Cyfry – karty klamerkowe do druku. Pobierz PDF za darmo

Karty klamerkowe z cyframi 1-10 do pobrania za darmo. Przygotowaliśmy darmowy zestaw, który ułatwia dziecku naukę cyfr, liczenia i jednocześnie ćwiczy motorykę małą. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kart klamerkowych z alfabetem.

Karty klamerkowe to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa dla dzieci. Przygotowaliśmy darmowy zestaw, dzięki któremu dziecko poznaje cyfry od 1 do 10. Ponadto ćwiczy motorykę małą.

Każda karta ma wymiar 18×12 cm. Zadaniem dziecka jest zaznaczenie za pomocą klamerki tabelek, w których znajduje się liczba obrazków odpowiadająca znajdującej się na danej karcie cyfrze.

Zestaw można pobrać za darmo za pomocą przycisku znajdującego się na dole strony.

W naszej ofercie znajduje się również zestaw kart klamerkowych z alfabetem. Zawiera on 25 kart. Na każdej znajduje się siedem różnych obrazków, a zadaniem dziecka jest zaznaczenie za pomocą klamerek tych obrazków zaczynających się na daną literę. Koszt zestawu „Alfabet” wynosi 7 zł, a w gratisie automatycznie dodawany jest zestaw z cyframi. Zamówienie można złożyć w naszym sklepie lub poprzez stronę na facebooku.

KUP ZESTAW KART KLAMERKOWYCH ALFABET + CYFRY ZA 7 ZŁ

Poniżej można zobaczyć jak prezentuje się zestaw kart klamerkowych „Alfabet + cyfry”, a także pobrać darmowy zestaw z cyframi.

Pobierz “Cyfry - karty klamerkowe” karty-klamerkowe-cyfry-rodzicielskieinspiracje-pl.pdf – Pobrano 5986 razy – 5 MB

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych „Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy „Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy „Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.