Dynia. Karty pracy na Dzień Dyni i Halloween

Dzień Dyni w przedszkolu obchodzi się tuż przed Halloween. Przygotowaliśmy darmowe karty pracy, gdzie tematem wiodącym jest dynia. Plik PDF możesz za darmo pobrać na dole artykułu.

Dynia karty pracy

Halloween ostatnio wzbudza wiele kontrowersji, więc nie zawsze jest obchodzony w przedszkolu. Zamiast tego świętuje się natomiast “Dzień Dyni”.

Pobierz również: Gra “Ja mam, kto ma? – wersja jesienna”

Aby ułatwić przeprowadzenie zajęć na Dzień Dyni w przedszkolu, przygotowaliśmy darmowe karty pracy. Materiały do pobrania za darmo znajdziesz na dole artykułu.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Karty pracy na Dzień Dyni i Halloween

Zestaw kart pracy “Dynia” składa się z 18 stron. Znajdują się tam różnego rodzaju zadania o różnym poziomie trudności.

Zachęcamy również do przejrzenia innych darmowych materiałów. Warto zapoznać się ze spisem treści, gdzie wypisane zostały najważniejsze rzeczy dostępne na stronie.

Pobierz “Dynia - karty pracy” Dzien-Dyni-karty-pracy.pdf – Pobrano 5899 razy – 3 MB

Zobacz również: Karty klamerkowe – alfabet i cyfry

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.