Dynia – szablon i kolorowanka do druku

Szablon dyni do druku. Rysunek i kolorowanka, która sprawdzi się przy wielu pracach plastycznych na Święto Dyni w przedszkolu i nie tylko. Kolorowanka Dyni przyda się również na Halloween.

Przygotowaliśmy szablon dyni do druku jako rysunek, które można wykorzystać jako kolorowanka lub zastosować inną technikę malowania czy wyklejania.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zapraszamy do zapoznania się z innymi kolorowankami i szablonami do druku.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.