Dzień Chłopaka w przedszkolu. Napis i medale do druku

Materiały na Dzień Chłopaka w przedszkolu do pobrania za darmo. Przygotowaliśmy medale, a także napis do druku. Zapraszamy do korzystania. Na innej podstronie znajdziesz również krawaty do druku.

Dzień Chłopaka 2020 – przedszkole

Dzień Chłopaka 2020 to kolejna uroczystość, która wymaga nieco większej kreatywności ze względu na panujące ograniczenia. Nie da się jednak ukryć, że warto go obchodzić i sprawić, aby dzieci w przedszkolu, a szczególnie chłopcy, poczuli się wyjątkowo.

Zobacz również: Karty pracy i pokazowe na Jesień

Pomysły na Dzień Chłopaka są przeróżne. Najpopularniejszym jest wręczenie medali lub dyplomów z tej okazji. Możesz je pobrać poniżej.

Oprócz tego zapraszamy do pobrania krawatów na Dzień Chłopaka.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Dzień Chłopaka materiały do pobrania

Aby ułatwić nauczycielkom pracę przygotowaliśmy darmowe szablony: napis “Dzień Chłopaka 2020” do druku, a także medale. Materiały do druku można pobrać poniżej klikając w specjalne przyciski do pobierania.

Dzień Chłopaka - napis do druku

Napis “Dzień Chłopaka” do druku to litery wypełnione tłem z samochodzikami. W przygotowanej przez nas wersji jest napis na kartce A4, a także wszystkie litery oraz cyfry, które pozwolą utworzyć większy napis “Dzień Chłopaka 2020”.

Pobierz “Dzień Chłopaka - napis” Dzien-Chlopaka-napis.pdf – Pobrano 4242 razy – 642 KB

Oprócz napisu przygotowaliśmy również trzy rodzaje medali. Mają one w przybliżeniu rozmiar 10x10cm. Na jednej kartce A4 wchodzą dwa medale do druku na Dzień Chłopaka.

Pobierz “Dzień Chłopaka - medale” Dzien-Chlopaka-Medale.zip – Pobrano 6592 razy – 371 KB

Materiały do pobrania za darmo

Pobierz “Dzień Chłopaka - medale” Dzien-Chlopaka-Medale.zip – Pobrano 6592 razy – 371 KB

Pobierz “Dzień Chłopaka - napis” Dzien-Chlopaka-napis.pdf – Pobrano 4242 razy – 642 KB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.