Dzikie Pszczoły ile odcinków? Streszczenia odc. 112, 113, 114 (serial po polsku gdzie oglądać)

Dzikie Pszczoły ile ma odcinków? Gdzie obejrzeć powtórki po polsku? Prezentujemy streszczenia Dzikie Pszczoły odc. 112, 113, 114 i kolejnych.

Dzikie Pszczoły serial TVP. Ile odcinków?

Dzikie Pszczoły to kostiumowy grecki serial, który w TVP 1 można oglądać od czerwca 2021 roku. Oglądalność serialu pozostawia jednak wiele do życzenia i doszło do zmian w ramówce.

Od poniedziałku 6 września TVP 1 w miejsce Dzikich Pszczół emituje serial Remiza (Więcej szczegółów TUTAJ). Z kolei Dzikie Pszczoły odcinek 45 i kolejne dostępny będzie w TVP Kobieta o 17:50.

Nowe odcinki emitowane będą od poniedziałku do piątku, a Dzikie Pszczoły ostatni odcinek powtarzany będzie następnego dnia o 9:50.

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 244 odcinki. W TVP 1 najprawdopodobniej również obejrzymy tyle epizodów.

Dzikie Pszczoły odc. 112 wyemitowany zostanie w środę. W kolejnych dniach emisja odcinków 113, 114, 115, 116.

Wszystkie odcinki po polsku trwają niespełna 45 minut.

Odcinki po polsku na VOD TVP

Serial Dzikie Pszczoły emitowany jest aż pięć razy w tygodniu, więc łatwo przegapić jakiś odcinek. Niestety powtórki w telewizji nie będa puszczane, dlatego w przypadku nieobejrzenia jakiegoś odcinka, będzie trzeba przeczytać streszczenie serialu bądź obejrzeć Dzikie Pszczoły na VOD.

Wszystkie odcinki po polsku trafią na platformę TVP VOD. Nie będzie trzeba więc szukać napisów PL na platformach typu Youyube, Dailymotion czy CDA. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl pojawi się po premierze w telewizji TVP Kobieta.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Dzikie Pszczoły streszczenie odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły streszczenia
Serial Dzikie Pszczoły w TVP Kobieta

Dzikie Pszczoły 110 streszczenie odcinka

Nikiforos wysyła Miltiadisa do znajomego dziennikarza w Larissie, który ma się postarać, by materiały dostarczone mu przez Leonidasa ukazały się na pierwszych stronach lokalnych gazet. Doukas, na żądanie Annette, postanawia, że Miltiadis pojedzie z nią do Paryża. Zrozpaczona Pinelopi błaga Miltiadisa, by ukradł pieniądze z sejfu ojca po to, by mogli razem uciec z Diafani. Eleni przegrywa sprawę w sądzie (prawnik ma złożyć apelację) i większość członków spółdzielni chce jej rozwiązania. Iordanis wraca do domu Drosso z bukietem kwiatów i w obecności Eleni oświadcza się jej. Przyrzeka, że zajmie się też jej dzieckiem. W tym samym momencie zjawiają się Tolias i Proussalis z nakazem sądowym – Eleni ma opuścić dom w ciągu tygodnia, ponieważ zostanie zburzony.

Dzikie Pszczoły 111 streszczenie odcinka

Eleni oznajmia, że nie opuści domu i będzie czekała na wyniki apelacji. Lambros nie sypia w domu, tylko w pokoju Violety. Meletis zakrada się do sejfu Doukasa i kradnie z niego wszystkie pieniądze i złote sztabki. Doukas podejrzewa któregoś z domowników i sam postanawia odnaleźć złodzieja. O świcie następnego dnia Pinelopi i Meletis, ze spakowanymi walizkami, spotykają się w umówionym miejscu. Widzi ich powracająca od Nestorasa, przerażona Annette. Drosso oznajmia Eleni, że chce poślubić Iordanisa.

Dzikie Pszczoły 112 streszczenie odcinka

Eleni informuje Assiminę i Nikiforosa, że Drosso postanowiła przyjąć oświadczyny Iordanisa i razem z nim wychować swoje dziecko. W czasie rozmowy przy kieliszku Fanouris mówi Lambrosowi, że widział Theodossię dokładnie w miejscu, gdzie Eleni miała wypadek. Szukała tam krzyżyka, który zgubiła. Lambros robi jej dziką awanturę, podejrzewając, że zepchnęła Eleni ze skarpy. Annette budzi Doukasa i alarmuje go, że Pinelopi uciekła z Meletisem. Razem wyruszają na ich poszukiwanie. Tymczasem ciężarówka, którą para uciekła, psuje się i uciekinierzy są zmuszeni zatrzymać okazję. Okazuje się, że zatrzymują samochód Doukasa. Meletis oddaje mu wszystkie zrabowane pieniądze, a kiedy Doukas zaczyna go traktować obelżywie, Annette gwałtownie protestuje, po raz pierwszy nazywając zdumionego Meletisa swoim synem.

Dzikie Pszczoły 113 streszczenie odcinka

Meletis poznaje historię swojego życia, ale nie przyjmuje wyciągniętej ręki Annette, tylko zrozpaczony wiesza się na drzewie w szczerym polu. Drosso przyjmuje oświadczyny Iordanisa i oznajmia Assiminie i Nikiforosowi, że z nim wychowa swoje dziecko. Doukas podejrzewa, że Nikiforos maczał palce w publikacji artykułu ukazującego kulisy planów budowy strefy przemysłowej w Diafani i raportu Theotokisa. Thomas prosi Dionisisa, by pomógł mu zmylić tych, którzy go szukają i mają jego portret pamięciowy.

Dzikie Pszczoły 114 streszczenie odcinka

Doukas wyjaśnia mieszkańcom na zebraniu w kafenionie, że artykuł prasowy kłamie – tereny Diafani nie zostaną skażone, a decyzja o budowie strefy przemysłowej została podjęta po przeprowadzeniu dokładnych analiz i badań naukowych. Mirsini stara się przekonać Drosso, by nie wychodziła za mąż za Iordanisa, grożąc, iż ten dowie się, kto jest ojcem jej dziecka. Theodossia wyznaje Lambrosowi, że nie udzieliła poturbowanej Eleni pomocy i zostawiła ją samą nad potokiem. Zgadza się też na rozwód. Pinelopi zaś ogłasza matce i Kleomenisowi, że kocha Meletisa i żąda rozwodu. Tymczasem Meletis wyrzuca za drzwi przejętą Annette, wysłuchuje argumentów Doukasa, czemu zatrzymał go przy sobie i nie powiedział mu prawdy o matce. Doukas zaś chce wiedzieć, czemu Meletis chciał się powiesić na tym samym drzewie, na którym zawinął Giannos. W tej samej chwili, z tym samym pytaniem staje na progu Miltiadis. Dionisis Bekiaris zjawia się w domu Nestorasa.

10 Komentarze
 1. Hanna mówi

  Niech wróci serial dzikie pszczoły na tvp1 albo TVP2
  TVP kobieta nie można odbierać na platformie.

 2. Anna mówi

  To zwykła bezczelność ze strony ukladającego ramowke dał jakis badziewny serial Remiza a dobry serial został przeniesiony na kanał który nie wiele osób posiada i zza co ludzie mają płacic abonowidzamiment skoro pan Kurski nie liczy sie z widzami

 3. Sonia mówi

  nie mam tego programu kobieta a chce ogladac odcinki dzikie pszczoly.

 4. grażyna mówi

  taki ładny film i nie mogę oglądać bo nie mam tej stacji KOBIETA

  1. Dorota mówi

   Możesz oglądać w internecie – po emisji w tv kobieta np. następnego dnia.
   na stronie TVP VOD Dzikie pszczoły. przyjemnego oglądania.

  2. ANIELA mówi

   Zobaczysz w Internecie TVP.VOD

 5. Dagmara mówi

  Ja też nie mam tego programu,ale wszystkie odcinki są na stronie vod w internecie.

 6. grażyna mówi

  ja też nad tym boleję, bo nie mam KOBIETY ale oglądam na vod, bo co mam zrobić? taki fajny serial, już się martwię że się skończy

 7. Marletta mówi

  Można obejrzeć na drugi dzień na VOD , ja tak robię.

 8. Janina mówi

  Też nie mogę oglądać tego filmu co idi**yzm był puścić film i zabrać A inne programy powtarzać po 3 razy .,coś ten Kurski nie myśli.Tureckie powtarzają A ten nie.Pozdrawiam telewizję.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.