Dni tygodnia do druku za darmo. Idealne dla dzieci w przedszkolu

Dni tygodnia do druku. Pobierz darmowy PDF i wykorzystaj go w przedszkolu. Przygotowaliśmy kilka różnych wersji dni tygodni dla dzieci.

Dni tygodnia dla dzieci najczęściej wykorzystywane są w przedszkolu. Na przykład na gazetkach lub jako dekoracja na ścianie. Aby ułatwić przygotowanie wystroju sali przedszkolnej przygotowaliśmy gotowe pliki PDF z dniami tygodnia do druku. Dostępne są trzy wersje do pobrania za darmo.

Wersja 1 dni tygodnia do druku

Pierwszy plik PDF zawiera trzy różne wersje w takiej samej kolorowej ramce. Różnią się od siebie czcionką i wersją kolorystyczną.

W takiej samej szacie graficznej oferujemy znaczki do sali, kodeks przedszkolaka, nazwy kącików oraz planszę dyżurni. Taki zestaw wraz z powitalnymi napisami możesz zakupić w cenie 6 zł w sklepie drukatek.pl KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZOBACZYĆ OFERTĘ.

,

Plik można pobrać w dwóch rozmiarach. W pierwszym dni tygodnia mieszczą się na jednej kartce A4. W drugiej są większe, a jedna ramka ma rozmiar 27x7cm. Rozmiarem można oczywiście zarządzać podczas wydruku.

Pobierz “Dni tygodnia A4”

dni-tygodnia-do-druku-a4.pdf – Pobrano 1288 razy – 201,78 KB

Pobierz “Dni tygodnia XXL”

dni-tygodnia-do-druku-1.pdf – Pobrano 785 razy – 321,19 KB

Wersja 2 – Dni tygodnia plan daltoński

Wersja trzecia zawiera dni tygodnia ozdobione kwiatkami. Każdy dzień to inny kolor, dzięki czemu takie dni tygodnia do druku wpisują się w plan daltoński.

dni tygodnia kwiatki do druku

Pobierz “Dni tygodnia (kwiatki)”

dni-tygodnia-kwiatki.pdf – Pobrano 677 razy – 22,73 KB

Wersja 3 – Dni tygodnia w różnych kolorach

Trzecia wersja również nada się do planu daltońskiego. Dni tygodnia zostały zapisane w różnych kolorach w poziomych ramkach.

dni tygodnia kolorowe

Pobierz “Dni tygodnia v3”

dni-tygodnia-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 626 razy – 20,68 KB

Polecamy również:

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Dni tygodnia po polsku, angielsku, niemiecku, hiszpańsku i ukraińsku

PolskiAngielskiNiemieckiHiszpańskiUkraiński
PoniedziałekMondayMontagLunesПонеділок
WtorekTuesdayDienstagMartesВівторок
ŚrodaWednesdayMittwochMiércolesСереда
CzwartekThursdayDonnerstagJuevesЧетвер
PiątekFridayFreitagViernesП’ятниця
SobotaSaturdaySamstagSábadoСубота
NiedzielaSundaySonntagDomingoНеділя

Poznawanie dni tygodni

Dni tygodnia to jedno z pierwszych pojęć, z którymi dzieci stykają się w przedszkolu. Zrozumienie tego, co to jest poniedziałek, wtorek czy weekend, jest kluczowe nie tylko dla zrozumienia struktury czasu, ale również dla nabycia nawyków organizacyjnych. Warto korzystać z różnych metod nauczania naszych małych uczniów.

Drukowane materiały edukacyjne, takie jak plansze, kolorowanki czy karty obrazkowe z nazwami i symbolami dni tygodnia, mogą być znakomitym wsparciem w tej edukacji. W wizualnie atrakcyjnej formie, z ciekawymi ilustracjami i kolorami, dzieci nie tylko szybciej zrozumieją, kiedy jest środa czy piątek, ale również będą miały okazję do rozwijania swoich zdolności manualnych i kreatywności. Takie materiały idealnie wpasowują się w przedszkolny program nauczania, oferując zarówno zabawę, jak i cenną wiedzę.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo