Dyżurni w przedszkolu. Plansza do druku (PDF)

Dyżurny to ważna funkcja zarówno w przedszkolu, jak i szkole. Dla dziecka potrafi to być duże wyróżnienie i odpowiedzialność. Przygotowaliśmy planszę do druku, która sprawdzi się w przedszkolu, jak i szkole.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: ZNACZKI DO SZATNI I SALI DO DRUKU

Dyżurni – plansza do druku PDF

Przygotowana przez nas plansza do druku pozwala zakomunikować którego dziecko danego dnia pełni dyżur w swojej sali i grupie. Planszę można pobrać za darmo w formacie PDF lub zapisać poniższy obrazek.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych „Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy „Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy „Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Dyżurni plansza do druku

Miejsce na imię jest oczywiście do samodzielnego wypełnienia. Można wypisać je własnoręcznie lub przygotować sobie wersje do druku z imionami wszystkich dzieci i wydrukować każdy egzemplarz osobno. Dobrym rozwiązaniem może być również wydrukowanie imion i przyczepianie ich do planszy dyżurnych.

Zobacz również: Wakacyjne karty pracy dla przedszkolaków

Planszę w formacie PDF można pobrać klikając w poniższy przycisk lub otwierając i zapisując powyższy obrazek.

Pobierz “Dyżurni PDF” Dyzurni-plansza-pdf.pdf – Pobrano 7431 razy – 396 KB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.