Elif 1022, 1023 streszczenia. Wszystkie odcinki po polsku VOD

Elif 1022, 1023 po polsku. Streszczenie odcinków serialu. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.

Elif wszystkie odcinki po polsku

Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej. Odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Ile odcinków ma serial? Do tej pory wyemitowno ponad tysiąc, a na koniec emisji jak na razie się nie zanosi.

Osoby, które chciałyby serial oglądać w internecie mogą skorzystać z platformy WP Pilot, która pozwala oglądać TVP 1 na żywo online.

Ostatni odcinek Elif w TV jako powtórkę pokazuje następnego dnia rano. Bardziej korzystne jest jednak obejrzenia serialu online. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD dostępne są za darmo i bez rejestracji na platformie VOD TVP (vod.tvp.pl).

Oglądaj Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

W najbliższym czasie obejrzeć można Elif 1022, 1023, 1024, 1025. Poniżej streszczenia szczegółowe odcinków.

  • Elif odcinek 1022 – poniedziałek, 8 sierpnia
  • Elif odcinek 1023 – wtorek, 9 sierpnia

Elif streszczenia szczegółowe odcinków

Elif 1020 streszczenie po polsku

Tufan próbuje zmusić Alev i Leman, aby pomogły mu w odzyskaniu Jülide. Kiedy kobiety wyrzucają go z niczym, rozwścieczony postanawia wyjawić Emirhanowi prawdę. Gdy spotyka chłopca mówi mu, że jest jego ojcem, pokazując wspólne zdjęcie. Emirhan mający wyobrażenie ojca bohatera nie wierzy mu i ucieka, w domu jednak dochodzi do niego, że Tufan mówił prawdę. Kiedy wszyscy ekscytują się pokazem, Kiymet dzwoni do Wydziału Przestępczości Zorganizowanej i Przemytu i składa donos na Kerema.

Elif 1021 streszczenie po polsku

Jülide, zaniepokojona przedłużającą się nieobecnością syna, zaczyna go szukać. Tufan zapewnia ją, że nie wyjawił chłopcu prawdy o tym, kim jest. W domu Jülide znajduje jednak zdjęcie ich trójki oraz pełen goryczy list od Emirhana. Chłopiec czuje się oszukany i postanawia uciec z domu. Wszyscy pełni ekscytacji odliczają ostatnie godziny do pokazu. Mahir otrzymuje wiadomość, że policja znalazła w firmowym transporcie nielegalnie przewożone leki. Razem z matką niecierpliwie czekają na rozwój sytuacji. Na chwilę przed rozpoczęciem pokazu, w lokalu pojawia się policja i aresztują Kerema pod zarzutem przemytu. Jego rodzina i bliscy są zrozpaczeni.

Elif 1022 streszczenie po polsku

Zdruzgotana rodzina czeka na posterunku na wieści o Keremie. Na komisariacie pojawia się również Rana. Między nią a Hümeyrą dochodzi do ostrej wymiany zdań. Hümeyra podejrzewa, że kobieta może mieć coś wspólnego z intrygą wymierzoną przeciwko jej bratu. Kiymet triumfuje w duchu, Mahirowi jednak trudno patrzeć na ich cierpienie. Między matką a synem dochodzi do kolejnego spięcia. Jülide i Şafak nie przerywają poszukiwań Emirhana. Jülide jest już na skraju rozpaczy, kiedy Leman dzwoni do Şafaka z wiadomością, że Emirhan jest u nich. Gdy docierają na miejsce, chłopiec stanowczo odmawia powrotu do domu z matką, nie chce nawet patrzeć na Jülide.

