Drogocenna Perła ile odcinków? Streszczenia, gdzie obejrzeć powtórki VOD?

Serial Drogocenna Perła oglądać można w telewizji Novelas+. Ile ma odcinków? Gdzie oglądać online w VOD? W naszym serwisie znajdziesz najważniejsze informacje o serialu, a także przeczytasz streszczenia odcinków.

Brazylijska telenowela Drogocenna Perła po polsku w TV. Gdzie i kiedy leci?

Drogocenna Perła to brazylijska telenowela z 2013 roku. Serial po polsku można oglądać w polskiej TV. Odcinki emitowane są na kanale Novelas+. Kiedy leci? Od poniedziałku do piątku o godzinie 16:50 i 21:25.

Serial „Drogocenna Perła” opowiada o fascynującej historii milionera Franza Hausera, który w 1934 roku dzięki pomocy buddyjskich mnichów unika tragicznej śmierci podczas lawiny w Himalajach. Po tym niebezpiecznym zdarzeniu Franz wraca do Brazylii, gdzie czeka go nowe wyzwanie – stawić czoła zazdrości swojego brata, który po ukartowaniu jego śmierci, przejął kontrolę nad rodzinnym biznesem.

Wątek centralny skupia się na życiowych trudnościach, jakie napotyka Franz w próbie odzyskania swojego miejsca w firmie i odzyskania utraconego majątku. Rodzinne intrygi i walka o władzę stanowią istotną część fabuły, a brat Franza staje się głównym antagonistą, z którym musi się mierzyć.

,

W trakcie swojej podróży Franz przypadkowo spotyka Amelię, kobietę, w której odnajduje miłość. Jednakże, ich uczucie zostaje wystawione na próbę przez różne przeszkody i konflikty, które wynikają zarówno z intryg rodzinnych, jak i społecznych. Franz będzie musiał przezwyciężyć wszelkie trudności, aby być z ukochaną i jednocześnie odzyskać utracone dziedzictwo.

„Drogocenna Perła” to emocjonujący serial, który łączy w sobie elementy romansu, dramatu rodzinno-biznesowego oraz przygody, tworząc wciągającą opowieść o miłości, poświęceniu i walce o sprawiedliwość w świecie pełnym niebezpieczeństw i intryg.

Drogocenna Perła ile odcinków ma serial w Polsce?

Ile odcinków ma Drogocenna Perła? W Polsce wyemitowanych zostać powinno 110 epizodów tej brazylijskiej telenoweli. Każdy z odcinków trwa niespełna 50 minut.

Gdzie obejrzeć serial Drogocenna Perła online? Powtórki w VOD i TV

Jeśli przegapiliście jakiś odcinek telenoweli, to ostatni odcinek w TV powtarzany jest następnego dnia (poniedziałek-piątek) o godzinie 6:45, a także 11:20. Ponadto wszystkie odcinki z danego tygodnia lecą również w soboty od 18:40 do 23:15.

Drogocenna Perła VOD to możliwość obejrzenia wszystkich wyemitowanych odcinków po polsku przez internet. Udostępnia je platforma Canal+ Online. Dostępne są tam również streszczenia odcinków.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo