Cyfry – karty klamerkowe do druku. Pobierz PDF za darmo

Karty klamerkowe z cyframi 1-10 do pobrania za darmo. Przygotowaliśmy darmowy zestaw, który ułatwia dziecku naukę cyfr, liczenia i jednocześnie ćwiczy motorykę małą. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą kart klamerkowych z alfabetem.

Karty klamerkowe to nie tylko nauka, ale również świetna zabawa dla dzieci. Przygotowaliśmy darmowy zestaw, dzięki któremu dziecko poznaje cyfry od 1 do 10. Ponadto ćwiczy motorykę małą.

Każda karta ma wymiar 18×12 cm. Zadaniem dziecka jest zaznaczenie za pomocą klamerki tabelek, w których znajduje się liczba obrazków odpowiadająca znajdującej się na danej karcie cyfrze.

Polecamy również:
Zestaw na wiosnę
7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-28% 200 kart do nauki czytania
10,00 14,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Ponad 50 zestawów pomocy dydaktycznych
48,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Zestaw można pobrać za darmo za pomocą przycisku znajdującego się na dole strony.

W naszej ofercie znajduje się również zestaw kart klamerkowych z alfabetem. Zawiera on 25 kart. Na każdej znajduje się siedem różnych obrazków, a zadaniem dziecka jest zaznaczenie za pomocą klamerek tych obrazków zaczynających się na daną literę. Koszt zestawu „Alfabet” wynosi 7 zł, a w gratisie automatycznie dodawany jest zestaw z cyframi. Zamówienie można złożyć w naszym sklepie lub poprzez stronę na facebooku.

KUP ZESTAW KART KLAMERKOWYCH ALFABET + CYFRY ZA 7 ZŁ

Poniżej można zobaczyć jak prezentuje się zestaw kart klamerkowych „Alfabet + cyfry”, a także pobrać darmowy zestaw z cyframi.

Pobierz “Cyfry - karty klamerkowe”

karty-klamerkowe-cyfry-rodzicielskieinspiracje-pl.pdf – Pobrano 9974 razy – 5,13 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo