Cobra Kai sezon 6 kiedy? Data premiery na Netflix?

Cobra Kai kiedy sezon 6? To pytanie jest niezwykle popularne po premierze sezonu 5. Na dzisiaj data premiery Cobra Kai 6 nie jest jeszcze znana, ale oficjalnie potwierdzono, że będzie to finał serial.

Cobra Kai sezon 6 kiedy premiera?

Od premiery sezonu 5 minęło już wiele miesięcy, ale regularnie pojawia się pytanie o datę premiery Cobra Kai sezon 6. Co dziś wiemy? Pewne jest, że kolejne odcinki będą kręcone. Netflix zamówił kolejny sezon, ale złą informacją jest fakt, że będzie to ostatni sezon. Niewykluczone, że serial doczeka się również spin-offów.

Na początku 2024 roku Jon Hurwitz, współtwórca serialu, ogłosił że rozpoczęły się już zdjęcia do kolejnych odcinków. Kiedy 6 sezon ukaże się na Netflix obecnie można się tylko domyślać. Trudno jednak oczekiwać, że będzie to wcześniej niż w drugiej połowie 2024 roku. Być może wkrótce data premiery Cobra Kai 6 pojawi się oficjalnie i wtedy na pewno poinformujemy o tym w tym artykule.

Co może wydarzyć się w sezonie 6?

Po zakończeniu sezonu piątego wszystko wydawało się klarowne, jednak w ostatnich scenach pojawiają się wątki, które mogą stanowić punkt wyjścia dla kolejnych odcinków. Zdyskwalifikowanie Cobra Kai, aresztowanie Terry’ego Silvera oraz ucieczka Johna Kreese’a z więzienia sugerują, że wiele może się wydarzyć na Sekai Takai, czyli turnieju karate. Twórcy potwierdzają, że mają pomysły na przyszłe wątki związane z postaciami, a kolejny sezon może skupić się na globalnym turnieju karate, który będzie największym w historii serialu.

,

Hurwitz zdradził, że w szóstym sezonie ma się pojawić przynajmniej jedna postać z filmów Karate Kid, której do tej pory nie oglądaliśmy w serialu.

Cobra Kai na Netflix

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to wszystkie odcinki dostępne są na platformie Netflix. Gorąco polecamy tą produkcję. 9 września 2022 roku ukazał się sezon 5. Ile ma odcinków? Jest ich 10 i oczywiście Netflix wszystkie udostępnił w dniu premiery.

Cobra Kai to jeden z popularniejszych seriali Netflixa. Jest to kontynuacja słynnej serii Karate Kid. Na planie pojawili się w większości ci sami aktorzy, co lata temu. Z tą różnicą, że teraz są dorośli i prowadzą własne dojo.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo