Eleven Sports online za darmo. Gdzie oglądać live stream w internecie?

Eleven Sports 1 online za darmo. Jak i gdzie oglądać stream i transmisje za free w internecie? Wszystkie kanały Eleven Sports na żywo można oglądać legalnie na kilku platformach. Niektórzy mogą mieć nawet darmowy dostęp.

Eleven Sports 1, 2, 3, 4 to jedne z najpopularniejszych kanałów sportowych, w których można oglądać transmisje z różnych dyscyplin. Jakie mecze na żywo pokazuje ten kanał TV? Przede wszystkim są to mecze piłkarskie zagranicznych lig takich jak Serie A, La Liga.

Szczególnie transmisje z ligi hiszpańskiej i meczów FC Barcelony, gdzie od tego sezonu występuje Robert Lewandowski.

Ponadto transmitowany jest tam żużel na żywo, czyli transmisje z PGE Ekstraligi, a także Formuła 1 na żywo. Zobacz jak oglądać live streaming.

,

Eleven Sports online za free. Jak oglądać stream w internecie?

Nie każdy ma wykupiony dostęp do kanałów Eleven Sports w swojej ofercie telewizyjnej. Obecnie coraz popularniejsze są transmisje internetowe. Dzisiaj nie trzeba już szukać nielegalnych streamów, ponieważ prawie każda telewizja oferuje platformy umożliwiające oglądania meczów na żywo i innych programów w formie live streamingu.

Zatem gdzie oglądać Eleven Sports 1 online? Jest to chyba najbardziej powszechna telewizja, ponieważ można wykupić ją na Player, WP Pilot, Polsat BOX GO oraz elevensports.pl. Ile kosztuje dostęp do streamu? Zazwyczaj cena wynosi 15 zł na miesiąc, ale można skorzystać również z nieco bardziej złożonych pakietów, w których mamy dostęp również do innych sportowych kanałów TV.

Telewizja Eleven Sports za darmo

Czy istnieje możliwość oglądania Eleven Sports online za darmo? Jest taka możliwość, ale tylko w przypadku, gdy posiadamy ten kanał w swojej ofercie od dostawcy TV i jednocześnie umożliwia on oglądanie telewizji przez internet. Tak jest np. w przypadku Polsatu BOX Go lub Canal+ Online.

Pozostali kibice muszą wykupić pakiet na jednej z poniższych platform.

Gdzie najtaniej wykupić dostęp do streamu?

Przyjrzyjmy się dokładnie ofertom platform, które umożliwiają oglądanie Eleven Sports na żywo w internecie.

  • Eleven Sports na Player.PL – Obecnie platforma Player umożliwia wykupienie dostępu do Eleven Sports tylko w nieco bardziej złożonym pakiecie. Kosztuje on aż 60 zł na 30 dni, ale oprócz Eleven Sports 1, 2, 3, 4 otrzymujemy dostęp do 11 kanałów Canal Plus, a także telewizji TVN online. Ponadto mamy dostęp do bogatej biblioteki VOD Playera, czyli seriali i programów z TTV, TVN Style, TVN Turbo, TTV.
  • Eleven Sports na Canal+ Online – Na tej platformie również trzeba zapłacić aż 60 zł, ale otrzymujemy jeszcze więcej kanałów TV. Oczywiście są wśród nich Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3 i 4, a także Canal+ oraz co istotne Polsat Sport Premium 1 i Polsat Sport Premium 2. Jeśli więc bardziej zależy Ci na meczach na żywo i transmisjach sportowych, niż na serialach, to Canal+ Online będzie ciekawszą inwestycją niż Player.
  • Eleven Sports online – najtańsza opcją jest wykupienie pakietu na stronie Eleven Sports. Tam pakiety kosztują kolejno: 15,99 zł za 30 dni, 89,90 zł za pół roku oraz 159 zł za roczny dostęp do wszystkich czterech kanałów.
  • Eleven Sports live na WP Pilot – Ta platforma należąca do Wirtualnej Polski również oferuje tańszy dostęp do Eleven Sports na żywo. Miesięczny pakiet kosztuje 14,99 zł (przy płatności jednorazowej) lub nawet 13,99 zł (przy subskrypcji). Roczny dostęp to odpowiednio 139,99 zł (subskrypcja), półroczny (83,99 zł – płatność jednorazowa), 90-dniowy (41,99 zł – płatność jednorazowa).
  • Eleven Sports na Polsat BOX GO – Tutaj miesięczny dostęp kosztuje 40 zł. W zamian otrzymujemy możliwość oglądania nie tylko Eleven Sports, ale również kanałów Polsatu Sport oraz Polsat Sport Premium, co umożliwia oglądania m.in. Ligi Mistrzów. Ta oferta może być więc interesująca dla kibiców piłki nożnej i innych dyscyplin transmitowanych na Polsacie.

Dużym plusem jest to, że niektóre platformy (np. Canal+ Online) umożliwiają dostęp dla kilku osób, więc koszty można podzielić. Nie jest to oczywiście tak atrakcyjne jak Eleven Sports za darmo, ale wtedy za kilkanaście złotych można oglądać mecze na żywo w internecie legalnie i w dobrej jakości.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo