Dzień Postaci Bajek w przedszkolu. Dyplom do druku za darmo

Dzień Postaci Bajek w przedszkolu obchodzi się 5 listopada. Scenariusz na ten dzień może wyglądać bardzo interesująco. Przygotowaliśmy darmowy dyplom dla dzieci w przedszkolu do druku.

Zobacz również: Polska – darmowe karty pracy

Międzynarodowy Dzień Postaci Bajek to czas, gdy w przedszkolu można porozmawiać z dziećmi te temat ich ulubionych bajek oraz bohaterów kreskówek i nie tylko.

Dziś królują takie bajki jak Psi Patrol, Świnka Peppa, Masza i Niedźwiedź, Kraina Lodu i wiele wiele innych, ale nie zawsze tak było. Dzień Postaci z Bajek to świetna okazja, aby przybliżyć dzieciom bajki, które oglądane były w przeszłości, a dziś są nieco zapomniane lub zmodyfikowane.

Dla uczestników Międzynarodowego Dnia Bajki przygotowaliśmy darmowy dyplom PDF do druku. Można go rozdać dzieciom, którego uczestniczyły 5 listopada w zajęciach o Międzynarodowym Dniu Postaci z Bajek. Zarówno w przedszkolu, jak i szkole.

Zobacz również: Alfabet – karty klamerkowe

Dzień Bajki w przedszkolu. Dyplom

Plik PDF z dyplomem można pobrać poniżej. Oczywiście miejsce na imię pozostaje puste i należy je wypisać po wydrukowaniu.

Pobierz “Dzień Postaci z Bajek - dyplom” Dyplom-dzien-bajki-pdf.pdf – Pobrano 7148 razy – 1 MB

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych „Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy „Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy „Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.