Emily w Paryżu sezon 4. Kiedy data premiery na Netflix? To już pewne!

Emily w Paryżu sezon 4 kiedy? Data premiery to coś, co ciekawi wszystkich fanów tego serialu. Niestety póki co nie wiadomo kiedy nowe odcinki pojawią się na Netflixie, ale oficjalnie potwierdzono, że sezon 4 Emily w Paryżu powstanie.

Fani Emily w Paryżu uspokojeni

W grudniu 2022 roku ukazał się trzeci sezon serialu Emily w Paryżu, który od razu cieszy się dużym zainteresowaniem i wskoczył na pierwsze miejsce najchętniej oglądanych seriali na Netflixie (25.12.2022), spychając na pozycję wicelidera Wednesday.

Oczywiście wśród fanów od razu pojawiły się pytania kiedy sezon 4 Emily w Paryżu będzie miał datę premiery i czy w ogóle powstanie. Na szczęście nie trzymano ich w niepewności i oficjalnie potwierdzono, że nowe odcinki powstaną. Taka wiadomość została przekazana już wiele miesięcy temu.

Emily w Paryżu sezon 4 data premiery. Kiedy na Netflix?

Po wyjściu na światło dzienne trzeciego sezonu pojawia się pytanie o datę premiery Emily w Paryżu 4. Obecnie jest za wcześnie, aby o tym mówić. Oczywiście trwają już rozważania i prace nad nowymi odcinkami, ale kiedy Emily w Paryżu sezon 4 ukaże się na Netflixie tego nie wiadomo.

Możliwe, że prace pójdą dość sprawnie. Sezon 4 został oficjalnie potwierdzony razem z 3, więc z pewnością był już zamysł i niewykluczone nawet, że część zdjęć nakręcono razem. Nowe odcinki pojawią się zapewne pod koniec 2023 roku.

Ile odcinków ma serial Emily w Paryżu?

Trzeci sezon liczy 10 odcinków i wszystkie na Netflixa trafiły od razu. Na tyle samo części podzielono pierwszy i drugi sezon, co oznacza, że do tej pory ukazało się 30 odcinków. Każdy z nich trwa blisko 30 minut. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tego serialu, to serdecznie polecamy. O czym opowiada? Emily Cooper, chicagowska specjalistka od marketingu, dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Odważnie rzuca się w wir nowego życia pełnego wyzwań, przyjaźni i miłości.

Pozostaw komentarz

Dodaj Odpowiedź

RodzicielskieInspiracje.PL - Zabawy, gry i prace plastyczne dla dzieci
Logo