Dzikie Pszczoły ile odcinków? Streszczenia odc. 333, 334, 335 (serial po polsku gdzie oglądać)

Dzikie Pszczoły ile ma odcinków? Gdzie obejrzeć powtórki po polsku? Prezentujemy streszczenia Dzikie Pszczoły odc. 333, 334, 335 i kolejnych.

Dzikie Pszczoły serial TVP. Ile odcinków?

Dzikie Pszczoły to kostiumowy grecki serial, który w TVP 1 można oglądać od czerwca 2021 roku. Oglądalność serialu pozostawia jednak wiele do życzenia i doszło do zmian w ramówce.

Od poniedziałku 6 września TVP 1 w miejsce Dzikich Pszczół emituje serial Remiza. Z kolei Dzikie Pszczoły odcinek 45 i kolejne dostępny będzie w TVP Kobieta o 17:50.

Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku, a Dzikie Pszczoły ostatni odcinek powtarzany będzie następnego dnia o 9:50.

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 244 odcinki. W TVP 1 najprawdopodobniej również obejrzymy tyle epizodów.

Dzikie Pszczoły odc. 333 wyemitowany zostanie w czwartek. W kolejnych dniach emisja odcinków 334, 335, 336.

Wszystkie odcinki po polsku trwają niespełna 45 minut.

Odcinki po polsku na VOD TVP

Serial Dzikie Pszczoły emitowany jest aż pięć razy w tygodniu, więc łatwo przegapić jakiś odcinek. Niestety powtórki w telewizji nie będą puszczane, dlatego w przypadku nieobejrzenia jakiegoś odcinka, będzie trzeba przeczytać streszczenie serialu bądź obejrzeć Dzikie Pszczoły na VOD.

Wszystkie odcinki po polsku trafią na platformę TVP VOD. Nie będzie trzeba więc szukać napisów PL na platformach typu Youyube, Dailymotion czy CDA. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl pojawi się po premierze w telewizji TVP Kobieta.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Dzikie Pszczoły streszczenie szczegółowe

Dzikie Pszczoły streszczenia
Serial Dzikie Pszczoły w TVP Kobieta

Dzikie Pszczoły 331 streszczenie odcinka

Doukas próbuje przekonać Nikiforosa, że nie jest po stronie Akylasa i prosi go o współpracę. Mirsini dowiaduje się, że Konstantis przygotowuje się do poślubienia Drosso. Jak zareaguje? Lambros nie zgadza się z Aimilią i ogłasza zamiar odzyskania swojej pozycji, nawet jeśli musi iść do Ministerstwa. Tollias udaje się do Avantes, aby zmierzyć się z Thanasakisem. Doukas prosi Akylasa o wytłumaczenie się z powodu brakujących pieniędzy z projektu lotniska i stawia mu ultimatum. Mirsini postanawia lepiej poznać Renę, dostrzegając w niej sojusznika.

Dzikie Pszczoły 332 streszczenie odcinka

Wizyta Eleni u Zachosa powoduje jej starcie z Lambrosem. Drosso prosi Konstantisa o odłożenie ślubu. Czy ich związek pokona tę nową przeszkodę? Assimina podejmuje ważną decyzję. Rozbieżności finansowe Akylasa wpływają na inwestycję Doukasa w port lotniczy. Pomiędzy nimi rozpoczyna się wojna.

Dzikie Pszczoły 333 streszczenie odcinka

Wraz z nadejściem nowego roku zostaje otwarte lotnisko wojskowe. Panagiotis oskarża Thanasakisa, że to on go uderzył i prosi Aggelosa o zbadanie tego. Assimina ma nieprzyjemne spotkanie w domu Nikiforosa z Reną. Drosso odwiedza reżyser, który ma dla niej nieoczekiwaną propozycję.

Dzikie Pszczoły 334 streszczenie odcinka

Antigoni powiadamia Doukasa o tajnych planach Akylasa. Rena pokazuje Nikiforosowi swoje zamiary. Drosso myśli o propozycji Dakisa, by zostać główną aktorką w jego filmie, ale Konstantis nie jest zbyt podekscytowany. Nikiforos prowokuje Akylasa. Zoe próbuje pomóc załamanemu Lefterisowi, a jednocześnie Aggelos wprowadza w życie swój plan przeniknięcia do Avantes. Powrót Babisia uszczęśliwia całą wieś.

Show all Most Helpful Highest Rating Lowest Rating Dodaj swoją opinię
 1. Niech wróci serial dzikie pszczoły na tvp1 albo TVP2
  TVP kobieta nie można odbierać na platformie.

 2. To zwykła bezczelność ze strony ukladającego ramowke dał jakis badziewny serial Remiza a dobry serial został przeniesiony na kanał który nie wiele osób posiada i zza co ludzie mają płacic abonowidzamiment skoro pan Kurski nie liczy sie z widzami

  • Właśnie, jestem tego samego zdania… ładny film był w TVP 1 w wakacje a później jakieś badziewie dali i teraz trzeba oglądać w necie. Film bardzo ładny, rzeczowy i realny więc uważam, że powinien być emitowany na TVP 1 lub przynajmniej powinna być powtórka.

   • Też uważam że było błędem zdjęcie go z ramówki TVP 1
    na szczęście w jednym z trzech telewizorów mam kanał TVP kobieta
    Oglądam każdy jeden odcinek z zapartym tchem.

