Dzień Życzliwości i Pozdrowień pomysły i materiały do druku: karty pracy, kolorowanki, plakat, napis

Dzień Życzliwości i Pozdrowień obchodzimy 21 listopada. Przygotowaliśmy materiały do pobrania i druku. Darmowe pomysły i inspiracje pozwolą uatrakcyjnić scenariusz zajęć w przedszkolu i szkole podstawowej. Zapraszamy do pobierania kart pracy, kolorowanek, plakatu, napisu i innych materiałów.

Kiedy obchodzimy Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Dzień Życzliwości i Pozdrowień to wyjątkowa okazja, podczas której ludzie z różnych zakątków świata jednoczą się, aby celebrować wartość uprzejmości i miłych gestów w codziennym życiu. 21 listopada to dzień, kiedy nawet najmniejsze słowo czy uśmiech mogą sprawić, że świat staje się trochę piękniejszy. W obliczu tempa współczesnego życia, gdzie często gubimy się w codziennych zgiełkach, Dzień Życzliwości przypomina nam o sile prostych, serdecznych gestów. Pozdrowienia stają się mostem, który łączy ludzi, przekraczając granice kultury, języka czy pochodzenia. Warto celebrować tę wyjątkową okazję, aby inspirować dobre uczynki i sprawić, że świat stanie się miejscem pełnym życzliwości i wzajemnego szacunku.

Rozszerzony zestaw na Dzień Pluszowego Misia

5 zł
PDF do druku
Rozszerzony zestaw zawiera 39 stron kart pracy (w tym również szablony i kolorowanki), a także osiem opasek na głowę oraz napis „Dzień Pluszowego Misia”

Materiały do pobrania i druku na Dzień Życzliwości i Pozdrowień

Na Dzień Życzliwości i Pozdrowień przygotowaliśmy materiały dla nauczycieli do druku, które można wykorzystać podczas zajęć z dziećmi i uatrakcyjnić scenariusz zajęć. Wszystkie pliki w PDF dostępne są za darmo. Nadają się do wykorzystania zarówno w przedszkolu, jak i szkole podstawowej. Co zawiera zestaw materiałów do pobrania na Dzień Życzliwości i Pozdrowień?

  • Karty pracy
  • Kolorowanki
  • Plakat
  • Napis Dzień Życzliwości i Pozdrowień
dzien zyczliwosci do druku

Przygotowaliśmy kilka prostych zadań dla dzieci, a także kolorowanki. Jako dekoracja służyć może napis do druku oraz plakat. Miłym upominkiem dla dzieci będzie karteczka z napisem „Jesteś wyjątkowa/Jesteś wyjątkowy”, którą można podarować dzieciom i innym bliskim osobom. Może służyć również jako bransoletka z papieru.

dzien zyczliwosci plakat

Dzień Życzliwości i Pozdrowień do druku. Materiały do pobrania w PDF

Poniżej możesz pobrać wszystkie darmowe materiały w plikach PDF. Zapraszamy również do serwisu kolorowanki.info po darmową kolorowankę XXL na Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Pobierz “Dzień Życzliwości i Pozdrowień”

dzien-zyczliwosci-rodzicielskieinspiracjePL.pdf – Pobrano 5276 razy – 1,91 MB

Pobierz również inne darmowe materiały na listopad:

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo