DNA Zbrodni sezon 2 kiedy data premiery? Czy powstaną nowe odcinki na Netflix?

DNA Zbrodni sezon 2 czy powstanie? Serial premierę na platformie Netflix miał w listopadzie 2023 roku i zebrał dobre opinie, dlatego sporo osób zastanawia się czy można liczyć i kiedy data premiery sezonu 2 mogłaby mieć ewentualnie miejsce.

Serial DNA Zbrodni na Netflixie

DNA Zbrodni to brazylijski serial, który można oglądać na Netflixie. Aby złamać kod zbrodni i rozwikłać tajemnicę skoku stulecia, agenci federalni muszą popisać się kreatywnością. Sezon 1 składa się z 8 odcinków trwających od 49 do 61 minut.

Serial może i nie okazał się wielkim hitem, ale szybko trafił do rankingu TOP 10 najchętniej oglądanych seriali.

Kiedy data premiery DNA Zbrodni sezon 2?

Czy losy agentów federalnych będą kontynuowane? Część widzów zastanawia się czy powstanie Dna Zbrodni sezon 2. Data premiery, ani informacje kiedy pojawią się oficjalne informacje, póki co nie są dostępne. W najbliższych miesiącach nie ma więc co liczyć na sezon 2 i nowe odcinki. Niewykluczone, że serial będzie miał tylko jeden sezon.

,

Póki co trzeba poczekać na dokładną oglądalność i decyzję Netflixa, czy chce zamówić kolejny sezon. Jeśli miałby się ukazać to z pewnością nie wcześniej niż w 2025 roku.

Jeśli jeszcze nie oglądaliście serialu, to zachęcamy do sprawdzenia jak Wam się podoba. Wszystkie odcinki dostępne są na Netflixie.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo