Elif streszczenia. Wszystkie odcinki po polsku VOD

Elif 1165, 1166 po polsku. Streszczenie odcinków serialu. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.

Elif wszystkie odcinki po polsku

Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych po polsku w Telewizji Publicznej. Odcinki można było oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1. Jeśli chcecie obejrzeć Elif odc. 1 i wszystkie pozostały, to jest taka możliwość w VOD.

Powtórki na VOD TVP PL

Dzisiejszy, ostatni odcinek Elif w TV jako powtórkę pokazuje następnego dnia rano. Bardziej korzystne jest jednak obejrzenia serialu online. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD dostępne są za darmo i bez rejestracji na platformie VOD TVP (vod.tvp.pl).

Elif 1165 można obejrzeć w piątek 18 marca i będzie to ostatni odcinek tego serialu!

Ile odcinków ma serial Elif?

Elif ile odcinków w Polsce? Serial liczył 1165 odcinków.

Elif streszczenia szczegółowe odcinków

Elif 1161 streszczenie odcinka

Jülide dowiaduje się, że jest w ciąży. Melek jedzie do kawiarni, w której Kiymet ma spotkać się ze swoim synem. Mahirowi w ostatniej chwili udaje się uciec przed Melek. Melek informuje Kerema i Hümeyrę o kolejnej intrydze ciotki. Kerem żąda od Kiymet wyjaśnień, dlaczego wynajęła człowieka, który udawał przed nimi jej syna. Macide zaprasza wszystkich na kolację, podczas której wyjawia, że Melek to żona, a Elif przybrana córka jej bratanka Yusufa, których od tak dawna szukała. Domownicy są w szoku. Kerem i Hümeyra nie mogą uwierzyć, że ich ojciec tak niesprawiedliwie potraktował swojego brata. Kiymet nie może się pogodzić z tym, że Haktanirowie zamierzają przekazać Melek i Elif jedną czwartą rodzinnej fortuny.

Elif odc. 1162 streszczenie po polsku

Kiymet udaje się pod dom Rany. Mówiąc, że zna prawdę o Dream – Texie szantażuje kobietę i każe sobie zapłacić. Rana proponuje jej połowę swoich udziałów, na co nieświadoma prawdziwych zamiarów Rany Kiymet chętnie się zgadza. Kerem i Hümeyra nie mogą się otrząsnąć po wydarzeniach ostatnich dni. Postanawiają wynagrodzić Melek krzywdy, jakich doznała i zamierzają przekazać jej część udziałów w firmie.

Melek spotyka się z Mahirem. Pokazuje mu szpilkę do mankietu, którą upuścił uciekając przed Melek. Mężczyzna ma coraz większe poczucie winy i wyrzuty sumienia, że musi okłamywać ukochaną kobietę. Tufan prosi Jülide o złoto i obiecuje, że gdy dostanie kosztowności, zniknie z jej życia raz na zawsze. To część planu, jaki uknuła Leman, by pozbyć się niewygodnej synowej. Jülide, mimo nalegań teściowej nie godzi się na to. Jest przekonana, że tym samym zdradziłaby Şafaka. Kerem jest załamany, dowiedziawszy się, że zostali oszukani przez Dream – Tex. Dla firmy oznacza to bankructwo. Rana triumfuje, a Kiymet jest wściekła, że dała się podejść.

Elif odc. 1163 streszczenie po polsku

Wszyscy przyjaciele rodziny Haktanir spotykają się w rezydencji. Każdy na swój sposób próbuje wesprzeć oszukaną rodzinę. Jülide zastanawia się, co robić. Choć pragnie, by Tufan zniknął z jej życia, nie może pozbyć się myśli, że zapłacenie mu byłoby zdradą wobec męża. Tymczasem Leman zaczyna rozumieć, że pozbycie się synowej oznacza utratę wnuka. Kobieta nie przestaje jednak namawiać Jülide do oddania Tufanowi złota. Macide ze spokojem przyjmuje informację o bankructwie holdingu. Najbardziej boli ją prawdopodobieństwo utraty domu.

Elif odc. 1164 streszczenie po polsku

Kerem informuje pracowników o bankructwie firmy. Asli i Mahir wspierają go w trudnych chwilach. Mahir zdobywa się na odwagę i wyjawia Keremowi całą prawdę o sobie i Kiymet. Kerem jest w szoku. Wściekły jedzie do rezydencji, żeby rozprawić się z ciotką. Mahir dzwoni do matki, żeby ją ostrzec. Prosi, żeby opuściła rezydencję, ta jednak ma zupełnie inne zamiary. Tajemniczy mężczyzna poszukuje Melek i Elif. Jego ludziom udaje się je odnaleźć.

Jülide idzie do Tufana z zamiarem oddania mu złota, jednak w ostatniej chwili zmienia zdanie. Leman jest wściekła, że jej plan się nie powiódł, bierze więc sprawy w swoje ręce i sama przekazuje złoto Tufanowi. Tufan konfrontuje się z Şafakiem, przekonując go, że Jülide zapłaciła mu złotem ze ślubu, żeby go nie zabijał. Rana szykuje się do ucieczki z kraju, najpierw jednak chce pożegnać się z Hümeyrą. Drzwi otwiera jej uzbrojona Kiymet, przekonana, że to Kerem. Między kobietami dochodzi do szarpaniny, podczas której Rana przypadkowo strzela do Kiymet. Przerażona ucieka z miejsca zdarzenia.

Elif odc. 1165 streszczenie po polsku

Wściekły Şafak urządza Jülide awanturę. Zrozpaczona kobieta wszystkiemu zaprzecza, jednak Şafak jej nie wierzy. Każe jej wynieść się z domu i zapowiada, że niezwłocznie złoży pozew o rozwód. Zrozpaczona Jülide odchodzi z Emirhanem, nie zdążywszy powiedzieć mężowi o dziecku. Słysząc wystrzał, Melek i Macide próbują uciekać z domu, jednak Kiymet jest szybsza, ogłusza Melek i zabiera Macide do garażu, mierząc do niej z broni.

Zdezorientowana Macide nie może pojąć, co się dzieje. Na miejscu pojawia się Kerem, a zaraz potem Mahir. Do rezydencji przyjeżdżają też niczego nieświadomi, Levent i Hümeyra i odnajdują nieprzytomną Melek. Kiymet mówi o swojej miłości do Şevkiego i nienawiści do Macide. Gdy Mahir próbuje stanąć w obronie brata, Kiymet wyjawia mu, że wszystko, co mówiła mu o jego związkach z Haktanirami było kłamstwem.

Doprowadzona do ostateczności Kiymet zabija Macide oraz rani Kerema i Mahira. Na miejsce tragedii docierają Hümeyra i Levent, a także Melek, Elif i Asli. Wszyscy są zdruzgotani po tym, co się stało, ale szczęśliwi, że mają siebie. Targana wyrzutami sumienia Leman wyjawia Şafakowi swoją intrygę. Oboje biegną, żeby zatrzymać Jülide. Leman prosi ją o wybaczenie. Cała rodzina wraca do domu.

Elif odc. 1166 streszczenie po polsku

Elif 1166 nie zostanie wyemitowany, ponieważ ostatni odcinek to 1165.

Obsada serialu

  • Isabella Damla Güvenilir jako Elif Simsek
  • Selin Sezgin jako Melek Simsek
  • Nur Gurkan jako Macide Haktanir
  • Melis Koç jako Jülide
  • Uğur Özbağı jako Safak
  • Ömer Faruk Çaliskan jako Emirhan
  • Nevzat Can jako Kerem
  • Berna Keskin jako Hümeyra
RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo