Cukier cena z dzisiaj [Biedronka, Lidl – gdzie najtaniej?]

Cukier w 2022 roku to prawdziwy rarytas. W lipcu markety ustanowiły limity kg na jeden zakup, co spowodowało, że cukier w Biedronce, Lidlu, Netto, Dino, Carrefourze, Auchanie i innych sklepach jest mało dostępny. Ile kosztuje cukier w 2022 roku? Cena z dzisiaj znajduje się w poniższym artykule.

Jeszcze kilka miesięcy temu cena cukru wynosiła ok. 2 zł, potem przychodziły stopniowe podwyżki, a także informacje o braku dostępności produktu, co przełożyło się na nałożenie limitu. W większości marketów typu Lidl, Biedronka, Auchan, Dino, Netto czy Carrefour można było nabyć maksymalnie 10 kg na osobę.

Wprowadzenie ograniczenia na cukier w 2022 roku doprowadziło do tego, że dzisiaj półki święcą pustkami, ponieważ społeczeństwo w panice rzuciło się do sklepów, aby skorzystać z promocji i okazji do uzupełnienia półek.

Cena cukru dzisiaj wynosi średnio 3,49 zł za kilogram, ale nie ma go na półkach. Z pewnością wkrótce pojawią się dostawy, ale cena cukru w Biedronce, Lidlu itp. może być już zdecydowanie wyższa. Jeśli interesuje Cię ile kosztuje cukier dziś, to na bieżąco będziemy o tym informować.

,

Zachęcamy również do przeglądania gazetek promocyjnych w serwisie rodzicielskieinspiracje.pl.

Sporo ludzi szuka cukru dzisiaj na Allegro, Shopee i ogólnie w sklepach internetowych. Alternatywą może być słodzenie miodem, cukrem pudrem lub cukrem trzcinowym bądź brązowym.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo