Dzień Uśmiechu w przedszkolu. Szablony, pomysły, karty pracy – materiały do pobrania za darmo

Dzień Uśmiechu w przedszkolu obchodzony jest 2 października. Pomysły na ten dzień są często poszukiwane, dlatego przygotowaliśmy materiały do pobrania za darmo. Znajdują się wśród nich szablony i karty pracy.

POLECAMY: JESIEŃ – ZESTAW POMOCY DYDAKTYCZNYCH

Dzień Uśmiechu w przedszkolu

Na Dzień Uśmiechu 2021 w przedszkolu przygotowaliśmy 16-stronny zestaw z materiałami do pobrania. Znajdują się w nim zarówno szablony na dekoracje, jak i kolorowanki, a także karty pracy.

Na początku zestawu znajduje się plakat na Dzień Uśmiechu, a także “uśmiech do wyrwania”. Arkusz należy naciąć w taki sposób, aby każde dziecko mogło wyrwać sobie uśmiechniętą buźkę.

Na kolejnych dwóch stronach przygotowaliśmy opaski “Uśmiechnij Się”. Pierwsza wersja jest w kolorze, a druga biała, gdyby ktoś chciał użyć kolorowego papieru do drukarki.

Ponadto przygotowaliśmy uśmiechnięte buzie, a także emotikonę. Oba te szablony do druku można wyciąć, a następnie przyczepić do patyczka czy rurki. Może to być świetny dodatek do sesji zdjęciowej.

Na pozostałych stronach zestawu na Dzień Uśmiechu 2021 znajdują się głównie kolorowanki i karty pracy.

Dzień Uśmiechu przedszkole

Dzień Uśmiechu – materiały do pobrania

Cały zestaw można pobrać za darmo w pliku PDF. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Pobierz “Dzień Uśmiechu” dzien-usmiechu-1.pdf – Pobrano 15439 razy – 2 MB

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi pomocami dydaktycznymi. Na stronie można znaleźć mnóstwo darmowych kart pracy i innych inspiracja dla rodziców i nauczycieli.

Kup na drukatek.pl
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.