Czekasz na „Już mnie nie oszukasz” sezon 2? Zobacz inne seriale Harlana Cobena

Serial „Już mnie nie oszukasz” cieszy się dużą popularnością na platformie Netflix. Czy będzie kontynuacja i powstanie sezon 2?

„Już mnie nie oszukasz” na Netflix

Serial „Już mnie nie oszukasz” opowiada o Mayi Stern (w tej roli Michelle Keegan), która stara się uporać z traumą po brutalnym morderstwie swojego męża Joego (Richard Armitage). Jej życie komplikuje się jeszcze bardziej, gdy po zainstalowaniu kamery w domu, aby obserwować swoją córkę, dostrzega na nagraniu mężczyznę, którego rozpoznaje jako swojego zmarłego męża. Detektyw sierżant Sami Kierce (Adeel Akhtar) prowadzi śledztwo w sprawie zabójstwa Joego, jednocześnie borykając się z własnymi sekretami. Siostrzenica i siostrzeniec Mayi, Abby i Daniel, starają się odkryć prawdę o morderstwie swojej matki, które miało miejsce kilka miesięcy wcześniej. 

Sezon 1 na Netflixie premierę miał 1 stycznia 2023 roku. Szybko został najchętniej oglądanym serialem. Ile ma odcinków? Całość składa się z ośmiu odcinków.

„Już mnie nie oszukasz” czy powstanie sezon 2?

Jak to ma miejsce w przypadku większości seriali, część widzów zastanawia się czy powstaną nowe odcinki. „Już mnie nie oszukasz” sezon 2 nie ujrzy jednak światła dziennego. Jest to historia oparta na książce Harlana Cobena przerobiona na miniserial. Całość została więc przedstawiona w pierwszym sezonie.

,

Seriale podobne do „Już mnie nie oszukasz”

Jeśli spodobał Ci się „Już mnie nie oszukasz”, to możesz również obejrzeć inne seriale na podstawie książek Harlana Cobena. Na Netflixie znajdziemy następujące tytuły: „Zostań przy mnie”, „Niewinny”, „Safe”, „Bez pożegnania”, „The Stranger”, „W głębi lasu” i „Zachowaj spokój”, a na HBO MAX można obejrzeć „Schronienie”.

W kolejnych latach na pewno powstaną kolejne seriale na podstawie powieści Cobena, ponieważ umowa zakłada adaptację aż 14 tytułów.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście „Już mnie nie oszukasz” to zachęcamy do włączenia odcinka 1 na Netfliksie.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo