Dom Ninja sezon 2 kiedy? Data premiery na Netflix

Kiedy data premiery serialu Dom Ninja sezon 2? Takie pytanie zadają sobie widzowie, którzy obejrzeli już wszystkie odcinki sezonu 1. Co wiemy o kontynuacji serialu?

O czym opowiada serial Dom Ninja?

Dom Ninja na Netflix pojawił się 15 lutego 2024 roku. Sezon 1 składa się z ośmiu odcinków. Serial opowiada o rodzinie Tawara, która porzuciła przeszłość ninja i żyje w nowoczesnej Japonii. W obliczu kryzysu, który wstrząsnął całym krajem, znów muszą wkroczyć do akcji.

Oto zwiastun serialu.

Dom Ninja sezon 2 data premiery. Kiedy nowe odcinki na Netflix?

I choć pierwszy sezon nie podbił rankingu najpopularniejszych seriali na platformie Netflix, opinie też ma przeciętne, to wielu fanów filmów o sztukach walki doceniło tą produkcję. Pojawia się więc pytanie o datę premiery Dom Ninja sezon 2. Jak na razie nie ogłoszono czy będzie on zamówiony. Od daty premiery pierwszego sezonu minęło zbyt mało czasu. Fabuła pozostawiła oczywiście drzwi do nowych odcinków i można spodziewać się, że serial będzie kontynuowano.

,

Kiedy więc drugi sezon Domu Ninja mógłby się pojawić na Netflix? Z pewnością nie wcześniej niż na przełomie 2025 i 2026 roku. Póki co trzeba jednak czekać na oficjalne informacje.

O czym mógłby opowiadać sezon 2? Fabuła mogłaby skupić się na konsekwencjach zdrady rodziny Tawara przez Gaku w pierwszym sezonie oraz na relacji między Karen i Haru. To jednak tylko przypuszczenia.

A Wy jak oceniacie serial Dom Ninja?

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo