Dzień Uśmiechu w przedszkolu. Szablony, pomysły, karty pracy – materiały do pobrania za darmo

Dzień Uśmiechu w przedszkolu obchodzony jest 2 października. Pomysły na ten dzień są często poszukiwane, dlatego przygotowaliśmy materiały do pobrania za darmo. Znajdują się wśród nich szablony i karty pracy.

Dzień Uśmiechu w przedszkolu

Na Dzień Uśmiechu 2020 w przedszkolu przygotowaliśmy 16-stronny zestaw z materiałami do pobrania. Znajdują się w nim zarówno szablony na dekoracje, jak i kolorowanki, a także karty pracy.

Na początku zestawu znajduje się plakat na Dzień Uśmiechu, a także “uśmiech do wyrwania”. Arkusz należy naciąć w taki sposób, aby każde dziecko mogło wyrwać sobie uśmiechniętą buźkę.

Na kolejnych dwóch stronach przygotowaliśmy opaski “Uśmiechnij Się”. Pierwsza wersja jest w kolorze, a druga biała, gdyby ktoś chciał użyć kolorowego papieru do drukarki.

Ponadto przygotowaliśmy uśmiechnięte buzie, a także emotikonę. Oba te szablony do druku można wyciąć, a następnie przyczepić do patyczka czy rurki. Może to być świetny dodatek do sesji zdjęciowej.

Zobacz również: Jesienny zestaw pomocy dydaktycznych

Na pozostałych stronach zestawu na Dzień Uśmiechu 2020 znajdują się głównie kolorowanki i karty pracy.

Dzień Uśmiechu przedszkole

Dzień Uśmiechu 2020 – materiały do pobrania

Cały zestaw można pobrać za darmo w pliku PDF. Wystarczy kliknąć w poniższy przycisk.

Pobierz “Dzień Uśmiechu” dzien-usmiechu-1.pdf – Pobrano 11157 razy – 2 MB

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi pomocami dydaktycznymi. Na stronie można znaleźć mnóstwo darmowych kart pracy i innych inspiracja dla rodziców i nauczycieli.

Jednocześnie zachęcamy do skorzystania z promocji i zakupu wielkiej paczki pomocy dydaktycznych. W cenie 35 zł otrzymasz: Duży zestaw kart pracy i pokazowych “Jesień”, znaczki do sali, zestaw 35 stron kart pracy “Owocowe lato”, zestaw 45 stron kart pracy “Wakacje”, zestaw 56 kart ruchowych, zestaw 119 stron szlaczków, 14 kart ruchowych o instrumentach, 16 kart pracy o muzyce, 25 kart pracy o strażakach, 42 strony Dzieci z różnych stron świata, 19 wiosennych kart pracy i pokazowych. Ponadto w paczce znajdują się darmowe materiały o Polsce, grillowaniu, mieszkańcach łąki, o Mamie, a także zestaw o rodzinie.

Kup zestaw w naszym sklepie, skontaktuj się z nami na Facebooku lub napisz maila na adres kontakt@rodzicielskieinspiracje.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.