Cobra Kai sezon 6. Data premiery, kiedy na Netflix?

Cobra Kai kiedy sezon 6? To pytanie jest niezwykle popularne po premierze sezonu 5. Na dzisiaj data premiery Cobra Kai 6 nie jest jeszcze znana, ale pewne jest, że nowe odcinki powstaną.

Cobra Kai sezon 5 na Netflix od 9 września

Cobra Kai to jeden z popularniejszych seriali Netflixa. Jest to kontynuacja słynnej serii Karate Kid. Na planie pojawili się w większości ci sami aktorzy, co lata temu. Z tą różnicą, że teraz są dorośli i prowadzą własne dojo.

9 września 2022 roku ukazał się sezon 5. Ile ma odcinków? Jest ich 10 i oczywiście Netflix wszystkie udostępnił w dniu premiery.

Cobra Kai sezon 6 kiedy premiera?

Z pewnością większa część fanów serii Cobra Kai odcinki sezon 5 obejrzy bardzo szybko i od razu pojawi się pytanie o datę premiery Cobra Kai sezon 6. Co dziś wiemy? Pewne jest, że kolejne odcinki będą kręcone. Niewykluczone, że serial doczeka się również spin-offów.

Kiedy 6 sezon ukaże się na Netflix obecnie można się tylko domyślać. Trudno jednak oczekiwać, że będzie to wcześniej niż w połowie 2023 lub nawet jesienią. Być może wkrótce data premiery Cobra Kai 6 pojawi się oficjalnie i wtedy na pewno poinformujemy o tym w tym artykule.

Twórcy Cobra Kai zdradzili, że mają sporo pomysłów na sezon 6, ale scenariusz jeszcze nie powstał, dlatego fanom serialu polecamy uzbroić się w cierpliwość w oczekiwaniu na nowe odcinki.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to wszystkie odcinki dostępne są na platformie Netflix. Gorąco polecamy tą produkcję.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo