Dzień Marchewki karty pracy do druku. Pobierz PDF za darmo

Dzień Marchewki karty pracy do druku za darmo. Przedszkola i szkoły obchodzić ten dzień będą w poniedziałek 4 kwietnia. Aby ułatwić nauczycielom przeprowadzenie zajęć i przygotowanie scenariusza zajęć, udostępniamy darmowe materiały do pobrania w pliku PDF. Zachęcamy również do zapoznania się z rozszerzonym zestawem do druku.

Rozszerzony zestaw na Dzień Marchewki

5 zł
Drukatek.PL
Zestaw kart pracy, napis „Dzień Marchewki” do druku, a także karty klamerkowe z cyframi od 1 do 10. Wszystko w plikach PDF do pobrania i wydrukowania.

Dzień Marchewki w przedszkolu

Dzień Marchewki obchodzi się 4 kwietnia. Pierwszy raz obchody odbyły się w 2003 roku. W 2023 roku Dzień Marchewki przypada we wtorek. Jaki scenariusz zajęć mają na ten dzień przedszkola i szkoły podstawowe?

Wszystko zależy od kreatywności nauczyciela. Warto skorzystać z naszego darmowego zestawu kart pracy na Dzień Marchewki.

Polecamy również:
Mikołajki materiały do druku
5,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
-14% Zimowe karty pracy
6,00 7,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl
Sylaby karty do nauki czytania
10,00
Kup teraz
Offer drukatek.pl

Dzień Marchewki karty pracy do druku. Materiały do pobrania w PDF

Przygotowany przez serwis rodzicielskieinspiracje.pl zestaw pomocy dydaktycznych składa się z 12 stron kart pracy do wydruku. Poziom zadań jest zróżnicowany. Poniżej można zobaczyć jak wyglądają karty pracy i pobrać PDF za darmo.

Pobierz karty pracy na Dzień Marchewki

Pobierz “Dzień Marchewki”

dzien-marchewki-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 7099 razy – 4,04 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo