Dzień Pszczoły przedszkole. Karty pracy do druku za darmo (PDF)

Dzień Pszczoły w przedszkolu z pewnością urozmaicić mogą tematyczne karty pracy. Przygotowaliśmy zestaw zadań dla przedszkolaków w PDF, który przyda się na zajęcia na Dzień Pszczoły.

Dzień Pszczoły materiały do druku (rozszerzony zestaw)

PDF do druku
40 stron z dodatkowymi kartami pracy, kolorowanki, szablony, bystre oczko oraz napis „Dzień Pszczoły” do druku

Dzień Pszczoły kiedy?

Dzień Pszczoły obchodzimy 20 maja. Jest to światowe święto ustanowione przez ONZ. Inicjatywa, aby obchodzić Dzień Pszczoły, zrodziła się dzięki Słoweńcom, którzy chcieli podkreślić rolę pszczół.

W przedszkolu Dzień Pszczoły jest popularnym świętem. Scenariusz zajęć mogą wypełnić karty pracy, które udostępniamy za darmo.

Karty pracy na Dzień Pszczoły w przedszkolu

Darmowy zestaw kart pracy na Dzień Pszczoły w przedszkolu składa się z 30 stron. Poziom zadań jest zróżnicowany i nada się dla wszystkich przedszkolaków. Nauczycielki mogą wybrać karty pracy, które będa odpowiednie dla ich grup w przedszkolu.

,

Plik PDF z kartami pracy można pobrać na samym dole tego wpisu.

W serwisie rodzicielskieinspiracje.pl znajduje się wiele innych pomocy dydaktycznych dla przedszkolaków oraz rodziców. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi darmowymi kartami pracy (KLIKNIJ TUTAJ), a także z płatnymi produktami w naszym sklepie Drukatek.pl. Aby nie przegapić darmowych pomocy dydaktycznych warto dołączyć do grupy “Pomoce Dydaktyczne i Karty Pracy” na Facebooku.

Kup na drukatek.pl

Pobierz karty pracy na Dzień Pszczoły

Pobierz “Dzień Pszczoły”

dzien-pszczoly-karty-pracy.pdf – Pobrano 13812 razy – 8,58 MB
Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo