Cytaty o rodzinie – zbiór najpiękniejszych cytatów z obrazkami

Cytaty o rodzinie to nie tylko myśl, że „Z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciach”. Istnieje wiele pięknych aforyzmów wypowiedzianych przez wiele ludzi. Prezentujemy najpiękniejsze i wzruszające cytaty o rodzinie oraz galerię obrazków ze złotymi myślami.

Wzruszające i najpiękniejsze cytaty o rodzinie

Poniżej prezentujemy zbiór niesamowitych cytatów o rodzinie: pięknych, wzruszających, mądrych, złotych myśli. Pozwolą one zrozumieć jak ważna jest rodzina. Cytaty świetnie sprawdzą się również na różnego rodzaju plakatach, zaproszeniach czy jako napis na ścianie. Mogą nas również podnieść na duchu w trudnych chwilach.

To odróżnia rodzinę od znajomych. Rodzinę ma się na zawsze, bez względu na wszystko, nawet jak słabną kontakty, bo te można zawsze z powrotem zacieśnić. Zwłaszcza kiedy człowiek pojmie, jaka jest ważna” – Nicholas Sparks

Rodzina to nie przeszłość, nie można o niej nie myśleć. Człowiek ma ją w sercu, dokądkolwiek idzie” – M.L. Stedman.

,

Rodzina to zespół, drużyna, samodzielne państwo, jedyna część tożsamości, która pozostaje niezmieniona przez resztę życia” – Laura Lippman.

Rodzina to niekoniecznie ci ludzie, wśród których człowiek się rodzi. Można ją sobie znaleźć samemu. Tam, gdzie jest bezpiecznie i ciepło. Tam, gdzie człowiek czuje, że właśnie tu jest jego miejsce” – Judy Westwater.

Atmosferę w rodzinie wciąż tworzy matka. To ona jest w domu menedżerem” – Margaret Thatcher.

Rodzina jest w życiu oparciem, czymś co chroni, co daje siłę” – Sophia Loren.

Rodzina to nie krew. To ludzie, którzy Cię kochają. Ludzie, którzy Cię wspierają” – Clare Cassandra.

Rodzina jest dla człowieka korzeniami, przyjaciele łodygą, a miłość kwiatem” – Anna Rokita.

Rodzina nie jest tylko czymś ważnym. Ona jest wszystkim” – Michael J. Fox.

Najważniejsza rzecz w życiu to rodzina. Najpierw ta, w której się urodziłeś, później ta, którą sam stworzyłeś” -Peter Sellers.

Wszystkie szczęśliwe rodziny są do siebie podobne, każda nieszczęśliwa rodzina jest nieszczęśliwa na swój sposób” – Lew Tołstoj.

Nie wybieramy sobie rodziców, podobnie jak rodzice nie wybierają sobie dzieci. Niemniej powinniśmy robić wszystko, co w naszej mocy, by otrzymali od nas to, co mamy najlepszego” – Colleen Hoover.

Myślimy, że jesteśmy tacy oryginalni, że wszystko w nas jest takie wyjątkowe i niespotykane. Ale to niesamowite, do jakiego stopnia jesteśmy tylko echem innych, własnej rodziny i tego jaki kształt nadaje nam dzieciństwo” – Michel Schneider.

Rodzina to nie przeszłość, nie można o niej nie myśleć. Człowiek ma ją w sercu, dokądkolwiek idzie” – M.L. Stedman.

W naszej rodzinie przepis na miłość brzmiał tak: im bardziej się o ciebie martwię, tym bardziej cię kocham” -Katarzyna Grochola.

„Rodzina to silnik umożliwiający podbój świata, a zarazem bunkier, w którym można się schronić” – Maxime Chattam.

Gdy dzieci się śmieją lub gdy płaczą – wtedy wiadomo, że wokół ciebie jest rodzina” – Nicole Kidman.

Dom rodzinny jest zwykle miejscem, gdzie wyładowuje się nagromadzone w ciągu dnia urazy. Jest miejscem oczyszczenia, w którym można pozwolić sobie na więcej niż poza domem” – Antoni Kępiński.

Rodzina tu zaczyna się życie, a miłość nigdy nie kończy

Rodzina cytaty na obrazkach

Poniżej przygotowaliśmy kilka obrazków zawierający niesamowite i wzruszające cytaty o rodzinie, które można wysłać najbliższym i sprawić im przyjemność.

1 Komentarz
  1. Najtrudniejsza rzecz w zyciu to nauczyc sie, ktore mosty przekraczac, a ktore palic. – David Russell

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo