Dzień Dziewczynek napis do druku. Darmowa dekoracja w PDF

Napisy na Dzień Dziewczynek do druku. Przygotowaliśmy dwie darmowe dekoracje, które pozwolą stworzyć napis lub girlandę na Dzień Dziewczynek. Pliki PDF można pobrać za darmo.

Zanim pobierzesz darmowe materiały na Dzień Dziewczynek, zachęcamy do zapoznania się z ofertą na rozszerzony zestaw. Zawiera on napis (inny szablon), dyplom, certyfikaty, medale, odznaki, bransoletki, kolorowanki, karty pracy, podkładki na upominek, dekoracje XXL. Całość w plikach PDF kosztuje zaledwie 5 zł. KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTĄ.

Napis Dzień Dziewczynek

Pierwsza wersja to girlanda tworząca napis Dzień Dziewczynek. Druga wersja to pionowe prostokąty, które pozwalają stworzyć taki sam napis. Różnią się nie tylko kształtem, ale również czcionką, kolorystyką i obramowaniem. Do obu wersji dołożone zostały cyferki, które pozwalają ułożyć również rok 2023, 2024, a nawet 2025.

Z przygotowanych wersji ułożysz nie tylko napis Dzień Dziewczynek, ale również Dzień Dziewczyn i Dzień Dziewczynki. Poniżej możesz zobaczyć jak prezentują się dekoracje.

,
Dzień Dziewczynek napisy

Pobierz napisy na Dzień Dziewczynek

Zapraszamy do pobierania plików PDF zawierający napisy do wydruku. Jeśli szukasz nie tylko dekoracji, ale również kart pracy, to z pewnością wykorzystać można część zestawu do druku na Dzień Kobiet, który dostępny jest za darmo.

Pobierz “Dzień Dziewczynek napis”

napis-dzien-dziewczynek-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 395 razy – 1,52 MB

Pobierz “Girlanda Dzień Dziewczynek”

dzien-dziewczynek-girlanda-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 415 razy – 1,45 MB
Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo