Dzikie Pszczoły ile odcinków? Streszczenia odc. 29, 30, 31. (serial po polsku w TVP 1)

Dzikie Pszczoły ile ma odcinków? Gdzie obejrzeć powtórki po polsku? Prezentujemy streszczenia Dzikie Pszczoły odc. 28, 29, 30, 31 i kolejnych.

Dzikie Pszczoły serial TVP 1. Ile odcinków?

Dzikie Pszczoły to kostiumowy grecki serial, który w TVP 1 można oglądać od czerwca 2021 roku. Odcinek 27 wyemitowany zostanie w środę. W letniej ramówce serial po polsku leci od poniedziałku do piątku o godzinie 17:55.

Ile odcinków ma serial Dzikie Pszczoły? Jest to grecka produkcja, która została podzielona na 244 odcinki. W TVP 1 najprawdopodobniej również obejrzymy tyle epizodów.

Wszystkie odcinki po polsku trwają niespełna 45 minut.

Odcinki po polsku na VOD TVP

Serial Dzikie Pszczoły emitowany jest aż pięć razy w tygodniu, więc łatwo przegapić jakiś odcinek. Niestety powtórki w telewizji nie będa puszczane, dlatego w przypadku nieobejrzenia jakiegoś odcinka, będzie trzeba przeczytać streszczenie serialu bądź obejrzeć Dzikie Pszczoły na VOD.

Wszystkie odcinki po polsku trafią na platformę TVP VOD. Nie będzie trzeba więc szukać napisów PL na platformach typu Youyube, Dailymotion czy CDA. Ostatni odcinek na vod.tvp.pl pojawi się po premierze w telewizji TVP 1.

OGLĄDAJ SERIAL DZIKIE PSZCZOŁY NA TVP VOD

Dzikie Pszczoły streszczenie odcinków po polsku

Dzikie Pszczoły streszczenia
Serial Dzikie Pszczoły w TVP 1

Dzikie Pszczoły 27 streszczenie odcinka

Labros chce się rozwieść z Theodossią, żeby się ożenić z Eleni, ale ona odwodzi go od tego zamiaru, choć cierpi. Konstantis obiecuje Violecie, że się zmieni. Doukas żyje tylko dzięki interwencji Assiminy. Nestoras, który znalazł klips Mirsini, wprost zapytuje Thomasa, co ta robiła w jego pokoju. Doukas postanawia zgodzić się na związek Nikiforosa z Assiminą, co budzi sprzeciw Mirsini. Wtedy Doukas wyjawia jej, że zabił Gionnasa dlatego, że ten przyznał się do zabicia Sergiosa. Zatem Assimina z siostrami nie mogły tego zrobić.

Dzikie Pszczoły 28 streszczenie odcinka

Doukas przyjeżdża do domu Eleni, by oświadczyć, iż godzi się na małżeństwo Assiminy z Nikiforosem. Szczęśliwie zastaje tam syna i wszyscy uzgadniają, że wieczorem ogłoszą w domu Sevastosów zaręczyny. Thomas stanowczo zaprzecza Nestorosowi, że była u niego Mirsini, jednak ten postanawia sprawdzić, kim naprawdę jest Thomas Kipreos. Prosi o to pewnego wysoko postawionego znajomego. Doukas uspokaja Konstantisa, że po ślubie Assiminy Eleni dobrowolnie odda mu swoją ziemię.

Dzikie Pszczoły 29 streszczenie odcinka

Odbywają się oficjalne zaręczyny Nikiforosa i Assiminy. Eleni spędza pierwszą noc z Lambrosem. Nestorasowi ginie złoty zegarek. Tolias informuje Dukasa, że w ministerstwie mówi się o przeniesieniu strefy przemysłowej w inne miejsce.

Dzikie Pszczoły 30 streszczenie odcinka

Pagona przynosi do szkoły wełnę na roboty ręczne. Lambros, bojąc się, że znowu ktoś mu coś podrzuci, przeszukuje jej torbę. Dochodzi do ostrej kłótni. Kiedy Pagona opowiada o wszystkim mężowi, ten dochodzi do wniosku, że sytuację można świetnie wykorzystać do pozbycia się Lambrosa. Ogłasza wszem i wobec, że jego żona zasłabła po awanturze z Lambrosem i omal nie poroniła. W tej sytuacji on postanawia wystąpić na drogę sądową przeciwko Lambrosowi.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.