Elif 1023 streszczenie po polsku

Şafak wybacza Jülide, że zataiła przed nim prawdę o Tufanie. Macide i reszta wracają do domu. Macide jest zupełnie załamana. Kymet przekonuje siostrę, że Mahir powinien nocować w rezydencji. Hümeyra proponuje, żeby zajął pokój Kerema. Okazuje się, że ojcem Mahira jest nikt inny tylko zmarły mąż Macide, ojciec Kerema i Hümeyry. Mahir ze wzruszeniem przygląda się fotografii rodzeństwa, z którym wbrew matce odczuwa coraz silniejszą więź. Kiymet trudno ukryć radość na widok rozpaczy Haktanirów. Ku jej niezadowoleniu, Hümeyra nie dopuszcza do pojawienia się wiadomości o Keremie w prasie. Levent przywozi wieści z policji. Okazuje się, że usunięto fragment nagrania, które mogłoby doprowadzić do uniewinnienia Kerema.

Elif 1024 streszczenie po polsku

Rodzina Haktanir ma nadzieję na szybkie oczyszczenie Kerema z zarzutów. Wszyscy podejrzewają Tarika o podrzucenie leków i liczą, że nagrania z miejsca załadunku tirów ujawnią prawdziwego sprawcę. Okazuje się jednak, że kluczowe fragmenty zostały usunięte. Rana korzysta z nieobecności Kerema i próbuje wprowadzić swoje rządy w holdingu. Mahir podsłuchuje rozmowę Melek i Macide. Kierowany wyrzutami sumienia dostarcza policji brakujące nagrania. Co więcej, spotyka się ze swoim człowiekiem, Taskinem Sonmezem i proponuje mu sowite wynagrodzenie w zamian za przyznanie się do winy.

Elif 1025 streszczenie po polsku

Pomimo starań Hümeyry prasa pisze o aresztowaniu Kerema i próbie przemytu leków. Kiymet robi wszystko, by Macide przeczytała artykuły oczerniające jej syna, jednak Humeyrze udaje się ją powstrzymać. W holdingu wrze. Kolejni kontrahenci anulują zamówienia i odwołują spotkania. Mahir postanawia opublikować oświadczenie w prasie. Rana, chcąc ratować holding przed bankructwem, ku sprzeciwowi wszystkich, postanawia sprzedawać odzież poniżej ceny rynkowej. Asli informuje o tym Hümeyrę, a ta udaje się holdingu, by powstrzymać Ranę. Jülide próbuje namówić Emirhana na powrót do domu. Chłopiec nadal ma ogromny żal do matki, że okłamała go i postanawia zostać u Leman. Domownicy nie posiadają się ze szczęścia na informację, że policja ujęła sprawcę i szykują się na powrót Kerema do domu. Urządzają przyjęcie, po czym jadą na komendę, by go odebrać. Ku zaskoczeniu wszystkich Taskin zeznał, że działał z polecenia Kerema. Kerem zostaje przewieziony do więzienia.

Elif 1026 streszczenie po polsku

Macide, choć jest załamana sytuacją syna, postanawia być silna i czym prędzej doprowadzić do ujawnienia prawdy. Mahir nie może wybaczyć matce, że przekupiła Taskina. Tymczasem Kiymet, by doprowadzić do pogorszenia się stanu zdrowia Macide podmienia leki zlecone przez lekarza na zwykłe środki przeciwbólowe. Rana informuje wszystkich, że nie będzie znosiła niesubordynacji i grozi pracownikom, że każdy przejaw nieposłuszeństwa zakończy się utratą pracy. Asli nie pozwala się zastraszyć i daje Ranie jasno do zrozumienia, że pozostanie lojalna wobec Kerema. Jülide jest załamana oziębłością i uporem syna. Şafak stara się ją pocieszyć. Obiecuje, że porozmawia z chłopcem.

Obsada serialu

  • Isabella Damla Güvenilir jako Elif Simsek
  • Selin Sezgin jako Melek Simsek
  • Nur Gurkan jako Macide Haktanir
  • Melis Koç jako Jülide
  • Uğur Özbağı jako Safak
  • Ömer Faruk Çaliskan jako Emirhan
  • Nevzat Can jako Kerem
  • Berna Keskin jako Hümeyra
Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.