Dzień Marchewki karty pracy do druku. Pobierz PDF za darmo

Dzień Marchewki karty pracy do druku za darmo. Przedszkola i szkoły obchodzić ten dzień będą w czwartek 4 kwietnia 2024. Aby ułatwić nauczycielom przeprowadzenie zajęć i przygotowanie scenariusza zajęć, udostępniamy darmowe materiały do pobrania w pliku PDF. Zachęcamy również do zapoznania się z rozszerzonym zestawem do druku.

Rozszerzony zestaw na Dzień Marchewki

5 zł
Drukatek.PL
Zestaw kart pracy, napis „Dzień Marchewki” do druku, a także karty klamerkowe z cyframi od 1 do 10. Wszystko w plikach PDF do pobrania i wydrukowania.

Dzień Marchewki w przedszkolu

Dzień Marchewki obchodzi się 4 kwietnia. Pierwszy raz obchody odbyły się w 2003 roku. W 2024 roku Dzień Marchewki przypada w czwartek. Jaki scenariusz zajęć mają na ten dzień przedszkola i szkoły podstawowe?

Wszystko zależy od kreatywności nauczyciela. Warto skorzystać z naszego darmowego zestawu kart pracy na Dzień Marchewki.

Dzień Marchewki karty pracy do druku. Materiały do pobrania w PDF

Przygotowany przez serwis rodzicielskieinspiracje.pl zestaw pomocy dydaktycznych składa się z 12 stron kart pracy do wydruku. Poziom zadań jest zróżnicowany. Poniżej można zobaczyć jak wyglądają karty pracy i pobrać PDF za darmo.

,

Pobierz karty pracy na Dzień Marchewki

Pobierz “Dzień Marchewki”

dzien-marchewki-rodzicielskieinspiracje.pdf – Pobrano 8247 razy – 4,04 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo