Dzień Drzewa – Puzzle do druku za darmo

Dzień Drzewa obchodzi się 10 października. W 2020 roku akurat jest to sobota, dlatego w przedszkolu zapewne temat omawiany będzie w piątek lub poniedziałek. Aby ułatwić zajęcia w przedszkolu lub zabawę z dziećmi w domu, przygotowaliśmy mini zestaw puzzli do druku.

Puzzle na Dzień Drzewa to czterostronny zestaw do druku. Poziom jest zróżnicowany, dlatego można wybrać puzzle odpowiednie do wieku dziecka. Może to być doskonała zabawa dla dzieci w przedszkolu, jak i w domu.

Zobacz również: Szablon drzewa do druku. Prace plastyczne na jesień

Puzzle na Dzień Drzewa można pobrać poniżej jako plik PDF (przycisk znajduje się na dole artykułu). Zachęcamy również do zapoznania się z innymi kartami pracy, a także dużym zestawem pomocy dydaktycznych na jesień.

Dzień Drzewa - Puzzle do druku karty pracy

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Dzień Drzewa – materiały do pobrania

Pobierz “Dzien Drzewa - Puzzle” dzien-drzewa-puzzle.pdf – Pobrano 2071 razy – 797 KB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.