Dżentelmeni sezon 2 data premiery. Kiedy na Netflix?

Dżentelmeni to obecnie najpopularniejszy serial na Netfliksie. Premiera miała miejsce w marcu 2024 roku. Widzowie zastanawiają się czy powstanie sezon 2 Dżentelmeni?

Serial Dżentelmeni hitem Netflixa

Serial „Dżentelmeni” opowiada historię Eddiego Hornimana, który niespodziewanie dziedziczy po ojcu rozległą wiejską posiadłość, która okazuje się być imperium marihuany. W tym kryminalnym świecie, Eddie staje w obliczu grupy przestępców z brytyjskiego półświatka, którzy chcą uczestniczyć w interesach związanych z narkotykami. Postanawia on uwolnić swoją rodzinę od wpływów gangsterów i pokonać ich własnymi metodami. Jednak im bardziej zagłębia się w ten mroczny świat przestępczości, tym bardziej zaczyna go przyciągać.

Sezon 1 na Netfliksie premierę miał 7 marca 2024 roku i szybko zyskał bardzo dużą oglądalność, zajmując pierwsze miejsce w TOP 10 najpopularniejszych seriali.

Dżentelmeni sezon 2. Kiedy data premiery?

W przypadku seriali zawsze pojawia się to samo pytanie. Czy powstanie Dżentelmeni sezon 2? Kiedy można spodziewać się informacji na ten temat? Jak na razie jest za wcześnie, aby być pewnym, ale śmiało można zakładać, że sezon 2 się ukaże. Po pierwsze wskazuje na to sama historia, która może być kontynuowana, a po drugie dobry odbiór serialu sprawia, że Netflix na pewno go nie skasuje.

,

Kiedy data premiery Dżentelmeni sezon 2 mogłaby mieć miejsce? Z pewnością trochę to potrwa. Nowe odcinki serialu ukazać mogłyby się na w 2025 lub na początku 2026 roku, Z pewnością w najbliższym czasie będzie na ten temat wiadomo coś więcej.

Ile odcinków ma serial?

Jeśli jeszcze nie oglądaliście Dżentelmenów, to poniżej możecie zobaczyć zwiastun pierwszego sezonu.

Ile odcinków mają Dżentelmeni? Pierwszy sezon liczy osiem odcinków, które dostępne są na Netflixie. Każdy z nich trwa około 40 minut.

Film Dżentelmeni gdzie obejrzeć online za darmo?

Na filmweb serial ma opinię 7.5. Warto dodać, że jest to kontynuacja filmu o tym samy, tytule z 2019 roku, który był sporym hitem (ocena 7.6 na filmweb). Niestety film nie jest dostępny w cenie abonamtentu na żadnej platformie streamingowej, ale można go wypożyczyć na Rakuten TV< Cineman, Canal+ Premiery, Prime Video oraz Player.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo