Brzydula streszczenia odc. 172, 173, 174. Ile odcinków, powtórki online VOD

Serial Brzydula online i streszczenia. Ile odcinków ma 2 sezon? Kiedy oglądać w TV i powtórki online za darmo? Zobacz co wydarzy się w najbliższych odcinkach Brzydula 172, 173, 174.

Brzydula 2 ile odcinków?

Brzydula to polski serial komediowy, które swoją premierę miał w 2008 roku. Przez 13 miesięcy widzowie TVN 7 mogli oglądać sezon 1. Cieszył się on dużą popularnością, ale na wyprodukowanie Brzydula sezon 2 trzeba było czekać aż 11 lat.

Brzydula 2 ile odcinków ma serial? Dotychczas wyemitowano ponad 150 odcinków. Po wakacyjnej przerwie serial do ramówki TVN 7 wraca 30 sierpnia.

Brzydula odcinek 172 wyemitowany w środę. W kolejnych dniach premiera odc. 173, 174, 175.

Wszystkie odcinki przedpremierowo można oglądać na platformie Player na kilka dni przed emisją.

Brzydula 2 online za darmo. Gdzie oglądać powtórki

Serial Brzydula 2 online można oglądać jako live stream z TVN 7 lub jako powtórki w formie VOD. Powtórka ostatniego odcinka Brzydula 2 w TV emitowana jest na następny dzień o godzinie 17:30. W sobotę można obejrzeć również “maraton”, w którym lecą wszystkie odcinki z danego tygodnia.

Brzydula VOD to z kolei możliwość obejrzenia odcinków online. Jest to bardzo popularna opcja wśród fanów serialu. Jak to uczynić? Niestety jest to nieco bardziej skomplikowane niż jeszcze kilka miesięcy temu.

OGLĄDAJ SERIAL BRZYDULA NA PLAYER.PL

Brzydula 2 online za darmo na Player.PL nie jest już dostępna, ponieważ platforma ta nie udostępnia już darmowej biblioteki VOD z serialami i programami. Aby oglądać powtórki w internecie, a nawet odcinki przed premierą w TV, należy wykupić dowolny pakiet. Najtańszy kosztuje już kilka złotych za miesiąc. Dzięki temu możemy oglądać nie tylko odcinki Brzydula online, ale również innych seriali i programów z TVN, TTV i pokrewnym ich kanałów, jak choćby “Na Wspólnej“.

Streszczenia odcinków Brzydula 2

Brzydula 172 streszczenie

Nad ranem w domu Uli pojawia się sąsiadka Urszula. Kobietę niepokoi dziwny, kręcący się w pobliskim lesie mężczyzna. A zwłaszcza jego zachowanie. Okazuje się, że chodzi o znajomego Uli… Kobieta wzywa posiłki.

Księgowe martwią się brakiem wieści od Adama. Niespodziewanie dyrektor finansowy pojawia się w biurze, ale nie sam. Aldona, chcąc ograniczyć mu styczność z sytuacjami stresowymi, nie spuszcza go z oka. Nie zgadza się nawet, żeby poszedł na zebranie zarządu. On znajduje jednak sposób.

Pod nieobecność Turka Bożenka pomaga Aldonie. Kiedy kobieta orientuje się, z kim ma do czynienia, jej zachowanie radykalnie się zmienia. Zabiera brata i opuszcza F&D. Ewa korzysta z okazji i zakrada się do gabinetu szefa, gdzie zostaje przyłapana na gorącym uczynku.

Ania naciska na Bożenkę, żeby wzięła odpowiedzialność za swoje decyzje i sama zaczęła rozwiązywać swoje problemy – począwszy od Kryspina!

Kolejna sesja powoduje, że w Uli narasta gniew na Marka. W Dobrzańskiej zachodzi coraz większa zmiana… Przestaje patrzeć na męża, jak do tej pory i zaczyna widzieć go w zupełnie innym świetle.

Brzydula 173 streszczenie

W F&D pojawia się znajoma Sebastiana Aga. Czujna Angelica próbuje wybadać, kim jest kobieta. Tymczasem Olszński z nieznajomą wspominają stare dobre czasy. Po wyjściu Aga zostawia Angelice swój numer, który natychmiast ląduje w koszu.

Ala wraca do domu, gdzie czekają na nią zawody miłosne. Beatka cierpi po zerwaniu z chłopakiem, z kolei Jasiek jest rozbity po spotkaniu z Kingą i jej mężem. Wojtek próbuje zmotywować kumpla, żeby wziął się do pracy i zapomniał o dziewczynie.

Również Violetta nie ma głowy do biznesów – cały czas myśli o Sebastianie i o tym, jak go odzyskać. Swoimi rozterkami dzieli się z całym światem.

Po wizycie u Cieplaków Dąbrowska wpada na pomysł idealnej kandydatki na dziewczynę dla Bartka. Swoim entuzjazmem próbuje zarazić syna. On początkowo nie chce słuchać jej głupstw, ale po zastanowieniu się zaczyna przyznawać jej rację.

Ula wpada w popłoch – informuje Anię, że przyszedł mail z ministerstwa. Nie czeka ich nic dobrego! Kobieta natychmiast dzwoni do Marka. Odpowiada jej… poczta głosowa.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.