Cristiano Ronaldo kolorowanka do druku

Kolorowanki Cristiano Ronaldo do druku to gratka dla wszystkich fanów CR7. Były napastnik Manchesteru United, Realu Madryt, Juventusu Turyn i reprezentacji Portugalii, to wciąż jeden z najlepszych piłkarzy na świecie i inspiracja dla młodych adeptów piłki nożnej. Zachęcamy do drukowania kolorowanek i tworzenia rysunków z Cristiano Ronaldo.

Cristiano Ronaldo kolorowanki do druku za darmo

Wszystkie nasze kolorowanki Ronaldo do druku można pobrać za darmo i wydrukować w formacie A4. Przygotowane zostały w wysokiej jakości, dzięki czemu możesz stworzyć piękny i kolorowy rysunek z CR7.

Aby pobrać lub wydrukować kolorowanki należy kliknąć na wybrany obrazek.

Cristiano Ronaldo urodził się w Portugalii 5 lutego 1985 roku. Do seniorskiej piłki przedostał się w Sportingu Lizbona, skąd w 2003 roku trafił do Manchesteru United. Po sześciu latach za blisko 100 milionów euro trafił do Realu Madryt. Tam występował aż przez dziewięć lat i został sprzedany za 117 milionów euro do Juventusu Turyn. W sierpniu 2021 roku trafił do Manchestery United, gdzie występował przez ponad rok. 1 stycznia 2023 roku został zawodnik Al-Nassr.

,

Ronaldo to wciąż jeden z najlepszych i najpopularniejszych piłkarzy, mający bardzo wielką grupę kibiców, dla których kolorowanki z CR7 do druku będą świetną rozrywką. TO prawdziwa gratka dla wszystkich fanów piłki nożnej.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo