Dyplom na zakończenie roku szkolnego w przedszkolu. PDF do druku

Dyplomy na zakończenie roku i ukończenia przedszkola. Serwis rodzicielskieinspiracje.pl przygotował dwa szablony dyplomów do druku, które za darmo można pobrać w PDF.

WAKACYJNE KARTY PRACY – 45 STRON DO DRUKU

Dyplomy do druku, to kolejny materiał do pobrania na zakończenie roku szkolnego. Wcześniej przygotowaliśmy również wiersze, a także różnego rodzaju napisy do druku.

Pierwszy dyplom przygotowany jest dla dzieci, które kończą przedszkole. Znajduje się na nim również okazjonalny wierszyk.

Druki szablon dyplomu do druku jest bardziej ogólny i nada się do każdej grupy. Jest to dyplom z okazji ukończenia roku szkolnego, więc można go wykorzystać nie tylko w przedszkolu, ale również w szkole.

Dyplomy do druku

Gratulacje z okazji ukończenia roku szkolnego oraz dyplom ukończenia przedszkola można pobrać w pliku PDF do druku, który należy samodzielnie wypisać. Można również zapisać obrazki, ale plik PDF gwarantuje lepszą jakość wydruku. Poniżej prezentujemy oba wzory.

dyplom ukończenia roku szkolnego
Dyplom – gratulacje z okazji ukończenia roku szkolnego

Pobierz “Dyplom ukończenia roku” dyplom-ukonczenia-roku-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 1335 razy – 330 KB

Dyplom ukończenia przedszkola
Dyplom ukończenia przedszkola

Pobierz “Dyplom ukończenia przedszkola” dyplom-ukonczenia-przedszkola-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 694 razy – 2 MB

Kup na drukatek.pl
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.