  • Na VOD można oglądać, z reguły jeszcze tego samego dnia, co odcinek emitowany w TVP Kobieta. Za darmo.

 3. nie mam tego programu kobieta a chce ogladac odcinki dzikie pszczoly.

  • Dlaczego nie możemy oglądać naszego gilmu na TVP 1 lub 2, to bezczelność, może Górski weźmie opinie kobiet pod uwagę, przecież mamy demokrację. Prawda czy fałsz panie Prezydencie? Chcemy dzikie pszczoly w tv publicznej. Muszę płacić a nie ma nic ciekawego, badzienie.

  • Ja oglądam codziennie na vod.tvp.pl… bo też nie mam tego programu.

 4. taki ładny film i nie mogę oglądać bo nie mam tej stacji KOBIETA

 5. Ja też nie mam tego programu,ale wszystkie odcinki są na stronie vod w internecie.

 6. ja też nad tym boleję, bo nie mam KOBIETY ale oglądam na vod, bo co mam zrobić? taki fajny serial, już się martwię że się skończy

 7. Można obejrzeć na drugi dzień na VOD , ja tak robię.

  • Podzielam stanowisko, że że film powinien być emitowany na TVP 1 lub TVP 2,vod TVP to porażka, cały czas muli, nie można obejrzeć spokojnie filmu, dla porównania serwer Netfliksa to bajka tam wszystko śmiga, serwery TVP są słabe

 8. Też nie mogę oglądać tego filmu co idi**yzm był puścić film i zabrać A inne programy powtarzać po 3 razy .,coś ten Kurski nie myśli.Tureckie powtarzają A ten nie.Pozdrawiam telewizję.

  • Telewidzowie proszą o emisje serialu Dzikie pszczoły. Może , można powtórki emitować w innym programie. TVP Kobiety nie jest wszędzie dostępna. Dlaczego TVP 1 ciekawy serial likwiduje?

 9. Chcę oglądać nie mam tego programu

 10. To bylo bezmyslne posuniecie zdjac z TVP1 Wiele osob w Polsce nadal ma problem z odbiorem Kobieta czy internetu zwlaszcza tereny zalesione Badziewie tureckie wszedzie! Ten serial to niezwykla produkcja oparta o schemat klasycznej starozytnej tragedii greckiej. Rodzina,jednosc miejsc akcji i czasu. Pieknie zagrany aktorsko ale trzeba sie na tym znac p Kurski i rado programowa. Lepiej pilowac „Oczy zielone” i konkrsy wypindrzonych dziewczynek

 11. Podzielam stanowisko, że że film powinien być emitowany na TVP 1 lub TVP 2,vod TVP to porażka, cały czas muli, nie można obejrzeć spokojnie filmu, dla porównania serwer Netfliksa to bajka tam wszystko śmiga, serwery TVP są słabe

 12. Ten serial jest lepszy niż te wszystkie tureckie razem wzięte. Szczególnie ludzie starsi chętnie by go oglądali, ale niestety nie mają w swoich odbiornikach Tvp Kobieta. To był błąd i świństwo przerywać już rozpoczęty serial i przerzucać go na inny wogóle nieznany i nieosiągalny dla potencjalnych odbiorców kanał.

  • Na TVP 3 można oglądać powtórki ale to dopiero od niedawna i nie wiem czemu nie nadają tych obecnych?
   Beznadzieję emitują po kilka razy a ten ładny film trzeba oglądać na vod.tvp.pl

 13. Serial ” Dzikoe pszczoly ” jest jeden z najlepszych seriali ,na szczeście mam program „Kobieta ” i moge go ogladac ,nie ma porownania do tych tureckich seriali

 14. PROSZE TVP ABY ZROBIC POWTORKE OD ODC 1 CHOCBY NAWET W GODZINACH NOCNYCH NA TVP1 lub TVP2 lub na Poloni

  nie kazdy moze ogladac na VOD

 15. Też oglądam serial Dzikie Pszczoły i mam problem z kanałem Kobieta. Jeżeli czytają te wpisy Ludzie decyzyjni z TVP to bardzo proszę o emisję tego serialu do TVP 1

 16. To najlepszy serial Dzikie pszczoły Panie Kurski i nie zastąpi Pan swoimi polskimi badziewiami jak określają zresztą trafnie moi wcześniejsi komentatorzy. Mało badziewiami to beztalencie i tylko na jedną modłę. Nic ambitnego poza Koroną królów Stuleciem Winnych Wojenne dziewczyny. To się udało a reszta dno.

 17. Obecnie ten serial emitowany jest na TVP 3 o godz. 13.40 chyba proszę sprawdźcie sobie godzinę

 18. przerzucenie Serialu „dzikie pszczoły ” do tvp kobieta miało uratować oglądalność tego kanału trochę badziewnego bo czasem tam emitują też tureckie seriale- jeśli ktoś ma internet to ogląda na VOD a jak nie ma to co ????

 19. Dzikie pszczoly to jeden z lepszych seriali , odlada sie go z zapartym tchem , na szczescie mam tvp Kobieta ,szkoda tylko ze p. kurski zdjal ” serca na sprzedaz ” a wstawil badziewie ,ktorego nikt nie oglada

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo
Enable registration in settings - general