Emily w Paryżu sezon 4. Kiedy data premiery na Netflix? To już pewne!

Emily w Paryżu sezon 4 kiedy? Data premiery to coś, co ciekawi wszystkich fanów tego serialu. Oficjalnie potwierdzono, że sezon 4 Emily w Paryżu powstanie, a na początku 2024 roku rozpoczęły się zdjęcia.

Fani Emily w Paryżu uspokojeni

W grudniu 2022 roku ukazał się trzeci sezon serialu Emily w Paryżu, który od razu cieszy się dużym zainteresowaniem i wskoczył na pierwsze miejsce najchętniej oglądanych seriali na Netflixie (25.12.2022), spychając na pozycję wicelidera Wednesday.

Oczywiście wśród fanów od razu pojawiły się pytania kiedy sezon 4 Emily w Paryżu będzie miał datę premiery i czy w ogóle powstanie. Na szczęście nie trzymano ich w niepewności i oficjalnie potwierdzono, że nowe odcinki powstaną. Taka wiadomość została przekazana już wiele miesięcy temu.

Emily w Paryżu sezon 4 data premiery. Kiedy na Netflix?

Emily w Paryżu sezon 4 kiedy premiera? Tego jeszcze nie wiadomo, ale w drugiej połowie stycznia 2024 roku rozpoczęły się zdjęcia do nowych odcinków, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich fanów tej produkcji. Co prawda do daty premiery z pewnością minie jeszcze kilka, a zapewne nawet kilkanaście miesięcy, ale ważne, że już się coś dzieje.

,

Bardzo możliwe, że czwarty sezon na Netliksie pojawi się pod koniec 2024 roku.

Ile odcinków ma serial Emily w Paryżu?

Trzeci sezon liczy 10 odcinków i wszystkie na Netflixa trafiły od razu. Na tyle samo części podzielono pierwszy i drugi sezon, co oznacza, że do tej pory ukazało się 30 odcinków. Każdy z nich trwa blisko 30 minut. Jeśli jeszcze nie oglądaliście tego serialu, to serdecznie polecamy. O czym opowiada? Emily Cooper, chicagowska specjalistka od marketingu, dostaje wymarzoną pracę w Paryżu. Odważnie rzuca się w wir nowego życia pełnego wyzwań, przyjaźni i miłości.

RodzicielskieInspiracje.PL - Karty pracy, pomoce dydaktyczne do druku, seriale
Logo