Cobra Kai sezon 6 kiedy? Data premiery na Netflix?

Cobra Kai kiedy sezon 6? To pytanie jest niezwykle popularne po premierze sezonu 5. Na dzisiaj data premiery Cobra Kai 6 nie jest jeszcze znana, ale oficjalnie potwierdzono, że będzie to finał serial.

Cobra Kai sezon 6 kiedy premiera?

Od premiery sezonu 5 minęło już kilka miesięcy, ale regularnie pojawia się pytanie o datę premiery Cobra Kai sezon 6. Co dziś wiemy? Pewne jest, że kolejne odcinki będą kręcone. Netflix zamówił kolejny sezon, ale złą informacją jest fakt, że będzie to ostatni sezon. Niewykluczone, że serial doczeka się również spin-offów.

Kiedy 6 sezon ukaże się na Netflix obecnie można się tylko domyślać. Trudno jednak oczekiwać, że będzie to wcześniej niż na przełomie roku 2023 i 2024. Być może wkrótce data premiery Cobra Kai 6 pojawi się oficjalnie i wtedy na pewno poinformujemy o tym w tym artykule.

Co może wydarzyć się w sezonie 6?

Po zakończeniu sezonu piątego wszystko wydawało się klarowne, jednak w ostatnich scenach pojawiają się wątki, które mogą stanowić punkt wyjścia dla kolejnych odcinków. Zdyskwalifikowanie Cobra Kai, aresztowanie Terry’ego Silvera oraz ucieczka Johna Kreese’a z więzienia sugerują, że wiele może się wydarzyć na Sekai Takai, czyli turnieju karate. Twórcy potwierdzają, że mają pomysły na przyszłe wątki związane z postaciami, a kolejny sezon może skupić się na globalnym turnieju karate, który będzie największym w historii serialu.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to wszystkie odcinki dostępne są na platformie Netflix. Gorąco polecamy tą produkcję.

Cobra Kai sezon 5 na Netflix od 9 września

Cobra Kai to jeden z popularniejszych seriali Netflixa. Jest to kontynuacja słynnej serii Karate Kid. Na planie pojawili się w większości ci sami aktorzy, co lata temu. Z tą różnicą, że teraz są dorośli i prowadzą własne dojo.

9 września 2022 roku ukazał się sezon 5. Ile ma odcinków? Jest ich 10 i oczywiście Netflix wszystkie udostępnił w dniu premiery.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo