcinków online. Jest to bardzo popularna opcja wśród fanów serialu. Jak to uczynić? Niestety jest to nieco bardziej skomplikowane niż jeszcze kilka miesięcy temu.

Brzydula 2 online za darmo na Player.PL nie jest już dostępna, ponieważ platforma ta nie udostępnia już darmowej biblioteki VOD z serialami i programami. Aby oglądać powtórki w internecie, a nawet odcinki przed premierą w TV, należy wykupić dowolny pakiet. Najtańszy kosztuje już kilka złotych za miesiąc. Dzięki temu możemy oglądać nie tylko odcinki Brzydula online, ale również innych seriali i programów z TVN, TTV i pokrewnym ich kanałów, jak choćby “Na Wspólnej“.

Streszczenia odcinków Brzydula 2

Brzydula 153 streszczenie

To jeden z najtrudniejszych dni dla Uli i Marka – kolejna rocznica ich ślubu. Dobrzański nie wie, jak powinien w tej sytuacji się zachować. Z kolei Ula robi wszystko, żeby nie myśleć! Wspomnienia z przeszłości jednak same wracają.

Julka i Kuba chcą uczcić ten dzień jak gdyby nigdy nic – uważają, że to święto ich rodziny. Tradycyjnie przygotowują dla rodziców prezenty.

W lobby hotelowym Violetta wpada na Yu Tian. Asystentka pana Hu jest wyraźnie poddenerwowana. Boi się, że wróg zobaczy więcej, niż powinien. Szybko się okazuje dlaczego! W pokoju hotelowym na Violę czeka Angelica. Siostra wspiera Kubasińską w trudnych chwilach. Zachęca ją także do działania, ale czy skutecznie?

W domu Dobrzańskich pojawia się Marek z kwiatami. Zaskoczona i pogubiona Ula wybiega. Marek podąża za nią. Docierają do miejsca, które do tej pory przywoływało szczęśliwe chwile. Niestety, nie tym razem. Emocje biorą górę, pada wiele bolesnych słów.

Brzydula 154 streszczenie

Streszczenie odcinka 154 nie jest dostępne. Jak na razie nie wiadomo co wydarzy się w kolejnych odcinkach serialu Brzydula 2 i kiedy dokładnie on się ukaże.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.