Elif 1075, 1076, 1077 streszczenia. Wszystkie odcinki po polsku VOD

Elif odc. 1075, 1076, 1077 po polsku. Streszczenie odcinków serialu. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.

Elif wszystkie odcinki po polsku

Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej. Odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Ile odcinków ma serial? Do tej pory wyemitowno ponad tysiąc, a na koniec emisji jak na razie się nie zanosi.

Osoby, które chciałyby serial oglądać w internecie mogą skorzystać z platformy WP Pilot, która pozwala oglądać TVP 1 na żywo online.

Ostatni odcinek Elif w TV jako powtórkę pokazuje następnego dnia rano. Bardziej korzystne jest jednak obejrzenia serialu online. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD dostępne są za darmo i bez rejestracji na platformie VOD TVP (vod.tvp.pl).

Oglądaj Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

Elif 1075 można obejrzeć w czwartek. W kolejnych dniach premiera odcinków 1076, 1077, 1078. Poniżej streszczenia szczegółowe odcinków.

Ile odcinków ma serial?

Elif ile odcinków w Polsce? Wiele fanów serialu zadaje takie pytanie w obawie, że wkrótce emisja w TVP 1 się zakończy. Na razie nie ma obaw. Przez najbliższe kilka miesięcy będzie można jeszcze oglądać nowe odcinki. Ostatni odcinek zostanie wyemitowany najprawdopodobniej w 2022 roku.

Elif streszczenia szczegółowe odcinków

Elif 1073 streszczenie odcinka

Leman prosi Jülide, by zataiła przed Şafakiem fakt, że Tufan zabrał Emirhana na mecz. Chłopiec jednak sam mówi o tym ojczymowi. Melek coraz gorzej znosi pobyt w areszcie i rozłąkę z Elif. Stale myśli o córce. Gwiazda próbuje podtrzymywać ją na duchu. Między kobietami zawiązuje się nić przyjaźni. Mahir postanawia wynająć dla Melek jednego z najlepszych adwokatów w kraju. Ku zaskoczeniu wszystkich prokurator decyduje o zatrzymaniu Melek w areszcie do czasu rozprawy i kobieta trafia do zakładu karnego. Poznaje tam Fidan i Nesrin. Okazuje się, że Fidan ma władzę nad pozostałymi osadzonymi, a Nesrin jest jej pomocnicą. Melek nie ma jednak zamiaru podporządkować się narzuconym przez Fidan zasadom.

Elif 1074 streszczenie odcinka

Fidan jest przekonana, że zostanie zwolniona i organizuje pożegnalne przyjęcie, podczas którego próbuje zastraszyć Melek. Za Melek wstawia się Çiek. Kobiety zaprzyjaźniają się. Tymczasem Asli informuje Elif, że Melek została zatrzymana. Dziewczynka się załamuje. Liczyła na rychłe spotkanie z mamą. Hümeyra i Macide próbują dowiedzieć się od Kiymet, dokąd jechała w dniu wypadku i kim jest mężczyzna, który odwiedził ją w szpitalu. Kobieta jednak, by uniknąć odpowiedzi symuluje atak bólu. Ku zaskoczeniu więźniarek Fidan wraca do celi. Okazało się, że sędzia nie zgodził się na zwolnienie warunkowe.

Elif 1075 streszczenie odcinka

Mahir bezskutecznie próbuje porozmawiać z adwokatem. Elif jest przerażona na myśl o zbliżającym się powrocie Kiymet do domu. Melek nie ulega szantażom i groźbom Fidan. Gdy ta jednak grozi, że każe sprzątać schorowanej Çicek, Melek ustępuje. Mahir odwiedza Melek w więzieniu. Widząc, że kobieta straciła nadzieję na odzyskanie wolności zapewnia ją, że zrobi wszystko, by wynająć najlepszego adwokata.

Elif 1076 streszczenie odcinka

Pod nieobecność Melek w celi, Fidan zabiera jej zdjęcie Elif, a później rwie je na jej oczach, żeby dać jej lekcję i skłonić do posłuszeństwa. Kiedy Melek się opiera, kobieta coraz bardziej ją dręczy, zakazując jej jedzenia i obciążając kolejnymi obowiązkami. Jedyną towarzyszką niedoli Melek jest Çicek, czym także naraża się Fidan. Mecenas Oval odmawia Mahirowi przyjęcia sprawy Melek. Mahir jednak nie daje za wygraną.

Stan zdrowia Macide nieustannie się pogarsza. Hümeyra i Kerem są tym zrozpaczeni, a Kerem obwinia o całą sytuację Melek. Elif niechcący słyszy jego słowa. Hümeyra chcąc zbliżyć się do Elif i sprawić, żeby lepiej się poczuła, proponuje, żeby dziewczynka wprowadziła się do jej pokoju. Kiymet ma zostać wypisana ze szpitala. Na wieść o tym przerażona Elif dzwoni do Asli. Mahir po raz ostatni przed wypisem odwiedza matkę w szpitalu. Kolejny raz gani sposób działania Kiymet i wymusza obietnicę, że nie będzie dręczyła Elif.

Obsada serialu

  • Isabella Damla Güvenilir jako Elif Simsek
  • Selin Sezgin jako Melek Simsek
  • Nur Gurkan jako Macide Haktanir
  • Melis Koç jako Jülide
  • Uğur Özbağı jako Safak
  • Ömer Faruk Çaliskan jako Emirhan
  • Nevzat Can jako Kerem
  • Berna Keskin jako Hümeyra
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.