Bystre Oczko do druku. Darmowe karty pracy na spostrzegawczość i koncentrację

Bystre Oczko do druku to zadania pozwalające dziecku ćwiczyć spostrzegawczość, koncentrację, a także wspomagają naukę liczenia. Przygotowaliśmy darmowy zestaw kart pracy, które można pobrać w pliku PDF.

Ćwiczenia na spostrzegawczość i koncentrację

Karty pracy Bystre Oczko do druku to zestaw składający się z 10 stron. Na każdej z nich znajduje się mnóstwo obrazków. Zadaniem dziecka jest odnalezienie określonej liczby każdego z nich.

Takie ćwiczenia pozytywnie wpływają nie tylko na spostrzegawczość i koncentrację, ale również wspomagają naukę liczenia od 1 do 10.

Sześć stron jest kolorowych, a cztery zawierają czarno-białe rysunki. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby kolorowe karty pracy wydrukować w odcieniach szarości. Na dole artykułu można pobrać PDF z wszystkimi kartami pracy.

,

Bystre Oczko do druku

Poniżej możesz zobaczyć jak wyglądają karty pracy oraz pobrać PDF.

Aby pobrać plik PDF kliknij na poniższy przycisk.

Pobierz “Bystre Oczko”

BystreOczko-RodzicielskieInspiracje-PL.pdf – Pobrano 8276 razy – 1,51 MB

Bystre Oczko to seria ćwiczeń i zadań przeznaczona dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas 1-3 szkoły podstawowej. Celem tych kart jest rozwijanie spostrzegawczości i koncentracji u dzieci.

Darmowe karty pracy Bystre Oczko składają się z różnorodnych ćwiczeń, które pozwalają na rozwijanie umiejętności percepcyjnych dzieci. Zadania na kartach pracy polegają na tym, aby odnaleźć określoną liczbę danych obrazków. Dzięki takiej formie ćwiczeń dzieci mogą rozwijać swoją spostrzegawczość oraz poprawiać swoją zdolność do koncentracji na zadaniach. Ćwiczą również liczenie do 10.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również wiele innych zadań do nauki liczb.

Karty pracy Bystre Oczko są dostępne w różnych poziomach trudności, dzięki czemu dostosowane są do potrzeb i możliwości dzieci w różnym wieku. Sprawdzą się zarówno wśród przedszkolaków, jak i uczniów klasy 1-3. Są one przeznaczone zarówno do pracy indywidualnej, jak i zespołowej, co pozwala na rozwijanie umiejętności współpracy w grupie. Stanowią doskonałe uzupełnienie dla innych form nauki oraz mogą pomóc dzieciom w lepszym radzeniu sobie z różnymi wyzwaniami edukacyjnymi.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo