Elif 959, 960, 961 streszczenia. Wszystkie odcinki po polsku VOD

Elif 959, 960, 961 po polsku. Streszczenie odcinków serialu. Wszystkie odcinki po polsku emitowane są w TVP 1 i można je też obejrzeć w internecie na VOD TVP. Ostatni odcinek powtarzany jest też w telewizji.

Elif wszystkie odcinki po polsku

Serial Elif to jeden z kilku tureckich seriali emitowanych obecnie po polsku w Telewizji Publicznej. Odcinki oglądać można od poniedziałku do piątku o godzinie 14:00 w telewizji TVP 1.

Osoby, które chciałyby serial oglądać w internecie mogą skorzystać z platformy WP Pilot, która pozwala oglądać TVP 1 na żywo online.

Ostatni odcinek Elif w TV jako powtórkę pokazuje następnego dnia rano. Bardziej korzystne jest jednak obejrzenia serialu online. Wszystkie odcinki Elif po polsku w VOD dostępne są za darmo i bez rejestracji na platformie VOD TVP (vod.tvp.pl).

Oglądaj Elif po polsku na TVP VOD <- KLIKNIJ

W najbliższym czasie obejrzeć można Elif 959, 960, 961. Poniżej streszczenia szczegółowe odcinków.

Elif streszczenia szczegółowe odcinków

Elif 958 streszczenie odcinka po polsku

Alev i Tufan zawożą nieprzytomną Jülide do szpitala. Mimo interwencji lekarza, kobieta nie odzyskuje przytomności. Emirhan zaniepokojony nieobecnością mamy, idzie do sklepu. Po drodze spotyka Şafaka. Gdy docierają na miejsce mężczyzna widzi na podłodze ślady krwi i posyła chłopca do Leman. Po chwili spotyka Alev, od której dowiaduje się, co zaszło i od razu jedzie do szpitala. Melek jest zaniepokojona stanem Elif. Dziewczynka przygnębiona myślą, że nie będzie chodzić do szkoły przestaje jeść i chowa wszystkie przybory szkolne. Tymczasem Aslj udaje się przekonać Macide, aby fundacja przyjęła Elif do szkoły. Rana po raz kolejny niesprawiedliwie strofuje Birce. Gdy dziewczyna zwierza się Filiz, ich rozmowę słyszy Kerem. Jest oburzony zachowaniem Rany.https://get.x-link.pl/bedbb1ae-5158-5140-d47b-fc32a5853a69,519d960c-4667-ac41-ce84-8ea5de330995,embed.html

Elif 959 streszczenie odcinka po polsku

Kerem postanawia zorganizować firmowy konkurs na najlepszy projekt tekstylno – odzieżowy. Zależy mu, aby Rana uznała talent młodych projektantów, a przede wszystkim Birce. Tymczasem to Akin jest przekonany, że to jego projekt zwycięży. Rana przystaje na ten pomysł. Gdy Şafak dociera do szpitala, widzi Tufana troskliwie czuwającego przy Jülide. Mężczyzna nie może uwierzyć w to, co widzi. Załamany gubi się w domysłach, próbując zgadnąć, kim jest tajemniczy i okazujący czułość Jülide odwiedzający. Nie wie, że to tylko scena zaaranżowana przez Alev i Tufana. Do Asli dzwoni właścicielka mieszkania z informacją o podwyżce czynszu. Asli nie stać jednak na opłacenie podwyższonej kwoty. Elif i Melek proponują jej wspólne zamieszkanie. Dziewczyna przyjmuje ich propozycję.

Elif 960 streszczenie odcinka po polsku

Birce nie może znaleźć swojego konkursowego projektu. Podejrzewa Akina, że wyrzucił jej pracę, aby pozbyć się konkurencji. Kerem postanawia zatrudnić osobistego asystenta. Niestety, żadna z kandydujących osób nie spełnia jego oczekiwań. Asli zawozi dokumenty Elif do holdingu. W wyniku pomyłki, Kerem jest przekonany, że dziewczyna przyszła na rozmowę rekrutacyjną. Choć oboje są zaskoczeni przebiegiem spotkania, Kerem postanawia zatrudnić Asli. Dziewczyna jest przekonana, że dopełniła tylko formalności w związku z przyjęciem Elif do szkoły.

Elif 961 streszczenie odcinka po polsku

Şafak bardzo przeżywa rozstanie z Jülide. Tymczasem Alev robi wszystko, żeby zrazić go do ukochanej, a jednocześnie zyskać zaufanie Jülide. Tymczasem Leman coraz bardziej przywiązuje się do Emirhana, który mieszka u niej na czas pobytu Jülide w szpitalu. Melek, Elif oraz Asli postanawiają zamieszkać razem. Podczas przenoszenia rzeczy Asli zostaje pilnie wezwana do holdingu.

Na miejscu Kerem, przekonany, że Asli została zatrudniona jako jego asystentka i już pierwszego dnia nie raczyła pojawić się w pracy, nie pozostawia na niej suchej nitki, wytykając jej brak odpowiedzialności i lekceważący stosunek do pracy. Gdy wychodzi na jaw nieporozumienie, Kerem bezskutecznie próbuje załagodzić sytuację. Birce czuje się winna z powodu zaistniałej sytuacji, a ponieważ wie, że Asli chciałaby otrzymać taką pracę, postanawia ją przekonać do powtórnej rozmowy z Keremem. Kiymet robi aluzje do relacji Hümeyry i Leventa. Chociaż Hümeyra i jej ochroniarz rzeczywiście stają się sobie coraz bliżsi, Hümeyrę drażnią sugestie ciotki i postanawia traktować Leventa z większym dystansem.

Elif 962 streszczenie odcinka po polsku

Birce w towarzystwie Akina odwiedza Asli, dziewczyna nie ma pojęcia, że w tym samym domu mieszka Elif. Mimo nalegań Birce, Asli nie udaje się przekonać. W końcu do zmiany zdania skłania ją Melek. Kerem jest miło zaskoczony decyzją Asli i od razu wrzuca ją w wir pracy. Asli znakomicie wywiązuje się ze swoich nowych obowiązków. Levent informuje Hümeyrę, że wybiera się do lasu pod namiot. Chwilę po opuszczeniu przez niego rezydencji, Hümeyra dostaje list od Tarika, z którego jasno wynika, że kazał swoim ludziom zabić Leventa. Przerażona Hümeyra natychmiast wyrusza jego śladem. Przybywa na miejsce w ostatniej chwili i ratuje Leventowi życie.

Elif 963 streszczenie odcinka po polsku

Levent jest pod wrażeniem zachowania Hümeyry. Ta proponuje, żeby zjedli w lesie wspólny posiłek. Cała sytuacja jeszcze bardziej ich do siebie zbliża. Rana niespodziewanie pojawia się na spotkaniu zorganizowanym przez Kerema. Dzięki pomocy Asli, Keremowi udaje się ją skompromitować w oczach wspólników i współpracowników. Melek i Elif robią Asli niespodziankę, upiększając jej nowy pokój. Kerem przekazuje Macide dokumenty stypendialne Elif. Zaabsorbowana innymi sprawami Macide podpisuje je, nie zauważając, kogo dotyczą. Tymczasem Elif dostaje paczkę z pomocami szkolnymi. Kerem opowiada w domu o swojej nowej asystentce. Parla nie potrafi ukryć zazdrości. Za namową Kiymet postanawia jednak zrobić dobrą minę do złe gry, a jednocześnie osobiście poznać dziewczynę, którą tak zachwyca się jej narzeczony. Jülide zostaje wypisana ze szpitala. Alev namawia Şafaka, żeby ją odwiedził.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.