Dzień Kredki w przedszkolu. Karty pracy i opaska na głowę [PDF za darmo]

Dzień Kredki obchodzi się 22 listopada. Przygotowaliśmy zestaw kart pracy do druku, a także opaskę na głowę z papieru, która może uatrakcyjnić scenariusz zajęć w przedszkolu.

Dzień Kredki karty pracy do pobrania za darmo

Przygotowany zestaw kart pracy na Dzień Kredki składa się z 15 stron z różnymi zadaniami. Znajdują się tam takie zadania jak: liczenie, kolorowanie, rysowanie po śladzie, wyklejanki, łączenie par i inne. Ponadto przygotowaliśmy opaskę na głowę z kredkami z papieru.

Zapraszamy również do pobierania materiałów na Dzień Pluszowego Misia.

Karty pracy na Dzień Kredki w formie PDF można pobrać poniżej. Wyrażamy zgodę na udostępnianie kart na stronach przedszkoli i innych placówek, ale będziemy wdzięczni za podanie aktywnego linku do naszej strony.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Opaska na głowę

Przygotowaliśmy również opaskę na głowę z kredkami. Należy ją wydrukować i połączyć z odpowiedniej długości kolorowym paskiem zwartym w pliku PDF. Ciekawą opcją może być również połączenie z dwóch stron opaski z kredkami. Efekt będzie przypominać koronę z kredek.

Opaska na głowę do druku
Opaska na Dzień Kredki

Opaska na Dzień Kredki znajduje się w pliku PDF razem z kartami pracy. Można go pobrać poniżej.

Pobierz “Dzień Kredki” Dzien-Kredki-RodzicielskieInspiracje.pl_.pdf – Pobrano 9089 razy – 1 MB

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.