Dzień Uśmiechu w przedszkolu. Szablony, pomysły, karty pracy – materiały do pobrania za darmo

Dzień Uśmiechu w przedszkolu w 2023 roku obchodzony jest 6 października. Pomysły na ten dzień są często poszukiwane, dlatego przygotowaliśmy materiały do pobrania za darmo. Znajdują się wśród nich szablony i karty pracy.

Dodatkowy zestaw na Dzień Uśmiechu

5 zł
PDF DO DRUKU
Dodatkowy zestaw na Dzień Uśmiechu zawierający dodatkowe karty pracy, bazę do prac plastycznych i inne materiały do pobrania.

Dzień Uśmiechu w przedszkolu i szkole

Na Dzień Uśmiechu 2023 w przedszkolu i szkole przygotowaliśmy 16-stronny zestaw dla nauczycieli z darmowymi materiałami do pobrania. Znajdują się w nim zarówno szablony na dekoracje, jak i kolorowanki, a także karty pracy.

Na początku zestawu znajduje się plakat na Dzień Uśmiechu, a także „uśmiech do wyrwania”. Arkusz należy naciąć w taki sposób, aby każde dziecko mogło wyrwać sobie uśmiechniętą buźkę.

Na kolejnych dwóch stronach przygotowaliśmy opaski „Uśmiechnij Się”. Pierwsza wersja jest w kolorze, a druga biała, gdyby ktoś chciał użyć kolorowego papieru do drukarki.

Ponadto przygotowaliśmy uśmiechnięte buzie, a także emotikonę. Oba te szablony do druku można wyciąć, a następnie przyczepić do patyczka czy rurki. Może to być świetny dodatek do sesji zdjęciowej.

Na pozostałych stronach zestawu na Dzień Uśmiechu 2023 znajdują się głównie kolorowanki i karty pracy.

Dzień Uśmiechu przedszkole

Dzień Uśmiechu – materiały do pobrania

Wszystkie darmowe materiały dla nauczycieli do dostępne są w pliku PDF. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Pobierz “Dzień Uśmiechu”

dzien-usmiechu-1.pdf – Pobrano 27439 razy – 1,84 MB

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi pomocami dydaktycznymi. Na stronie można znaleźć mnóstwo darmowych kart pracy i innych inspiracja dla rodziców i nauczycieli.

Kup na drukatek.pl
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo