Dzień Pizzy kolorowanka XXL w PDF do wydruku [A4 i 9xA4]

Kolorowanka XXL na Dzień Pizzy do druku. Przygotowaliśmy darmowy szablon, który można pobrać i wydrukować, dzięki czemu dzieci mogą stworzyć wielki rysunek w rozmiarze 9 kartek A4. Kolorowanka dostępna jest również do wydrukowania w A4.

Kolorowanka na Dzień Pizzy przedstawia dziewczynkę i chłopca piekących pizzę. Jak widać współpraca w kuchni układa się wyśmienicie. Na obrazku znajduje się również kilka innych elementów do pokolorowania. Na górze widnieje napis „Dzień Pizzy”.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajdziesz również darmowe karty pracy na Dzień Pizzy. Zachęcamy również do zapoznania się z rozszerzonym zestawem zawierającym nie tylko różnego rodzaju łamigłówki, ale również dyplomy „Miłośnika Pizzy” i „Miłośniczki Pizzy”.

Rozszerzony zestaw na Dzień Pizzy

5 zł
PDF do druku
31 stron kart pracy, składniki do pizzy, kolorowanki, Bystre Oczko, Dyplomy

Kolorowanka XXL na Dzień Pizzy

Kolorowankę XXL można pobrać w pliku PDF i wydrukować w rozmiarze dziewięciu kartek A4. Taki szablon znakomicie sprawdzi się np. w grupie przedszkolnej. Wspólne kolorowanie na dużym formacie sprzyja rozwojowi zdolności motorycznych, takich jak koordynacja ręka-oko i precyzja ruchów. Dzieci uczą się także pracy zespołowej, dzieląc się przestrzenią i narzędziami, co rozwija ich umiejętności społeczne i współpracę. Wspólne działania plastyczne mogą także wzmocnić poczucie przynależności do grupy i pozytywnie wpływać na emocjonalny rozwój dzieci. Podczas kolorowania można również poruszyć temat zdrowego odżywiania.

dzien pizzy kolorowanka xxl

Aby pobrać kolorowankę XXL w PDF kliknij w poniższy przycisk.

Pobierz “Dzień Pizzy kolorowanka XXL”

dzien-pizzy-kolorowanka-XXL.pdf – Pobrano 133 razy – 1,20 MB

Pizza kolorowanki do druku

Udostępniamy również taką kolorowankę bez napisu, dzięki czemu można ją wykorzystać w dowolnym momencie, a także w formacie A4, dzięki czemu każde dziecko może otrzymać swoją kolorowankę na jednej kartce.

Aby pobrać lub wydrukować kolorowanki kliknij na wybrany obrazek.

Darmowe pomoce dydaktyczne

Newsletter
Otrzymuj darmowe pomoce dydaktyczne na maila. Zapisz się do newslettera.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo