Dzień Mamy i Taty napis do druku – piękna dekoracja dla rodziców | Szablon napisu

Szukasz dekoracji na Dzień Mamy i Taty? Planujesz zrobić swoim rodzicom wyjątkowy prezent ? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – szablon napisu Dzień Mamy i Taty do druku! Skorzystaj już teraz i spraw, aby ten dzień był jeszcze bardziej wyjątkowy.

Dzień Mamy rozszerzony zestaw materiałów do druku

6 zł
PDF do druku
Rozszerzony zestaw materiałów do druku na Dzień Mamy: karty pracy, napisy „Dzień Mamy i Taty” i „Dzień Rodziny”, kolorowanki, dyplom, kupony, szablon na upominek, karta „Moja Mama”.

Dzień Mamy i Taty to jedno z najważniejszych świąt w roku, podczas którego składamy naszym rodzicom wyrazy szacunku i podziękowania za ich codzienną pracę i poświęcenie. Jeśli chcesz zrobić swoim rodzicom wyjątkowy prezent, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – szablon napisu do druku! Jeszcze lepiej sprawdzi się on jako dekoracja do przedszkola lub szkoły podczas przedstawienia na Dzień Rodziny.

Zobacz również: Napis „Dzień Rodziny” do druku

Przygotowaliśmy darmową i efektowną ozdobę jakim jest napis Dzień Mamy i Taty do druku. To proste i szybkie rozwiązanie, które sprawi rodzicom wiele radości. Dzięki szablonowi możesz stworzyć piękną girlandę, który będzie idealnym dopełnieniem innych prezentów lub dekoracji.

,
Szablon napisu Dzień Mamy i Taty do druku

Poniżej możesz pobrać cały napis do druku.

Pobierz “Dzień Mamy i Taty napis”

Dzien-Mamy-i-Taty.zip – Pobrano 3960 razy – 2,04 MB
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo